WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

bl4ck

Active member
Bez reklam
Taśma izolacyjna tam jest ale nie będzie nic bo w drugim kablu zrobiłem to inaczej naciąłem oplot gumowy kabla i potem skleiłem kropelką w efekcie nic nie widać praktycznie.
 
Ja tutaj kupowałem 8pcs GD Amp Nakamichi Speaker Banana plug connectors
http://s.aliexpress.com/iEF7n2AZ
(from AliExpress Android) i wychodzi 8 sztuk taniej.

Co do poprzednich stron, nie czytałem całego tematu.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajny jasny oplot.

Do tego srebrne lub rodowane koncowki (banany ale bez oslonek) i fajnie by to wygladalo.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ale co? Dobra robota. ;-)Tylko że proszę trochę więcej info, Panie.
Co za kabel, co za wtyki, co za taśma , ile metrów, ile czasu straciłeś , jaka grubość oplotu, jaka grubość kabla??
To nie jest tak ze wkleił fotke i do widzenia. Info , szczegółowe, proszę Pana.
A dla czego taka "zbrodnia kolorowa"??! Czerwień z niebiesko-białym?:twisted:
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale co? Dobra robota. ;-)Tylko że proszę trochę więcej info, Panie.
Co za kabel, co za wtyki, co za taśma , ile metrów, ile czasu straciłeś , jaka grubość oplotu, jaka grubość kabla??
To nie jest tak ze wkleił fotke i do widzenia. Info , szczegółowe, proszę Pana.
A dla czego taka "zbrodnia kolorowa"??! Czerwień z niebiesko-białym?:twisted:

Kabel Jamo ofc 2x2,5, oplot to linka 10 mm z wyciągniętym rdzeniem, kupiona w Obi. Oploty na przewody koledzy wklejali wcześniej (zamówiłem na tej samej aukcji). Czasowo Panie Savron troooche się schodzi, samo przeciąganie przez oploty jest dosc mozolne :) Ale odstresowuje :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kabel Jamo ofc 2x2,5, oplot to linka 10 mm z wyciągniętym rdzeniem, kupiona w Obi. Oploty na przewody koledzy wklejali wcześniej (zamówiłem na tej samej aukcji). Czasowo Panie Savron troooche się schodzi, samo przeciąganie przez oploty jest dosc mozolne :) Ale odstresowuje :D

Nu teraz jest lepiej.;-) Jeszcze jedno: co to za taśma? Czy to jakiś gumowe nasadki na kabli?
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie taśma a zwykła termokurczka. Robiłem to po raz pierwszy, w sumie na nieużywanym kabelku 2x2,5. Pomyślę nad jakimiś fajnymi splitterami i zrobię na swoich Real Cable 2x4 już konfekcję Prima Sort :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No tak, tylko, że ma to potem wyglądać tak?
tulejizolzacisk.jpg
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie mam sprawę jako, że u nas na forum jest kilku speców od oplotów. Mam taki problem bo mam gryzonia w domu i muszę zabezpieczyć kable głośnikowe. Obawiam się, że standardowe oploty mogą tego nie przetrwać.

Zastanawiam się nad oplotem stalowym. Co o tym myślicie? Da radę to jakoś estetycznie wykończyć?

oploty stalowe, oplot

Na szybko założyłem takie plastikowe zabezpieczenia żeby jakoś funkcjonować, ale estetyka wiadomo leży. Poradźcie coś.


20170310_165941.jpg
 
Do góry