Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
IMO też słaby ten pokaz. Prawdopodobnie ogram tylko Hellblade 2. Reszta gier, które mnie interesują są na PS5.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wiadomość z ostatniej chwili !!!
Microsoft grubo posmarował i w 2021 wypuści na czasową wyłączność GTA 6,Wieśka 4 i The Elder Scrolls 6.
Na pozostałych platformach,gierki będą dostępne najwcześniej w 2023 :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A w tym roku podobno :D

maxresdefault.jpg
 

sagi79

New member
No dali ciala z tym pokazem halo i nie tylko tylko trzeba pamiętać,z konsolą gier nie robi to studio które nie ma pojęcia jak ma wyglądać ich gra .Co do ps5 czekam na jakieś nowe gry bo jak na razie wszystko już było tylko zmieni numerek ,nowe IP by się przydało ale tak jak ostatnio powiedział były pracownik ND Sony założyło kaganiec i mają robić to co się sprzedaje a nie być kreatywnym i robić coś nowego
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A serio,bierzesz PS5 na premierę ?
Zobaczymy jakie bedą giery :D Start PS4 i pierwsza połowa roku była słaba.

Co do ps5 czekam na jakieś nowe gry bo jak na razie wszystko już było tylko zmieni numerek ,nowe IP by się przydało ale tak jak ostatnio powiedział były pracownik ND Sony założyło kaganiec i mają robić to co się sprzedaje a nie być kreatywnym i robić coś nowego

[Youtube]RseLC56UdFA[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla mnie, to w ogóle lipa.
Nie widzę kompletni nic, co miałoby mi skłonić do zakupu nowej konsoli. Bez względu czy to PS czy Xb.
Wymienić się wymieni, ale jak dla mnie żenua.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie, to w ogóle lipa.
Nie widzę kompletni nic, co miałoby mi skłonić do zakupu nowej konsoli. Bez względu czy to PS czy Xb.
Wymienić się wymieni, ale jak dla mnie żenua.
A MFS? :) Trąbią też o reboocie Silent Hill na PS5.

No fakt pominąłem jedna gra i kto wie czy będzie coś z tego
Bo sparwdzone IP zawsze się sprzeda. Patrz CODy. Wyszło Death Stranding to marudzili że nuda.
 

sagi79

New member
Tak wiem tylko ja jako gracz a nie fanboy liczę na coś nowego a nie ciągle to samo i grupa dzieci co krzyczą a nasza konsola ma exy a ta nie i co roku to samo ,tylko to nic nie wnosi
 
Do góry