Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mnie X narazie nie interesuje. Biorę 5tke na premierę, a Xa jak się trafi jakaś okazja z ceną -40%.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wiem, wiem :D Mój Xbox znalazł dzisiaj nowego właściciela. Oficjalnie jestem bez konsolowy i czekam na premierę PS5. Mam nadzieję, że dostanę ją odrazu, bo wszędzie straszą o braku dostępności. Zresztą dostałem dzisiaj maila od X-Kom:
"W związku z ogromnym zainteresowaniem nowymi konsolami, spodziewamy się problemów z dostępnością PlayStation 5 w dniu premiery. Dalej kupisz u nas PS5 sto złotych taniej, ale możliwe, że z późniejszą datą dostawy. Jeśli akceptujesz ewentualność dłuższego oczekiwania na dostarczenie zakupu, skontaktuj się z nami mejlowo i złóż zamówienie. Możesz też zamienić Twój kod na 100 złotych zniżki na najnowszego Xboxa (preorder od 22 września, z gwarancją dostawy w dniu premiery) lub na 500 złotych rabatu na komputer gamingowy z serii G4M3R. W tej sprawie napisz do nas wiadomość."

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Za 950 zł. Ale brałem na premierę czyli konsola miała ~3 lata. Pociesza fakt, że dałem za nią 1300 zł :D

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie ma takiego info, Sony zaprezentowało tylko białą konsolę i czarna jeśli będzie to pewnie jakaś limitka.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
24 pomimo tego, że w ogólnych warunkach gwarancji na stronie Microsoft jest napisane 12 miesiący. Po rejestracji konsoli wskakuje jednak 24 - 26 miesięcy. Mowa o tych kupionych w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Francji czy Szwajcarii. Kupiona w Irlandii rejestrowała się na 12 miesięcy gwarancji. To tak w ramach ciekawostki.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nieźle. Jest szansa na godnego następce Fallout New Vegas. Uwielbiam tę serię od czasu Fallout 2. Niestety po New Vegas było słabo. Reszta gier nie dla mnie... Grałem jeszcze 100 lat temu w Return To Castle Wolfenstein, ale teraz nastawiam się na inny target gier.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Xbox X zamówiony

Ale coż za burdello, strona MM siadła, potem przez kilka minut mieliła z zamówieniem, a następnie wyskoczyła płatność 2249zł, a nie zaliczka.
X-kom miał na stanie, zaraz opcja znikła i teraz widzę, że znowu się pojawiła.
RTVeuroAgd miał preoreder na 100zł, wpłaciłem i wyskoczył komunikat, że wystąpił błąd, 10 min na telefonie czy przeszło, ale jest ok.

Nie wiem jak będzie z dostępnością potem, ale gdyby to była PS5 która zaraz zeszła, to przez ten bałagan podejrzewam, że bym się nie załapał.

No, ale ok. Temat zamknięty, czekamy na odbiór ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Xbox X zamówiony

Ale coż za burdello, strona MM siadła, potem przez kilka minut mieliła z zamówieniem, a następnie wyskoczyła płatność 2249zł, a nie zaliczka.
X-kom miał na stanie, zaraz opcja znikła i teraz widzę, że znowu się pojawiła.
RTVeuroAgd miał preoreder na 100zł, wpłaciłem i wyskoczył komunikat, że wystąpił błąd, 10 min na telefonie czy przeszło, ale jest ok.

Nie wiem jak będzie z dostępnością potem, ale gdyby to była PS5 która zaraz zeszła, to przez ten bałagan podejrzewam, że bym się nie załapał.

No, ale ok. Temat zamknięty, czekamy na odbiór ; )
Ja się naczytałem o jakichś nadchodzących zmianach dotyczących płatności saldem i też kupiłem. Series X wyszedł mnie ~1700 zł. Całkiem nieźle.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry