Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
XB Polska już (dziś) potwierdził tą cenę za serie X'a?
Czy znowu spekulacje dzieciarni z PPE :)

W tej cenie, to biorę w ciemno : )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dzisiaj premiera xCloud. Nieźle :D

"xCloud, czyli usługa gry w chmurze od Microsoftu, oficjalnie zadebiutuje lada moment – najprawdopodobniej o godzinie 15:00 – w 22 krajach, w tym również w Polsce. Abonenci usługi Xbox Game Pass Ultimate mogą bez żadnych dodatkowych opłat uzyskać dostęp do ponad 170 produkcji na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Wśród nich znalazły się zarówno głośne tytuły, jak Wasteland 3, Gears 5, Destiny 2 czy Wiedźmin 3"

Wiesiek na telefonie. Ciekawe co na to Sony :D

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa u was ten Xcloud? Pamiętam, że testowałem to jakiś czas temu, ale teraz nie widzę opcje "cloud". W ogóle jakiś burdel w tej aplikacji, jestem zalogowany i nie widzę nigdzie możliwości odpalenia gry.

Screenshot_20200820_113523.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam zostawiłem tylko karimatę,telefon i jem kanapki z pasztetem :D
A serio,to czasami sam gram w jakieś popierdółki na telefonie,ale w coś grubszego,to już na dużym ekranie :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi to w ogóle nie chce się grac, ale "miliony" będą.
Tak czy inaczej, pojawiła się opcja "cloud" i przetestowałem.

Sparowałem pada od XB i odpaliłem kilka gier.
O ile na telefonie tak sobie, to już na dużym tablecie całkiem ok.
Jak gdzieś postawimy blisko siebie tableta, to od biedy śmiało można grać.
Jak jest jeszcze tablet na amoledzie, to dodatkowy plus.

Nie wiem czy coś u z mnie netem (5Ghz-500mb), ale widać sporą degradacje/kompresje.

Generalnie pomysł świetny, 2-3 kliknięcia i gramy.
Za 10-20 lat, to może być przyszłość gamingu. Kwestia dopracowania łączy, lagów itp.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To jest ten gość, co opowiadał jak go panna zostawiła dla innego, bo za dużo grał? :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kręcił śrubokręcikiem w magnetofonie Commodore, głowił się czemu gra mu się nie wczytuje, a kumpel mu pukał w tym samym czasie kobitkę, no szkoda chłopa, szkoda :D
 
Do góry