Xbox 360 250GB

WiTT

New member
Bez reklam
I jesteś taki dumny z tego powodu że przerobiłeś konsolę i grasz na piratach? Gratuluję sumienia.
 

maxan

New member
Bez reklam
Nie prawda, na przeróbce LT 3.0 można grać na live, od 2 lat nie słyszałem aby kogoś zbanowali (oczywiście jeżeli nie grał w dany tytuł przed oficjalną premierą), natomiast na RGH da się grać w multi w gry wykorzystujące system link.

a ktoś w ogóle wspominał o LT3.0? chyba pisane było o RGH co nie! tak samo z live na RGH nie pograsz ..że na multi w niektóre tytuły to już inna bajka... można by pisać jeszcze o xkey czy wasabi itp. itd. temat rzeka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amen!!
Przyznaję się swoją pierwsza konsolę przerobiłem i żałuję. To nie jest już taka frajda, gry nie cieszą, fabuła nie zdąży się rozkręcić i człowiek już sobie mówi nie lipa i rezygnuje z gry. Teraz gdy posiadam nieprzerobioną konsolę to każda gra jest na wagę złota, podoba się i chcę ją prezjść całą. Do tego moge grać online, nie mam bana:) i jest większa satysfakcja:)

Jakbym sluchal siebie 5-7 lat temu! Kiedys napisalem identyczny tekst. 150% racji.
Mialem po 200 gier, kazdy tytul w dniu premiery, zmienialem plyty z predkoscia lamperi.
Zadnej nie ukonczylem, zawsze w glowie rodzila sie mysl "a moze zagram w cos innego" i tak bez konca! Teraz nie dosc ze czlowiek wyda kupe kasy (na jakby nie bylo droga pozycje), to calkowicie zmienia sie podejscie, gra inaczej "smakuje". Polecam kazdemu takie podejscie.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakbym sluchal siebie 5-7 lat temu! Kiedys napisalem identyczny tekst. 150% racji.
Mialem po 200 gier, kazdy tytul w dniu premiery, zmienialem plyty z predkoscia lamperi.
Zadnej nie ukonczylem, zawsze w glowie rodzila sie mysl "a moze zagram w cos innego" i tak bez konca! Teraz nie dosc ze czlowiek wyda kupe kasy (na jakby nie bylo droga pozycje), to calkowicie zmienia sie podejscie, gra inaczej "smakuje". Polecam kazdemu takie podejscie.
Dokładnie :). Teraz wyciskam z gry wszystko, podvhodzę do niej poważnie, wykonuje wszystko co tylko możliwe, wszystkie osiągnięcia, misje poboczne, dodatkowe. Zauważyłem że początki gier są nudnawe i mnie odstraszały i brałem kolejną. Np kiedyś miałem pirata Fable włączyłem ją tylko na 5min i od razu było blee next. A teraz z braku laku pożyczyłem oryginał Fable, początek nudny, te wprowadzenia, nie podobało mi się to, ale jak się rozkręciła to się okazała świetną grą bynajmniej dla mnie :), przeszedłem już 2 części hehe:). Mając pirata do dziś bym tej gry nie lubił:). Ale to było dawno i nie prawda, byłem młody i głupi:):D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kazdy z nas przechodzil ten etap (wielu jeszcze pewnie w tym tkwi i mysla o nas-ale idioci) z reszta takie byly czasy, teraz zdaje sobie sprawe ile tracilismy. Tyle fajnych pozycji poszlo w do lasu przez ta zaglerke. Na szczescie dla nas, teraz przynajmniej jestesmy madrzejsi, ale lepiej pozno jak wcale. Swoja droga Fable bdb :)
 

tomio

New member
I jesteś taki dumny z tego powodu że przerobiłeś konsolę i grasz na piratach? Gratuluję sumienia.

A czy ja gdzieś napisałem że mam przerobioną konsolę i gram na piratach, napisałem tylko że są na to obejścia.
Tak się składa że mam X360 jak i PS3 i obydwie są nie tknięte przeróbką.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Przepraszam panowie, ale nie pytałem o poradę: konsola do gier - przerabiać czy nie ? To chyba zasługuje na oddzielny wątek... Ale jeśli to ważne to nie mam zamiaru nic przerabiać, podrabiać, ściągać itd. więc czy wersja 40 gb jest wystarczająca, czy lepiej dołożyć do np. 250 gb. ??? Będę wdzięczny za KONKRETNE porady i wskazówki :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla mnie osobiscie nie jest wystarczajaca, moze dlatego ze sciagam czesto dema, instaluje itp. Dysk momentalnie sie zapelnia. W PS3 mialem 80gb i za kazdym razem musialem cos usuwac (aby zainstalowac nowe chociazby demo, strasznie irytujace). Teraz mam 640gb i juz 400gb jest zajete (fakt ze wrzucilem kilkanascie teledyskow, troche muzyki i sporo dem) nie wiem jak to sie stalo, ale tak to u mnie wyglada. Mialem kilka Xb, PS3 i zawsze predzej czy pozniej brakowalo mi miejsca, wiem natomiast jedno, jak bede kupowal PS4 to na 100% bedzie to wersja z mozliwie najwiekszym HD.
 
Ostatnia edycja:

tomio

New member
Lepiej dołóż, na większym dysku będziesz mógł więcej gier zainstalować a 40 GB to naprawdę niewiele, poza tym gra zainstalowana na dysku nie potrzebuje mielić DVD na okrągło a jedynie podczas odpalenia gry (i losowo w czasie gry jeśli takowa zawiera zabezpieczenie CIV) przez co chodzić będzie ciszej i znacząco wzrośnie żywotność lasera w napędzie.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
No i dobra - zakupiłem konsolę 250 gb, z kinectem, padem i dwoma grami za 1350 zeta - nie wiem czy przepłaciłem, ale mam nadzieję że dokonałem w miarę dobrego wyboru. W środę zaczynam nową przygodę z rodzinnym skakaniem przed tv :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Teraz to już nie ma znaczenia, najważniejsze że podjąłeś decyzję, teraz zaczynasz przygodę z konsolą w domu i to się liczy :)
Przyjemności w graniu życzę :eek:k:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup to co Ci jest potrzebne. Wiekszy dysk? Pewnie tak. Kamera? Potrzebna, czy tez nie? Drugi pad? Grasz z kolegami, rodzina itp.? Jezeli nie, to masz z glowy wydatek. Nie lap sie na te zestawy, bo moze sie okazac ze nie wykorzystasz, a wydatek zawsze wiekszy jest. Ja kiedys kupilem edycje z GoW, ten zestaw wychodzil taniej nieco jak oddzielnie, ale chcialem ta gre wiec wybor byl prosty. Zrob sobie sam analize.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Żadnych problemów XBoxa z Ampli, po HDMI, w konsoli ustawienia - dźwięk i jest miodzio. Gry lecą w DD Ex :)
 
Do góry