WTYKI BANANOWE - czy ma to sens?

DrWredman

Active member
Dostaly sie bo ktos byl nie ostrozny, co nie zmienia faktu, ze banany sa pomocne.

ciekawe o kim tu mowa :cool:

kable-4.jpg
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Nie chciałbym nic mówić, ale przypadki kiedy jedna z żył odstawała od skręconej reszty i powodowała zwarcie też już były. Każdy niech robi jak uważa, nikt nikomu przecież niczego nie narzuca.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
takie same, tyle że bez napisu można kupić za 2.50 zł
Swoją drogą fajny pomysł ze złotym oplotem. Trzeba przyznać, że w całości z oplotem i złotymi gniazdami prezentują się bardzo elegancko. Może wkleisz jeszcze fotkę jak wygląda Ciebie splitter?
 
Nie wiem czy było, ale na aliexpress są wtyki metalowe, wychodzi po 3.50 zł z wysyłką. Tylko trzeba kupić większą ilość.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy było, ale na aliexpress są wtyki metalowe, wychodzi po 3.50 zł z wysyłką. Tylko trzeba kupić większą ilość.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

No to przecież te co pokazałem to po 3,5 zł wychodzą, 35zł***za 10 sztuk
zależy od kursu dolara bo 10 sztuk kosztuje US $8.78

https://pl.aliexpress.com/item/10pc...32623463599.html?spm=2114.13010608.0.0.PwwJta

oploty tutaj kupiłem:
http://allegro.pl/paracord-550-oryginalny-322-kolory-linka-7-rdzeni-i6042047228.html
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No i teraz Savron wykupi cały zapas, nawet wężową skórę tam znajdzie :)
Bl4ack, dlaczego nie różowy? :)
Pytanko, kupujesz linkę i wyciągasz wnętrzności?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Który numer dokładnie to jest?
Kiedyś kupowałem od tego gościa, ale do PC jak robiłem oploty do zasilacza (białe, niebieskie - czy raczej błękitne super na żywo).
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Który numer dokładnie to jest?
Kiedyś kupowałem od tego gościa, ale do PC jak robiłem oploty do zasilacza (białe, niebieskie - czy raczej błękitne super na żywo).


hehe nie wiem bo kupiłem kilka :D

golden 49
Tan 72
Honey gold 104
Beige 9

to mam w mailu z zamówienia :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Już miałem sięgnąć po kolejną flaszkę :D
a jak poradziłeś sobie ze "splitterem" Na tej koszulce termo jest jakiś napis czy tak się dziwnie światło odbija?
 
Do góry