xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wolałbym ograć to na nowej generacji, ale z drugiej strony pewnie nie wytrzymam tego natężenia newsów i podniecania się na każdym kroku tą gierą i raczej kupię wcześniej. Zresztą nie wiadomo czy czasem nie przeciągną premiery, zarówno konsoli jak i samej gry. Wuhan szaleje i może być różnie z produkcją podzespołów.

Tymczasem wracam na Himalaje :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekaw jestem testów porównawczych nowych konsol z mocnym PC.
[youtube]XzDZHg0EQmE[/youtube]
 
Czy tego chcemy czy nie PC maste race zawsze będzie dysponował mocą większą niż konsole. Siła konsol to plug n play praktycznie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eeee tam,na bank przebiją kompa za 10,czy nawet 20 koła :-D

Jakoś tam się sprawdzi...
[youtube]k8VZscnTejA[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekaw jestem testów porównawczych nowych konsol z mocnym PC.

Ja to myślę, że zbliżamy się w końcu do poziomu w którym nie będzie już znaczenia co mocniejsze.
Jak już na obecnych konsolach poziom graficzny niektórych pozycji daje radę, to nie trudno sobie wyobrazić, jak będą gry wyglądać na next genach w połowie swojego życia.

Jak next geny będą hulać z GTA6 tak, jak obecne mocne PC z GTA5 na modach, to jesteśmy w domu ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oby tylko nie odwalili lipy z 30 kl/s.
No chyba,że będzie to opcjonalny wybór np. 8K/30fps.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Życzyłbym sobie, żeby mimo wszystko pozamiatali.
8k mnie nie interesuje, ale 4K/60fps, to mus.
Cieszy fakt, że mają świadomość co się odstawiło z PS4 i XB1.
Jak już muszą robić upgrejdy, to czemu nie stworzą możliwości dokładki, wrzucasz dedykowaną "kość" za powiedzmy tysiaka do konsoli i grasz na wyższym poziomie graficznym, co kto lubi.
To i tak już prawie jak PC, więc co za różnica.
Obyło by sie bez tych "pro" i "x".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A pamietasz jak kiedyś się pisało, czy działa w FHD?
No.
Jak każdy się cieszył FHD, a nic jeszcze nie wiedział o 4K, to czekaliśmy na czasy 1080/60fps w full detalach.

Pomyśl, co dostalibyśmy w next genach w FHD.
Max ultra settings : )
No, ale nie. Musiało pojawić się 4k i następne oczekiwania.
Coś czuję, że to samo będzie z 8K. Ledwo doczekamy czasów gdzie będą możliwości ultra w 4K/60fps, to będziemy się zamartwiać, co i jak działa w 8K.
Przecież to się nigdy nie skończy, mnie to irytuje już :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Grafika, grafiką. Dla mnie gtywalność i fabuła jest priorytetem. Najwięcej godzin i tak spędziłem grając w RTSy online. Grafikę ustawiałem na low, bo mgły, blury i inne takie tylko przeszkadzały :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
My tu o grafice i możliwościach technicznych, a nie o tym co kto woli, bo ten argument usprawiedliwiający ułomności sprzętów, czy twórców ciągnie się od zarania dziejów, pamiętam te same śpiewki jeszcze z grup dyskusyjnych jak Piramidy na świecie jeszcze nie było :D

Ja też wolę GTA5 w low, jak Fallout 76 w 8k.
Grałem w GTA5 w PS3, PS4 i nic mi do szczęścia nie było potrzeba, grywalność ponad wszystko, a potem złożyłem PC (Piramida namawiał, jak jeszcze bluzgał na konsole - bo to stary Pececiarz, obecnie pod przykrywką konsolowca ; ) ) i siadłem z wrażenia jak to się zaprezentowało. Można? Można.

Nie lepiej mieć coś co jest grywalne, ale dodatkowo w rewelacyjnej oprawie?
Lepiej, lepiej... ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tyle w temacie. Takie połączenie jest najlepsze. Ostatnia gra, która zrobiła na mnie mega wrażenie to Horizon Zero Dawn. Grafika i fizyka tam to mistrzostwo świata. Druga część na konsolach nowej generacji będzie zamiatać.

P. S. Mój ulubiony gatunek gier to ciągle RTS, ale jest obecnie martwy. Też byłem PCiarzem z krwi i kości, ale z tego wyrosłem. Teraz tylko kanapa, duży TV i chill z padem w ręku. Jedynie nowy C&C nakłoni mnie do grania na PC.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Coś czuję, że to samo będzie z 8K. Ledwo doczekamy czasów gdzie będą możliwości ultra w 4K/60fps, to będziemy się zamartwiać, co i jak działa w 8K.
Przecież to się nigdy nie skończy, mnie to irytuje już :)

Za kilka lat kupisz sobie Oleda czy Micro Leda 8K i będziesz grał w chmurze ;)
pamiętam te same śpiewki jeszcze z grup dyskusyjnych jak Piramidy na świecie jeszcze nie było :D

Byłem,zapytaj Henrego :-D

Piramida namawiał, jak jeszcze bluzgał na konsole - bo to stary Pececiarz, obecnie pod przykrywką konsolowca ; )

Postrzępione i mieniące się krawędzie mnie rozpraszały,teraz nie jest z tym już tak źle ;)

Takie połączenie jest najlepsze

A takie ? :-D
[youtube]rDmyGG0YR98[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz tylko kanapa, duży TV i chill z padem w ręku. Jedynie nowy C&C nakłoni mnie do grania na PC.

Mi brakowało takich gier jak chociażby SimCity, pobudowałem trochę z myszką w ręku, w rewelacyjnej grafice, na wygodnym bujanym fotelu i przed dużym ekranem.
Dosyć miałem popierdółek na konsolach, potem doszły inne tytuły i też byłem pod wrażeniem.
Teraz, widząc co potrafią wycisnąć z konsoli w ostatnim tchnieniu, szala się znowu przechyla.
Generalnie jestem graczem, nie ważne na czym, ważne w co ; )

Za kilka lat kupisz sobie Oleda czy Micro Leda 8K i będziesz grał w chmurze ;)

A co mi da 8K? Ja rozumiem czasy 720p, potem już lepiej na 1080p i prawie wystarczająco, no i 4K gdzie nie widzę specjalnie potrzeby szukania więcej miodu, a tu 8K? Eeee...
4K to już jest tak wystarczająco wysoki poziom, że mi nie zależy.
Gdyby ode mnie zależało, to bym zamroził te 4K na 15 lat i czekał jak wycisną z tego wszystkie soki, a tak, zaraz będziemy mieć 8k i 30fps, a w 4K/60fps już nikt nie będzie chciał grać, bo nie będzie widać jak mucha się zesra kilometr dalej na drzewie ; )

Podobnie będzie z grami, będzie tak wysoki - zadawalający poziom graficzny, że nie będziemy już zwracać uwagę na pixele jak kiedyś w pierwszym Quake, a na samą fabułę, a cała reszta i tak będzie cud, miód i orzeszki. Fizyka, AI. Nad tym niech pracują. No i oczywiście podstawa, czyli fabuła, grywalność.

Znikną za niedługo ograniczenia sprzętowe, bo co następne? Fotorealizm? No chyba, że taki ; )

[youtube]1SKVZtQrcSM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry