Xbox 360 czy PS 3

don111

Banned
wybór konsoli to kwestia gier, więcej fajniejszych na wyłączność ma jednak Sony - ale zależy kto w co gra
z istotnych przewag Xboxa wymieniłbym pada, który jest wygodniejszy, ten z PS3 trochę szybciej męczy dłonie i nadgarstki (chyba że ktoś ma bardzo małe dłonie)
mam obydwie konsole i jakbym miał wybrać jedną konsolę to raczej byłaby to PS3, mimo że ten pad mnie trochę wkurza ;)
 

ciepok77

New member
Ja rowniez posiadam obie konsole (wlacznie z kinect na xboxa i dwie rozdzki movie, nawigator + sharpshooter) i powiem tak na ps3 tylko exy (uncharted, good of war,kilzone) i nic pozatym, jak mam kupic gre to wole wersje na xboxa, pad jest genialny a ze znajomymi nie wyobrazam sobie fify na ps3 kontrola w xboxie wymiata. Kontroler ruchu movie precyzyjniejsze ale caly fan to kinect. Nie myslcie sobie ze faworyzuje xboxa ale mowie o wlasnych odczuciach gdybym mial wybierac to znow 1.xbox 2.ps3
 

Fatal1ty

New member
Dokładnie w pełni się zgadzam z użytkownikiem ciepok77.

Co do exclusive'ów to ok na ps3 jest genialne Uncharted... ale na Xboxa jest Alan Wake i w tym roku wyjdzie kolejna część, który też jest fenomenalny. Na PS3 mamy god of war które jest ok, ale na X jest Gears of War. Killzone 3 właśnie zamierzać sobie kupić na ps3 - generalnie nie lubie fps na padzie ale zobaczymy, na x mamy serie Halo.

Gry multiplatformowe wyglądają lepiej na Xboxie, dodatkowo X ma lepszy pad.
 

wrx

New member
Bez reklam
W czym Kinect jest lepszy od Move?
Trzy osoby, ktore u mnie graly na Move, a maja Kinect, najpierw mowily, ze Kinect lepszy, pozniej, ze to to samo, a na koncu, ze jednak Move.
Uzasadnialy to faktem, ze kontroler jest jednak lepszy niz dlon.
 

TOMEK-K

New member
W czym Kinect jest lepszy od Move?
Trzy osoby, ktore u mnie graly na Move, a maja Kinect, najpierw mowily, ze Kinect lepszy, pozniej, ze to to samo, a na koncu, ze jednak Move.
Uzasadnialy to faktem, ze kontroler jest jednak lepszy niz dlon.


Tak jak napisałem, Moje dzieci mają 3 i 7 lat, i wydaje mi się że kinekt jest lepszy dla dzieci w tym wieku, bo nie muszą nic trzymać w ręce, nic im nie wypadnie (na przykład w telewizor), a kupiłem też w grudniu 55D7000 i szkoda by mi było żeby "zarobił" kontrolerem.

Dla kilkunastolatka, czy dla nas to możliwe że wybrałbym PS3 z move, bo ma on troszkę inne możliwości.

Dobrze że są te dwie rywalizujące firmy, i że kontrolery do nich działają "inaczej" bo każdy znajdzie coś dla siebie.
 

maxan

New member
Bez reklam
Jakbym miał teraz kupić konsolę to znowu był by to xbox360 tylko tym razem slim(ładniejszy,cichszy), powodów jest kilka, mianowicie lepsze mutli (cross-game chat, usługa ogólnie mnie awaryjna), znajomi (większość moich znajomych posiada ps3 ale nie graja po sieci- z x360 jest odwrotnie przynajmniej w gronie moich znajomych), nie zależy mi na multi-medialnośći od tego mam lapka (podłączonego pod tv), teraz najważniejsze - GRY preferuje te z xboxa Gears of War(moja ulubiona seria !), Halo Reach, multiplatformy takie jak cod.bf, bioshock, bulletstorm itp. jak widać głównie gram w strzelanki i jakoś ta konsola bardziej się do tego nadaje...
Jakby co mój GT: maxankazuya
pozdro
 
Ostatnia edycja:

ryzu123

New member
jestem uzytkownikiem xboxa 360 tylko i wylacznie dlatego ze mozna go przerobic i to od lat,
- platna gra po necie to najwiekszy minus
p3
+darmowa gra po necie
+blue ray
-bynajmniej dawniej nie do przerobienia a gry za ok 200 zl nie dla mnie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do mnie tez zawsze bardziej przemawial xbox, juz od pierwszego debiutu na rynku growym, jak wyskoczyli z "balonem" (pad) wiedzialem ze ta konsola jest stworzona dla mnie.
Seria Halo, Gow, cudny PGR!, online, podswietlany pilot - ktory miazdzy tego od PS3, caly dashboard - no i najwazniejsze pad. Z tym ze na szczescie pada (od nie dawna, szkoda ze tak pozno) mozna juz podlaczyc bezprzewodowo do PS3.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze znajomi nakupowali PS3 z uwagi na BR i granie z obcymi nie jest juz takie emocjonujace.
Btw. do X'a mialem nawet player HD-dvd (kto pamieta?) ale jak wiemy ten przegral batalie z BR, mam jeszcze plytki na pamiatke HD-dvd :)
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Uważam , że obydwie konsole zasługuja na uwagę.Na każdej z nich są świetne exclusivy.Pamiętam player HD-dvd , dziś już nie do kupienia :-( a szkoda.
 

tomashp

New member
Mam już 2 xbox'a i żadnych problemów, zdecydowanie lepsze pady od ps3 do tego mam tv sony (także fan-boyem nie jestem) i wszystko ładnie śmiga:) I net lepszy w Xboxie, ponieważ masz wifi w standardzie n.. Jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz nowego Xbox'a 360 250GB za bardzo dobrą cenę, np. ja przed świętami kupiłem za 820 z Halo 4, które jeszcze sprzedałem za 150zł , także nową konsolę 250GB miałem za 670zł.
Kwestia gwarancji też jest super:) Wystarczy, że wyślesz do Microsoftu skan paragonu, bądź faktury od osoby od której kupiłeś.. Bo normalnie liczą 2 lata od daty produkcji, która znajdziesz na konsoli..
Jestem w 100% zadowolony, wygląd i działanie slima super:) Nowe PS3 i ta klapka na płty wygląda... wiesz jak..
I zdecydowanie lepsza zabawa ze znajomymi jest przy KINECT :)
 

mrk46_23

New member
ja kupiłem x-boxa, ograłem co chciałem (wszystkie forzy) sprzedałęm i kupiłem ps3 żeby ograć oba gran turismo. Moje wrażenia są takie że Xbox wydaje mi się jakiś taki przyjemniejszy a pad bije na głowę ten od ps3
 

ser67

New member
Jeżeli rozważasz tą generację, to również polecam X360, grało się kiedyś i pad rzeczywiście to mistrzostwo, a gier dużo.
 
Do góry