Xbox 360 250GB

pawell3000

New member
czyli same kable hdmi wystarcza w zupelnosci ? :)
wlasnie gdzies na forum czytalem ze z kablem hdmi sie nie da wydobyc tego dzwieku ale cos mi nie pasowalo
 

pawell3000

New member
no to super :) a mam pytanko jeszcze jedno tak poza tematem mam odtwarzacz BD 1020 jak podlacze go do AV1 (1BD/Dvd) w ampli bedzie dobrze ? czy moge podlaczyc tez do AV 6 jest jakas roznica ?
 

WiTT

New member
Bez reklam
Te opisy są tylko dla Twojego ułatwienia, nie ma różnicy w które wejście podłączysz. Tylko potem pamiętaj gdzie co podłączyłeś :)
 

pawell3000

New member
podpiolem konsole pod ampi hdmi z ampli idzie przewod do Tv to czemu musze na pilocie od tv wybrac ktore wejscie hdmi mam wybrac ? mam tez podmiety dekoder wl dekoter to automatycznie mi wl wejscie hdmi od dekodera i nic na pilocie nie musze wybierac czemu tak jest ?
 

xXPoGoXx

New member
Witam

Z tego co wiem zasilanie jest ujednolicone na rynek EU. Jak masz wersje europejską to masz zasilacz z europejska wtyczką i tyle. Pewnie amerykańska się różni tylko kablem zasilającym. Zasilacze są zwykle takie sam. Polecam natomiast wersje 250GB zawsze sie miejsce przydaje na demka, instalacje itd.
 

wwns

Member
Amen!!
Przyznaję się swoją pierwsza konsolę przerobiłem i żałuję. To nie jest już taka frajda, gry nie cieszą, fabuła nie zdąży się rozkręcić i człowiek już sobie mówi nie lipa i rezygnuje z gry. Teraz gdy posiadam nieprzerobioną konsolę to każda gra jest na wagę złota, podoba się i chcę ją prezjść całą. Do tego moge grać online, nie mam bana:) i jest większa satysfakcja:)

Dokładnie jak kolega napisał (przy czym ja nie miałem przerobionej własnej konsoli nigdy!) + dodam od siebie najlepsza zabawa zaczyna się online!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedzcie czy czekać na nowego xboxa czy normalnie się nie zastanawiać i kupować 360??

Nie ma jedynej slusznej odpowiedzi na to pytanie.
x360 to mase swietnych pozycji, kupe zabawy i radochy. Jak chcesz juz grac, to nie ma sie nad czym zastanawiac, poczekasz na premiere xb one, ocenisz czy pierwsze pozycje ktore sie pokaza sa warte Twoich pieniedzy i podejmiesz ew. decyzje o sprzedazy xklocka i kupnie nowej konsoli. Plus jest taki ze juz bedziesz sie cieszyl konsola.
 
Do góry