xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ograłem Battlefielda 1 i standardowo męczę Fifę.

Mało czasu na grę bo jestem w końcowym etapie uzyskiwania pozwoleń i papierologii związanej z budową, ale obserwuje Xbox One X i już nastawiam kobietę na zakup tv 4k w listopadzie:)
 

Gomlin

New member
Warto z kilku powodów:
- Jeżeli lubi się grać / jest się graczem (to oczywiście, że tak - kwestia jakie gry się lubi i wybrać odpowiednią platformę XO/PS4/NS)
- Jeśli już to tylko XO: S - filmy 4K z HDRem - czyli najtańszy odtwarzacz 4k na rynku
- Podłączenie dekodera pod konsolę daje też pewne możliwości
- A jak się ma dzieci - to dodatkowo super prezent dla nich i masa gier Lego itp, które umilą im niejeden dzień
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem czy taka półgeneracja. Scorpio już coś zaczyna reprezentować.
Jak wezmę, to bardziej dla kilku gier online i głównie jako box pod tv, netfix, yt, czy jakiś popierdółek arcadowych.
To co mi zaczyna się podobać i tak nie ma na konsolach, a reszta jest na PC w lepszej jakości.
Dla przykładu, taki Playerunknown’s Battlegrounds. Wszyscy się teraz tym ekscytują.

Po tych wszystkich hurra recenzjach i opiniach kupiłem.
Zupełnie inne podejście do grania, 100 graczy na mapie, a ta się zmniejsza co kilka minut. Nie zbierzesz odpowiedniej broni i po Tobie. Hardcore, ale dobre.

[youtube]3569qjTR4mQ[/youtube]

[youtube]20okac3C9YM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Tak czy siak gier w natywnym 4K raczej nie będzie jakoś bardzo dużo, czyli tak jak w przypadku PS4 PRO. Następna generacja może to ogarnie w końcu.
 

FoX88

New member
Wrzucam, bo pewnie jest grono, które czeka na tego typu ofertę. W Microsoft Store oraz w Euro RTV AGD można już składać zamówienia na XONE X w cenie 2099 zł, oferta jest o tyle atrakcyjna, że jest to wersja limitowana oznaczona "Project Scorpio" z bonusami:

"Zawartość opakowania:
Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Project Scorpio
Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Project Scorpio
Podstawka do konsoli Xbox One X
Kabel HDMI (obsługujący 4K)
Kabel zasilania
14-dniowy próbny abonament Xbox Live Gold
1-miesięczny abonament Xbox Game Pass"

Te niepogrubione kwestie dotyczą zwykłej wersji też, kluczowe są te na początku wymienione.

Euro:
https://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-x.bhtml

Microsoft Store:
https://www.microsoft.com/pl-pl/sto...=HP_Hero1_Knightsbridge_PreOrder_082017_pl-PL
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Neutralny wygląd, brzydka nie jest, ale też nic specjalnego, przypomina PS2.
Brakuje mi tu jakiegoś gadżeciarskiego sznytu, jakiś pasek ledowy na obudowie lub coś w ten deseń, w końcu to konsola.

480px-PS2-Fat-Console-Set-2.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry