Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja odinstalowałem, teraz instaluje drugi raz, zobaczymy. To nie może być problem konsoli (sprzętowy), nie ma bata.
Zresztą jak się okazało, mam to samo co Ty, a jak rozumiem, z innymi grami nie masz problemu?
Ja od wczoraj przetestowałem sporo, chodzi praktycznie cały czas. Nic, zero problemów.

https://www.miastogier.pl/wiadomosc,46292.html

Po zainstalowaniu Thief też się wyłączała, wczoraj instalowany AC Odyssey i konsola nawet gry nie uruchomiła tylko zdechła.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja juz kupilem hahah euro zamkniete bo galeria i nawet nie maja a w media expert kolega pracuje to w dniu mieli 6 sztuk i wszystko poszło i nie wiadomo kiedy. Więc dake szanse w takim razie ps5
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W serwisach ogłoszeniowych, już ludzie wystawiają pojedyncze sztuki, a wczoraj była premiera. Jedna jest za 1990 + pad, ktoś inny dorzuca Fife21. To samo zaraz będzie z PS5, emocje opadną, dostępność się zwiększy i będzie można kupić okazyjnie. Zawsze tak było, po każdej premierze. Jak ktoś chce zaoszczędzić, to niech poczeka.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tak właśnie zrobię z PS5.

Odpaliłem FH4.Śmiga lepiej,chociaż widać,że nie jest to już świeżynka.
Dawać mi to ;)
[youtube]6bfC-vvlbHc[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie, to wygląda świetnie. Ja tą różnice widzę dosyć wyrażnie.
W ogóle, wszystkie gry które przetestowałem wyglądają bdb ; )

Zainstalowałem też (ponad 20gb) tekstury pod series X w COD'a, też świetnie, ale tam już i tak było dobrze. Ciekawy też jestem jakości nowego COD'a i czy oby, tego nie zepsują, tam chyba inne studio robi?

Najgorszej (graficznie, co nie znaczy, że żle) wypada Crash, świetna gierka, ale szkoda, ładnie wygląda, nic tu nie drażni, ale można było to o niebo lepiej zrobić, moźliwości zoptymalizowani pod XSX dałyby sporo pole do popisu, szczególnie w takiej animacji.

No nic, ja czekam już tylko na MFS2020, to aż się prosi na nowego XB.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
black opsa robi Treyarch, a Infinity Ward robi pozostale calle. Swpoja droga modern warfare, ten sprzed roku, jego silnk graficzny powstawal w Krakowie. Infinity ma tam swoje studio i robili go Polacy!
 
Ja dziś kupiłem series X , jestem mega zadowolony po przesiadce z Xbox One (pierwszy) .
Co do Forza Motorsport 7 to zainstalowałem i wygląda super nie wiem czy jest już optymalizacja pod series S/X bo nie ma loga w sklepie jeszcze, więc albo jest to optymalizacja pod One X lub już pod series X bo jakiś patch pobrało .
Ładowanie mapy teraz trwa kilka sekund bajka . Loadingi wydaje mi się że są szybsze niż na kompie gdzie też mam ssd nvme.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Forza 7 wygląda bdb. szczególnie tekstury auta na pierwszej trasie w Dubaju.
Mega ostrość.
Forza 4 Horizon, wygląda jeszcze lepiej, tutaj dochodzi całe otoczenie itp.
Jakość jest świetna.
WRC 9 jednak dla mnie najlepszy, może nie graficznie, chociaż pierwszy raz widzę gre szutrową w takiej jakości, co feeling filmowy, mniej cukierkowy, realistyczny, a niektóre trasy z kokpitu czy maski, rodem wyjęte z żywca ; )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i po miejscu na HDD, tak to u mnie wygląda po 2 dniach.
Musiałem usunąć Forze 7, bo Cold War się nie zmieści.. ehh ; )

We wszystkie gry gram, lub chce je mieć w dostępie.
No, ale niestety "ne da się", wchodzi nowy COD i koniec miejsca. Dziękuje, do widzenia.

Te gry zoptymalizowane można wrzucać na zewnętrzny HDD?
Czy tylko bez oznaczenia "XS", jak GTA6, Crash itp?



 
Do góry