Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Crasha kupiłeś czy kod?

Kod. Już drugi poziom kończę (graficznie mogli to zrobić 5x lepiej) , a w między czasie przeglądam inne gry, programy itp. Fajna ta konsola, chyba się polubimy.
Mam wrażenie, pewnie mylne, bo od miesiąc nie odpalałem konsoli, ale jakby wszystkie te gry na naszych tv wyglądały lepiej, kolory itp.
Już się nie mogę doczekać MFS2020, toć to bajka będzie wyglądać, jestem tego pewien. Już za sam upgrejd jakość tekstur aut w Forzy 7, należą się brawa. Bajecznie to wygląda.
Zaraz sprawdzę Forze 4 Horizon.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kod. Już drugi poziom kończę (graficznie mogli to zrobić 5x lepiej) , a w między czasie przeglądam inne gry, programy itp. Fajna ta konsola, chyba się polubimy.

Mam wrażenie, pewnie mylne, bo od miesiąc nie odpalałem konsoli, ale jakby wszystkie te gry na naszych tv wyglądały lepiej, kolory itp.

Już się nie mogę doczekać MFS2020, toć to bajka będzie wyglądać, jestem tego pewien. Już za sam upgrejd jakość tekstur aut w Forzy 7, należą się brawa. Bajecznie to wygląda.

Zaraz sprawdzę Forze 4 Horizon.
Kody śmigają normalnie czy są jakieś problemy?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kody śmigają normalnie czy są jakieś problemy?

Żadnych, tyle, że ja biorę te "VIP" - nieco droższe, ale nie ma problemów.
No i oczywiście, trzeba się zastosować do instrukcji i najlepiej brać od jednego.

Ja testuje wszystkie gry zoptymalizowane pod XB Series X

Jest lista w sklepie XB, m.in:

Gearsy trzeba sprawdzić, wiadomo.
Forze - jedna i druga.
Watch Dog
Assasina
WRC 9
Dirt 5
ORI

BTW. Ktoś przypomni tą strzelankę 2D bodajże, stary klasyk, w nowy wydaniu (za jakiś czas będzie premiera).
Są już trailery na YT, ale jakoś mu uciekło.
Samolocik, kosmos i te sprawy, gra z automatów ; )
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chorus ? ;)

Nawet ładnie wygląda ten Assassin.
Dotarłem do otwartego terenu i te 60 FPS (na starych konsolach - 30) póki co,śmiga bardzo stabilnie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Żadnych, tyle, że ja biorę te "VIP" - nieco droższe, ale nie ma problemów.
No i oczywiście, trzeba się zastosować do instrukcji i najlepiej brać od jednego.

Ja testuje wszystkie gry zoptymalizowane pod XB Series X

Jest lista w sklepie XB, m.in:

Gearsy trzeba sprawdzić, wiadomo.
Forze - jedna i druga.
Watch Dog
Assasina
WRC 9
Dirt 5
ORI

BTW. Ktoś przypomni tą strzelankę 2D bodajże, stary klasyk, w nowy wydaniu (za jakiś czas będzie premiera).
Są już trailery na YT, ale jakoś mu uciekło.
Samolocik, kosmos i te sprawy, gra z automatów ; )
Podasz na PW przykładową aukcję? Tam co druga ma w nazwie VIP i nie wiem co kupić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wracając do Forzy 4 Horizon na XB Series X.

Nie mam bezpośredniego porównania do XB one X, są filmy na YT - ale tam jest kompresja i nie ma mowy o rzetelnej ocenie, ale z tego co pamiętam, na pewno nie było takiej jakości.

Niektóre ujęcia, jak chociażby widok z maski, to już nie gra, a film.
Laik nie ma szans tego odróżnić od rzeczywistości.

Wygląda to przepięknie, płynność, ostrość, ilość detali, odbica z maski, czasy wczytywania. Dobrze jest, XB Series X daje radę, a to tylko optymalizacja.

Ciekawe jak będą wyglądać nowe gry stricte pod nowe generacje, ale śpie już spokojnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak Ty nie poszedłeś jeszcze spać :grin:
[youtube]UVPLIx7mAnA[/youtube]

Mi też się podoba sprzęcik,no i na żywo prezentuje się lepiej (konsola jest w pozycji pionowej) :grin:

Ciekawe jak ten nowy COD.
Już pojutrze premiera i chyba jego najpierw przejdę.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Konsola jest genialna z wyglądu i jakości wykonania. Zawsze mi się podobał taki minimalizm. Mam obudowę do komputera Fractal Design R4 oraz Node 304, które mają podobny styl. Trafia w mój gust w 100% :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi też się podoba sprzęcik,no i na żywo prezentuje się lepiej (konsola jest w pozycji pionowej) :grin:

Konsola jest genialna z wyglądu i jakości wykonania. Zawsze mi się podobał taki minimalizm. Mam obudowę do komputera Fractal Design R4 oraz Node 304, które mają podobny styl. Trafia w mój gust w 100% :)

Dokładnie, raz, że na żywo zupełnie inaczej się prezentuje jak na filmach, dwa, ten minimalzm, wykonanie, świetne. Też jestem miłośnikiem minimalizmu i bardzo fajnie wpisuje się w ten design, u mnie też w pionie i dobrze się komponuje ze stojącymi kolumnami. Same kwadraty/prostokąty, proste formy, dobrze to wygląda, chciałoby się rzez elegancja Francja ; )

Szczerze mówiąc, to nie sądziłem, że będę aż tak zadowolony z zakupu.
W końcu te nasze telewizory mają co robić, no i niech mi ktoś powie, że grafika/płynność nie ma znaczenia - a to dopiero początek.

Jak dla mnie, o wiele lepsze wrażanie jak po kupnie PS4/XB zaraz na premierę, a wręcz tam byłem zniesmaczony, tutaj wręcz przeciwnie, toć ci niespodzianka ; )
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Szczęściarze mogą pograć, u mojego ojca Xseries X wyłącza się sam po odpaleniu gry. Konsola najpewniej uszkodzona.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, raz, że na żywo zupełnie inaczej się prezentuje jak na filmach, dwa, ten minimalzm, wykonanie, świetne. Też jestem miłośnikiem minimalizmu i bardzo fajnie wpisuje się w ten design, u mnie też w pionie i dobrze się komponuje ze stojącymi kolumnami. Same kwadraty/prostokąty, proste formy, dobrze to wygląda, chciałoby się rzez elegancja Francja ; )

Szczerze mówiąc, to nie sądziłem, że będę aż tak zadowolony z zakupu.
W końcu te nasze telewizory mają co robić, no i niech mi ktoś powie, że grafika/płynność nie ma znaczenia - a to dopiero początek.

Jak dla mnie, o wiele lepsze wrażanie jak po kupnie PS4/XB zaraz na premierę, a wręcz tam byłem zniesmaczony, tutaj wręcz przeciwnie, toć ci niespodzianka ; )

Pad też podoba mi się bardziej,niż jego poprzednik.
Posiada więcej elementów matowych i chropowatych,przez co lepiej leży w dłoni.
Jeszcze by ogarnęli te przyciski (A B X Y).

Pako,ostatnio widziałem coś takiego :
[youtube]e0iS2ZUarHM[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na razie reset do fabryki i instalacja Assassyna od nowa. Podczas używania BD, koncerty z atmosem wszystko śmiga spoko, a na assassynie pyk i wyłączona.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jestem po małych testach i Forza 4 jak to Forza, ładna jak wcześniej. Grałem 5 minut i wyłączyłem. Potem poszedł Wiesiek. Na One X chodził tak samo dobrze w urywkach, które sprawdziłem, ale za to czasy wczytywania mega. Szybka podróż to zaledwie 2-3 sekundy. To jest dla mnie największa zaleta nowej generacji. Gearsy 5 odpaliłem na chwilę, ale nie widzę różnic :D
 
Do góry