Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak właśnie gram przez większość czasu, ja jeszcze kucam i zdjęcia robię. Upskirt i te sprawy do albumu. No i tak to życie w Night City jakoś leci.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pewnie Microsoft się zainteresował tematem. Ciekawe czy ze swojej strony będą dalej działać, aby usunąć nie tyle sprzedaż co ogólny podział kont.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Allegro ma zakazać sprzedawania dostępu do kont z odpłatnymi grami komputerowymi, konsolowymi i mobilnymi, na przykład Steam, Epic Games Store, GOG, uPlay, Origin, PlayStation Network, Xbox Live oraz do muzycznych platform streamingowych – na przykład Spotify czy Tidal.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Idę spać,może mi się przyśni jakaś fajna manga :-D:mrgreen:

P.S.
A widziałeś kolekcjonerkę Armanisia ? ;)
[youtube]gKWrKz1oe3k[/youtube]
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i stało się odjechało ps4 slim i wjechał X 8) w week będą testy jak to hula bo na PS5 się nie doczekałem na święta...ale chyba powinienem i tak być zadowolony że coś mam w zestawie z Cyberpunk.

SJwtKSw5


20201217-153204.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To ja mam coś zyebane.
Podczas instalacji,było bardzo głośno,coś jakby ktoś wiercił za ścianą.
Gdy się gra,jest ok.

Watch Dogs Legion instaluje się normalnie.
Muszę odinstalować Cyberpunka i sprawdzić jeszcze raz (wtedy też miałem najnowszą wersję oprogramowania).

Macie jakieś fajne akumulatorki/ładowarki do polecenia ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Macie jakieś fajne akumulatorki/ładowarki do polecenia ?

Mam zestaw z IKEA, duża ładowarka z wyświetlaczem stanu i aku do tego również z półki Ikeowskiej.
Kiedyś wklejałem zdjęcia, działa wszystko jak należy.
Kończą się baterię w padzie, 10s roboty i można korzystać.
Cała reszta podobnie, jak już przeliczyłem, to się zwróciła inwestycja.
 

Gwidoom

New member
Bo mogą dodatkowo zarobić. Akumulatorki Eneloop też się świetnie sprawdzają. Ja też już postawiłem klocka. No może nie do końca, bo leży. Szkoda, że nie mam możliwości postawić go pionowo, bo prezentuje się świetnie.
 
Do góry