[Nasze Zestawy AV] Wzgórze Caparzo

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapewne parter z ogrodem?
Fajnie, nie powiem. Jednak nie boisz się, że ktoś pewnego pięknego dnia przeskoczy przez płotek i oszabruje dobytek?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Sebaka, Sebaka. Znajomego tak lata temu orąbali.
Na Tvn Turbo też ciekawe kwiatki ostatnio pokazywali, w pierwszej kolejności biorą partery, wiadomo, ale najlepsze było jak podjechała ekipa od "przeprowadzek" lewym oklejonym autem i wynosili jakby nic dobytek, jeszcze trochę i pewnie sąsiedzi stojący gdzieś obok by pomogli ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Całkiem niedawno słyszałem u sąsiadów (kilka metrów obok) dziwne odgłosy o 2-giej w nocy (miało sąsiadów nie być). Wyskoczyłem więc, okazało się, że to sąsiedzi przyjechali wcześniej :)

Caparzo, super sprawa, z tym drogowskazem też ;) Masz takiego samego piaskożółwia jak mój junior.
Wcześniej nie było tego widać, ale dopiero teraz widzę ,że pergola jest zarazem bramą na ogródek. Ja zabieram się w tym roku za altanę, a że lubię "japońskie" klimaty będę się starał by choć trochę przypominał styl kwitnącej wiśni. Kilka pomysłów już mam. Też napaliłem się na te bramę japońską, ale w tym roku chyba nie wyrobię.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Już dawno miałem zamiar wklejenia tego co robiłem za tv wiec wklejam tutaj post którego może nie każdy widział co i jak... i może kogoś zainspiruje co i jak się robi :)

No to po kolei:
Z uwagi na to że miałem kanał w ścianę na kable, ale sharp ma wszystkie wejścia po drugiej stronie więc trzeba było się namęczyć, a żeby nie kurzyć młotkiem i przecinakiem , To mój patent był taki, ze wiertłem do drewna takim łopatkowym chyba 22, nawierciłem ileśdziesiąt otworów a potem śrubokrętem i młotkiem wyryłem resztę :wink: zapomniałem niestety foto zrobić tych dziur :/
Pęknięcie które widać, zostało przeze mnie powiększone śrubokrętem żeby tam kleju nawalić idiota który murował nie kleił łączeń pustaków po bokach i przez 4 lata tak pękło, przy kominku tak samo za płytkami było spore pęknięcie, zakleiłem to klejem wtapiając siatkę elewacyjną:)



dalej było już to samo, klejenie, cięcie, potem wieszak na tv i wyciąganie gniazdek :) Tv podniosłem o 8 cm do tego co było:



dalej już powieszenie tv i sprawdzenie czy jeszcze sufit świeci :wink:




po kliknięciu w zdjęcie powinno się otworzyć w dobrej rozdziałce :hmm:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z pozdrowieniami od Savrona :)
caparzo.jpg
Mam coś dla ciebie, teraz nie masz wyboru, wspólny seans w Victorii albo w Cinema 3D ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
było tak
image.jpg


jest tak:

DSC_7576.jpg


Szafka pod tv jedyna na świecie, masywna, zbudowana z blatów kuchennych, 4cm grubości w połysku. W miejsce plejstejszyn będzie central a pod nim jakiś ampli. Nad wymiarami troche czasu spędziłem aby było git. Teraz jestem na etapie zmiany gniazdka, przenoszę za szafke i jedno do tv i spinania kabli w jakaś całość. Henry namówił mnie na pułapkę basową. Więc i się znalazła. Jak dla mnie, nie ma takiego dudnienia jak wcześniej. Więc coś to daje ;) Oczywiście biała żeby to wyglądało jak trzeba a nie z dupy.
Prezent od Savrona w miejscu widocznym.

Więc tak to wygląda ;P
DSC_2533.jpg

DSC_2539.jpg

DSC_2540.jpg

DSC_2541.jpg


Gniazdka będą karbonowe jak przykazał krzysztofradio :blagam:
zdjęcia robione pilotem do tv
 

artiz_

New member
Bez reklam
było tak
image.jpg


jest tak:

DSC_7576.jpg


Szafka pod tv jedyna na świecie, masywna, zbudowana z blatów kuchennych, 4cm grubości w połysku. W miejsce plejstejszyn będzie central a pod nim jakiś ampli. Nad wymiarami troche czasu spędziłem aby było git. Teraz jestem na etapie zmiany gniazdka, przenoszę za szafke i jedno do tv i spinania kabli w jakaś całość. Henry namówił mnie na pułapkę basową. Więc i się znalazła. Jak dla mnie, nie ma takiego dudnienia jak wcześniej. Więc coś to daje ;) Oczywiście biała żeby to wyglądało jak trzeba a nie z dupy.
Prezent od Savrona w miejscu widocznym.

Więc tak to wygląda ;P
DSC_2533.jpg

DSC_2539.jpg

DSC_2540.jpg

DSC_2541.jpg


Gniazdka będą karbonowe jak przykazał krzysztofradio :blagam:
zdjęcia robione pilotem do tv
Fajny patent na mocowanie przewodów :) wygląda duzo lepiej niz z tą komodą

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lekarz mówił, że w normie ;)

Szafka pod tv jedyna na świecie, masywna, zbudowana z blatów kuchennych, 4cm grubości w połysku.

Blaty 60x120cm z Ikei? Jak tak, to już wiem kto mi wykupił, bo po całej Polsce muszę sprowadzać
Uwa mać ;)

Gitara, w końcu się za jakąś robotę zabrałeś.
Szkoda trochę tej grafiki co miałeś na ścianie, fajna była.
 
Do góry