Wymiana gier na PS3

bartoszer

New member
ps3 wymiana gier wlkp !G-no i okolice

hej ja mam na wymiane motorstorma i medal of honor airborne wszystko nowki grane po kilka razy plyty jak nowe bez rysek czekam na oferty na priv lub na gg5210045
 

Mefju

New member
Witam wszystkich mam na wymianę Motorstorm'a -super samochodówka +online :D , Ratchet and clank Tools Of Destruction -bardzo długa i fajna platformówka ze śmiesznymi momentami. Gry oczywiście używane grałem w nie kilka razy bardzo dobry stan. Pozdrawiam i prosiłbym kontakt na PW albo na nr gg 2581036. A i ratcheta najchetniej na assassin's cred



DLA ZAINTERESOWANYCH ! wymianę możemy załatwić przez allegro co bardzo by mi odpowiadało lub zamiana "osobista " w rl białystok /pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

electro4ever

New member
Kane & Lynch

Witam Dzisiaj Dotarła Do mnie Nówka Kane&Lynch :Dead Man , odpakowana dzisiaj z folii w celu sprawdzenia tej pocisnietej gierki hehe :) , Czekam na Jakies Propozycje Wymiany .. Piszcie Tutaj lub na GG : 8710521 // P.S Niechce Ratcheta i Clanka ani Sonica ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Bezsensowny post - marcin0903

Ja się zabezpieczam :p

Pozdrawiam,

A co to żartowanie na tym forum jest zakazane czy jak?!

Polecam popracować nad poczuciem humoru a nie serwować warny na lewo i prawo.

Pozdrawiam,
 

beniuasia

Member
Ja mam

do wymiany lub sprzedania za 65 zł RESISTANCE : FALL OF MAN. Stan bardzo dobry. Nie wymieniam za NEED FOR SPEED CARBON, FIFA 08 ani Ratchet & Clank: Tools of Destruction ponieważ je posiadam.
Zapraszam chętnych najlepiej z Krakowa.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Sprzedam Devil May cry 4

Witam. Sprzedam Devil May Cry 4, ideał, żadnej ryski, praktycznie nowa!!! Okładka, instrukcja, gra po ang.!! Cena 130 zł, darmowa wysyłka!!! Polecam!
Mój nr GG 2193400, tel. 693-851-343
 
Do góry