Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oooo,widzę,że Armanig sprawdza Fifę ;)

Zaraz, zaraz. Mam Fife21 i teraz zauważyłem, że nie mam ikony XS na miniaturce.
To tutaj też są dwie wersje, jak w przypadku COD?

Edit: Dobra, jest dodatek 36GB (czyli drugie tyle co gra) w sklepie pod nextgeny.
Ty, to Piruś jednak potrafisz dzień zrobić ; )

Tak właśnie się zastanawiałem gdzie ta różnica. Zaraz obadamy.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Niby aktualizacja pod next geny,miała być 4-go,ale widzę,że niektórzy już grają.
Swoją drogą,ciekawe jak będzie z tymi aktualizacjami gier,na starej wersji oprogramowania...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pojawiła się ikona XS.
Jest różnica. Większa szczegółowość, widać gołym okiem.
Chociaż dla mnie, trochę nienaturalnie. Bardziej to przypomina suwak w tv "wyostrzania", ale w ogólnym rozrachunku jest widocznie lepiej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzucili właśnie CONTROL do GamePassa.
Miałem już wcześniej one x, ale za wcześnie odpuściłem - zanim kobitka dostała moce do rzucania i to był pewnie powód.
Mam kilka godzin za sobą i jestem pod wrażeniem.
Fizyka bomba, taki powinien być obecnie standard w każdej grze.
Graficznie też nie ma się do czego przyczepić, zresztą kluczem jest zawsze fizyka + przyzwoita grafia, a nie odwrotnie.
Co mi z pięknej grafiki, jak obija się człowiek o przykręcone krzesła. Zdecydowanie wolę takie rozwiązania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, swietne. Szkoda, że nie na XB.
W ogóle, gdzie jest na XB w menu wybór kategorii gier?
Kiedyś była opcja z podziałem wyścigi, przygoda, bijatyki itd.
Nie wiem, może ślepy jestem, ale nie widzę tego.
Szukam jakiś arcadówek z ładna grafiką, ale za dużo tego do przeglądania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mają tam pierdolnik,ale gdy np. wejdziesz w sklep/gry/nowe gry,to można filtrować.

Ciekawe :
@shinobi602
I got my copy of Cyberpunk 2077 Collectors Edition yesterday. I can confirm resolution vs performance mode on Series X. Performance runs much smoother than Quality. Hard to say whether it's just an uncapped frame rate or targeting 60. This is pre day 1 patch v1.0.0.5
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W końcu pogram jak człowiek :D
4fc91bc0cd12fcb5586f851ebc60af14.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W sumie tak, tylko co to za używka jak jeszcze pachnie nowością.

Po spędzeniu kilku godzin z nowym Xboxem potwierdza się to co pisałem wcześniej. Nie FPSy, nie rozdzielczość, ani grafika są główną zaletą nowej generacji, a szybkie dyski SSD i czas włączania konsoli, gier i krótsze loadingi. Teraz siadam, naciskam przycisk na padzie i po 3 sekundach mam odpaloną konsolę z grą, TV i soundbar. Wyłączenie to samo. Loadingi między epizodami, czy ogólne wczytywanie trwa dosłownie kilka sekund. To jest prawdziwa rewolucja, bo wcześniejsze konsole uruchamiały się wieczność, to samo z włączaniem gier.
 
Do góry