Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Ci gwarantuje, że jest w 100% grywalna.
Hejt (zasłużony) tyczy się poprzedniej generacji, na XSX obecnie, te błędy które sie mogą zdarzyć, to jakieś drobnostki.
Na chwilę obecną (po kilku zwątpieniach) gram z przyjemnością, zresztą z tego co widać, to tutaj głównie dialogi, otoczenie robi robotę. Więcej oglądam niczym film, jak gram.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wygląda świetnie, a to dopiero początek nowej generacji ;)
c71a9098a0836c5dddec637547bc7e80.jpg

40194e0c795f0fa93a1283c5607a370e.jpg

Niektóre lokacje wyglądają ładnie,szczególnie te wypolerowane przez panią sprzątaczkę :-D
Z kolei inne sprawiają wrażenie gry sprzed 10 lat (np. tu od 1:02:10) ;)
[youtube]bPeP4y6Bs-Y[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie miał ktoś z Was może problem z zanikającym dźwiękiem na 2s podczas grania czy oglądania bd na xboxie? Problem występuje notorycznie i nieważne czy dźwięk leci przez głośniki Samsunga q95t czy po earc atmos do ampli Pioneer Lx704. Dźwięk zanika często na chwilkę po czym wraca i tak raz, albo dwa razy na godzinę. Na infolinii kazali włączyć tryb Instant on zasilanie, ale to nic nie zmienia.
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak tam śmiga cyber u was ja jak na razie bez problemów lecę dalej
1 czy przy ustawieniu jakość obrazu giera ma tylko max te 30 kalatek ?
2 może wie ktoś dlaczego od długiego czasu latam boso po mieście i nie da się z tym nic zrobić/ubrać ? :)
59ff19d7-036f-44ce-b7c1-9fa3d016f34c.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
jak tam śmiga cyber u was ja jak na razie bez problemów lecę dalej

Ja nie byłem zadowolony i odpuściłem (czekam na patcha pod next-geny).
1 czy przy ustawieniu jakość obrazu giera ma tylko max te 30 kalatek ?

Luknij tu :
https://youtu.be/J13h3WlNpTg
2 może wie ktoś dlaczego od długiego czasu latam boso po mieście i nie da się z tym nic zrobić/ubrać ? :)

Oj tam,oj tam :D
wojciechcejrowski-yerba655.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprzedałem czarnego pada Series X za 240 zł i... kupiłem Niebieskiego z Amazon za 210 zł :D Jednak potrzebuję drugiego Pada. Amazon jak zawsze spisał się z szybką wysyłką.
a893ab35d113523f5970828519965329.jpg
42d81c551c40601fabcce258274c9fdf.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wietnam vel Incepcja, siedziba KGB to najlepsze lokacje.

Mówisz,że tak spodobała Ci się misja w siedzibie KGB,że bierzesz nowego Hitmana ? ;)
Mnie ostatnie części trochę omijały... ale w Blood Money się wkręciłem.
Zobaczymy jak będzie tym razem.
[youtube]PwUiRDjHWxE[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wolałbym reaktywacje Max Payna z pociesznym bullet-time, Hitman jakoś nigdy mi nie leżał, ale na next genach trzeba sprawdzić.
 
Do góry