Wymiana gier na PS3

Mefju

New member
Witam mam Motorstorm'a ma zamianę za byle jaką grę z ps3 bo znudziła mi się już (oczywiście nie za wszystkie bo w nie które już grałem).Możliwa wymiana za jakieś gierki z PS store tylko nie dema:twisted:.Pozdrawiam.
 

electro4ever

New member
Wymiana GT5P wer. Angielska

witam , chce sie wymienic za moje gt5prologue w wersji angielskiej na ninja gaiden lub devil may cry 4 ;) :cool: , moze byc tez sega rally :p
 

RolphusX

New member
Zamiana

Witam
Zamienię "Call of Duty 4 Modern Warfare" (folia, wersja USA) na "Gran Turismo 5 Prologue" lub "Devil May Cry 4" (wersje angielskie). Okolice Katowic. Kontakt na PW.

Pozdrawiam
 

Travel

New member
Wymiana gier za Free

Wymiana gier na wszystkie platformy Ps3,Ps2,Pc,PsP,Xbox 360 .
Prowadzimy sprzedaz i wymiane gier oraz sprzętu bez pobierana zadnej opłaty ewentualnie róznice w cenach . www.gamepoint.com.pl ZAPRASZAMY !!!
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Witam mam na wymianę Dark Kingdom najchętniej za Call OF Duty 4 , do tego mam jeszczę Motorstorma.Proszę o kontakt na PW lub gg 2581036
 
witam
mam na wymiane (ewentualnie na sprzedaż) super strzelankę fpp
TURNING POINT - FALL LIBERTY
wersja 3xA,stan idealny:eek:k:
 

bobik007

New member
Bez reklam
wymienię Uncharted nówka w folii i Need fof Speed pro street otwarta w celu sprawdzenia na coś innego, kontakt ze mną gg 2179540, pozdr
 

Mefju

New member
Mam na wymiane Dark kingdoom najchętniej na assassina.2581036 gg jak coś to inne propozycje .pzdr
 

merc

New member
SoF: PayBack

Witam,
Mam na wymiane:
Soldier Of Fortune: PayBack
Jest to wersja 3xA, stan idealny
Najchętniej na terenie Łodzi
kontakt: gg 5367629 lub na PM
Pozdrawiam
 

Mefju

New member
Zamienie się (moja gra/twoja gra):
-Motorstorm na coś :p
-Dark Kingdom najchętniej na assassina
-GT 5 prologue na Colin Macrae Dirt
 

Centosz

New member
Sprzedam lub zamienie Ratchet&Clank i Uncharted:Drake's Fortune

Najchetniej sprzedam te dwie gry.Cena 180+koszt przesyłki.Ewentualnie zamienie za ciekawy tytuł.
 

electro4ever

New member
Wymienie Gran turismo 5 Prologue Wer Ang .

Witam Wymienie ta gierkie w stanie idealnym ( Odpalana Kilka Razy..) najchetniej na COD 4 lub czekam takze na inne propozycje (niechce Uncharted , Racheta ani fify 08):p . pod nr gg 8710521 lub email electro4ever@o2.pl:grin: :grin:
 
Do góry