[Nasze Zestawy AV] Wzgórze Caparzo

fade1

Member
pilot niezłe zdjęcia pstryka,
Szafka naprawdę rewelacja - coś takiego długo szukałem, z kablami się napracowałeś, super salon.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lekarz mówił, że w normie ;)



Blaty 60x120cm z Ikei? Jak tak, to już wiem kto mi wykupił, bo po całej Polsce muszę sprowadzać
Uwa mać ;)

Gitara, w końcu się za jakąś robotę zabrałeś.
Szkoda trochę tej grafiki co miałeś na ścianie, fajna była.
Grafika jest za tv. Nieruszana.

Nie, nie z ikei. Znajomy mi robil szafke, to są blaty typowo kuchenne. Blaty o wymiarach 60x300 bo to mi z dwóch blatów zrobił plus boki. Szafka ma 145 światła +8 cm boki. Z tego samego mam blat w lazience.

Odbiór techniczny jeszcze troche. Zanim ściane wyrównam po kuciu, to ze 3-4 gipsowanie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bardzo fajnie, tylko te Heco chyba tam nie pasuja, biale chyba lepiej by sie prezentowaly :) Albo jakis Braz w polysku.

Dobry pomysl z szafka, tez szukam natchnienia na jakas szafke do salki :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Blaty 60x120cm z Ikei? Jak tak, to już wiem kto mi wykupił, bo po całej Polsce muszę sprowadzać
O ile wiem to za zamówienie półka, więc chyba nie Ikea ;)
Gniazdka będą karbonowe jak przykazał krzysztofradio :blagam:
okrągłe oczywiście :D
W Leroy są nawet gotowce - nie mogę znaleźć fotki ale mają ramkę karbonowa ze szkłem, czarną, nie jest do końca okrągłe, ale mocno wyoblone ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kapusta był mientki ale dał galerie jak prawdziwy facet więc jak sie wstydzisz.to możesz być wieśniakiem. :popcorn:
Dawaj co masz, wtedy można coś pomyśleć co i jak i gdzie a na rysunkach to możesz jak hitler wojska układać których nie było :p


Mientka Faja :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
było tak
image.jpg


potem tak

DSC_7576.jpg


image.jpg

a teraz jest mniej więcej tak

DSC_2574.jpg


DSC_2575.jpg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dosyć mocny jest. Przy kalibracji, volume na godz 10 i jeszcze ampli zabrał 6db :/ Teraz bolączka to fronty i brak napędu blu..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak podzialalo.... :)

Szkoda tych slaczkow na scianach, byly ekstra.

Wyglada super, tylko fronty wybielic i bedzie bomba.

I suba jakby obkleil na bialo tak jak Bipo zrobil :) Chociaz moze za bialo by bylo.

Ten sub to 112? Czuc na klacie tego suba w tym pomieszczeniu? Jak wrazenia?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Z uwagi na to że te ślaczki były malowane farbą z piaskiem, to ślaczki widać jak się patrzy na ścianę, bo struktura została. Za tv kręgi są dalej
Po tym jak jest teraz, nie wiem czy wymienię fronty na białe, teraz jest jakiś kontrast. Sub i ta miedzianka robi wrażenie i na żywo lepiej się prezentuje niż w necie foto.

Edit

Taa 112.. Oj czuć :) przy interstellar figurki zatykają uszy ;)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Prace skończone to narzędzia zza kolumny można już wynieść.... :)
Powiem Ci że nie wszystko na biało jest i jest ok. Bo tak to by Ci się zrobił szpital, za sterylnie. Blu ray do kompletu i jest całe kino.. :)
 
Do góry