Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na innych grach podobnie? Jeżeli nie, to możliwe, że sama gra się wysypała.

Instalowaliśmy wczoraj AC Oddysey i nawet nie odpalał, od razu plum wyłączony. Teraz zainstalował się Valhalla po hard resecie i testy czy się wysypie. Wczoraj zaczęły się problemy po 1h 40min grania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już się znudził Armanigowi :mrgreen:
Polish-20201111-151330271.png
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mam pytanko do was jako posiadaczy xboxa s x. Mialem kupić ps5 ale ze ciezko z dostępnością i wkurza mnie to juz warto kupić xboxa series x i jaki koszt game passa u jakie tam gry mam i o co w tym chodzi passie?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanko do was jako posiadaczy xboxa s x. Mialem kupić ps5 ale ze ciezko z dostępnością i wkurza mnie to juz warto kupić xboxa series x i jaki koszt game passa u jakie tam gry mam i o co w tym chodzi passie?

Xbox jest o tyle lepszy od Playa. Ze gierki sobie kupisz na allegro po 10 zlotych.
Game Passy tez czesto i gesto sa w promocji, albo jakies myki z kodami ze wychodzi taniej.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki za informacje wlasnie wylukalem game passa za 150zl na 3 miesiące mam prosbe do posiadaczy series x jak sprawuje się konsola chodzi mi o kulturę pracy podczas pracy odtwarzacza . Bo w ps4 szalu dostaje i jakie gierki dostaje w tym game passie? Sorki ze tak pytam nigdy xboxa nie mialem dlatego chce wiedzieć przed zakupem. I jaka forza jest najnowsza? Z gory dziękuję za pomoc czekam n odpowiedź.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzięki za informacje wlasnie wylukalem game passa za 150zl na 3 miesiące mam prosbe do posiadaczy series x jak sprawuje się konsola chodzi mi o kulturę pracy podczas pracy odtwarzacza . Bo w ps4 szalu dostaje i jakie gierki dostaje w tym game passie? Sorki ze tak pytam nigdy xboxa nie mialem dlatego chce wiedzieć przed zakupem. I jaka forza jest najnowsza? Z gory dziękuję za pomoc czekam n odpowiedź.
Kolega chyba dostał bana na Google?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest źle. W PlayStation 5 wolne miejsce na dysku to 620 GB, czyli jeszcze jedna gra mniej. ;)

Mi już zostało 330 GB wolnego miejsca.

Co do Forzy, to najnowszą jest Forza 4 Horizon - za darmo w GamePassie
Starszą jest jeszcze Forza Motosport 7, inna rozgrywka. Też za darmo w GamePassie.

Jedna i druga po zoptymalizowaniu pod nowego XB i wygląda rewelacyjnie. Tekstury, płynność, bajka.

Teraz ogrywam WRC 9 i nie mam pytań. To już jest poziom który mnie w zupełności satysfakcjonuje.
Trasa w nocy w ciężkich warunkach, z kiwającymi się krzakami, deszczem, brudem, rodem wyciągnięta z jakiegoś dreszczowca, to już jakość jak z kamery GoPro. Nie ma już tutaj cukierkowych jaskrawych kolorów, jakiś dziwacznych "konsolowo-kartonowych" obiektów, a wszystko idzie w realizm. Prawie, bo to tylko WRC9 i to zoptymalizowana, a nie pisana pod nową generacje. Nie obraziłbym się na taki standard za jakiś czas, a tu na dzień dobry dostajemy to co widać, jak to będzie wyglądać w przyszłości? Jestem w 100% spokojny.

Pamiętajmy cały czas, że to jest sprzęt za 2k, ale za te pieniądze, to co już widać... bajka.
Piszę z perspektywy dużego tv, a tu jak wiemy widać o wiele bardziej różnice, jak na 32" ; )
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie reset do fabryki i instalacja Assassyna od nowa. Podczas używania BD, koncerty z atmosem wszystko śmiga spoko, a na assassynie pyk i wyłączona.

Z tym Assasynem w ogóle jest jakiś problem, też chciałem uruchomić i konsola się wyłączyła.
Pewnie coś nie dociągnęło, a przerywałem kilka razy instalacje.
Cała reszta gier działa tak jak powinna.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Armaning czyli warto kupić nowego xboxa series x jak nie mialem nigdy konsoli od zielonych tylko ps?
Spoko ten game passa.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida, mowiles za nowy assassyn taki fajny bedzie... A tu narazie jest to samo co Odyssey... Jedynie jasnosc zmniejszyli i mniej kolorow. Narazie kompletnie niczym sie nie rozni xD
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Z tym Assasynem w ogóle jest jakiś problem, też chciałem uruchomić i konsola się wyłączyła.
Pewnie coś nie dociągnęło, a przerywałem kilka razy instalacje.
Cała reszta gier działa tak jak powinna.

Po resecie konsoli i ponownym uruchomieniu nadal się wyłącza. Kobieta na infolinii kazała przepiąć konsolę do innego gniazdka i ustawić ją w miejscu takim żeby się nie grzała - skąd oni biorą tych ludzi:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po resecie konsoli i ponownym uruchomieniu nadal się wyłącza. Kobieta na infolinii kazała przepiąć konsolę do innego gniazdka i ustawić ją w miejscu takim żeby się nie grzała - skąd oni biorą tych ludzi:)

Ja odinstalowałem, teraz instaluje drugi raz, zobaczymy. To nie może być problem konsoli (sprzętowy), nie ma bata.
Zresztą jak się okazało, mam to samo co Ty, a jak rozumiem, z innymi grami nie masz problemu?
Ja od wczoraj przetestowałem sporo, chodzi praktycznie cały czas. Nic, zero problemów.

https://www.miastogier.pl/wiadomosc,46292.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry