Wymiana gier na PS3

Tomasson225

New member
Wymienię lub sprzedam Uncharted 2xPL 1xA PAL stan idealny i Devil May Cry 4 3xA (część też w "krzaczkach") gra z regionu azjatyckiego i również stan idealny :) Numer gg: 5166154. Proszę pisać nawet jak mnie nie ma bo mogę być niewidoczny :D
 

electro4ever

New member
Zamienie Lub Sprzedam

Witam mam Gry takie Jak : Assasin's Creed , Fifa 2008 , Ratchet & Clank .
(Gry Maja dopiero pare godzin poniewaz dziisaj je kupilem razem z ps3 , stan idealny!)
Z Checia Wymienie Na Jakies Inne Lub Sprzedam ;)

Moje Gg 8710521
 

silenthill

New member
mam na wymianę assassins creed

mam na wymianę assassins creed. Gra używana w stanie idealnym. W grę wchodzą inne gry (poza FIFA 08 i UDF) lub film na blu ray.
Prosze o kontakt na priv.
Pozdrawiam
 

electro4ever

New member
Wymienie Lub Sprzedam

Jak Wyzej .. Zostaly mi na wymiane lub Na Sprzedaz Assasin's Creed ( Idealna )
Fifa 08 ( Idealna ) z checia wymienie na Def jam Lub jakas dobra bijatyke , Ridge Racer 7 ( Ideał ) , GT 5 Prologue Nówka nierozpakowana! , Ninja Gaiden ( Ideał ) , Prosze Pisac Na Gg 8710521
 

skuniarz

New member
ŚLĄSK !!!!!!!!!! na WYMIANE BURNOUT PARADISE , NFS PS , BEOWULF !!!!!!!!

Siema wszystkim czekam na propozycje wyminaki ?? (chetnie FIGHT NIGHT ROUND 3 , F1 , VIKING BATTLE FOR ASGARD ??? ) ale inne propozycje tez chetnie rozpatrze :) :) gg.2587419 605331812
 

skuniarz

New member
rembick napisał:
Witam... Wymienie Fight Night Round 3 na powiedzmy fife08 lub pes2008 (chociaż nie koniecznie na to) :) Stan płyty idealny.


Witam siema mam NFS pro street , Burnout paradise cos Cie intersuje z tego ???? bo mnie box bardzo
 

Mniam

New member
Witam!

W kwestii formalnej: Na jakiej zasadzie dokonujecie wymiany? Wysyłacie w ciemno? Czy zabezpieczacie się w jakikolwiek sposób?

pozdrawiam
 

marcin0903

New member
Mniam napisał:
Witam!

W kwestii formalnej: Na jakiej zasadzie dokonujecie wymiany? Wysyłacie w ciemno? Czy zabezpieczacie się w jakikolwiek sposób?

pozdrawiam
To zależy, ja tak robię:
- jeśli ktoś jest zaufany i ma taką samą albo lepszą renomę to wysyłam tego samego dnia, a jeśli nie, to informuję użytkownika o tym, że on pierwszy wysyła - tylko na takich warunkach odbędzie się wymiana :)
 

silenthill

New member
wymiana assassins creed

silenthill napisał:
mam na wymianę assassins creed. Gra używana w stanie idealnym. W grę wchodzą inne gry (poza FIFA 08 i UDF) lub film na blu ray.
Prosze o kontakt na priv.
Pozdrawiam


Czyżby nikt nie chcial się wymienić?
 
Do góry