xbox one czy naprawdę warto?

Status
Zamknięty.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja nawet na telefonie widzę tu różnice :D
[youtube]VkU0bjZwJ0o[/youtube]

Poza tym czekam na gogle VR 16/32K :-D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W ogóle mam wrażenie, że temat VR umarł. Powstało w cholere firm, które mają swoje gogle. Sam kupiłem te od Sony w najnowszej wersji i po 30 minutach zabawy, leżały w szufladzie do czasu jakiejś imprezy, komuś tam pokazałem bo był ciekawy jak to działa i potem znowu do szuflady na kolejne miesiące, aż je sprzedałem. Jakość grafiki bardzo słaba, dyskomfort grania dosyć duży, do tego takie alienowanie się od otoczenia to nie do końca fajna sprawa. Raczej nie ten kierunek. Chyba, że takie VR jak w filmie Player One, ale to dopiero w 2045 ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na takie gogle i content będzie trzeba poczekać kilka lat. Ciekawe czy do PS5 będą coś próbować czy temat umrze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
MFS :
Poland.jpeg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ponoć, jednak ma być na Xb1.
Mam tylko nadzieje, że kupując na obecnego kloca MFS, dostane darmowy upgrejd na next gena, bo 2x nie uśmiecha mi się płacić po 250zł.
W przeciwnym wypadku, czekam.

Niestety, MS nie uwierzył w moje umiejętności pilotażu i nie dostałem dostępu do Alphy, a wypełniałem formularze z 10 min. ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziwny ten Xbox :mrgreen:
Jakiś czas temu kupiłem dostęp do Gwiezdnych Wojen z Alle,a teraz odpalają mi się nawet bez zalogowania na konto z grą :-D
Dodatkowo skonczył mi się Game Pass,a normalne zainstalowałem nowego Oriego (w tle wszystkie inne konta oprócz mojego były wyłączone) :-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry