Wszystko o modelu 9803

adam_aaa

New member
jtd napisał:
Adam a moze ty jestes z konkurencji ze nie polecasz tej firmy co ?

nie:) nie jestem z konkurencji - na sprzecie znam sie tak sobie, ale jak kupilem w tej firmie nagrywarke CD i wyslalem malzonke po odbior osobisty, to za to, ze placila karta musial doplacic 34 PLN (jakby byla gotowka byloby 10 PLN) - a wic w zupelnosci nie odpowiada mi takie podejscie, a jesli wkurzyli moja zonke, bardzo spokojna osobe, to ja dziekuje za takie nerwy...
 

certin76

New member
Witam,dzisiaj byłem osobiscie w tej firmie i zakupilem telewizorek,milutka:) obsługa,rzeczywiscie przy zaplacie karta doliczono mi 35pln,ale i tak cena super.Po godzinie przywieziono go z magazynu do sklepu i juz jest w domku,myśle ze zainteresowanie nim jest ogromne bo jak czekałem na odbiór dzwoniło kilka osob z prosba o rezerwacje i cena skoczyła z 7968 na 8300.To tyle pozdr.
 

borecki

New member
moze ktos wstawi jakies zdjecia? powinnismy byc dumni, ze ten TV jest duzo szybciej i taniej do kupienia jak u niemiaszkow. Tam dopiero od polowy pazdziernika.
 

piter-07

New member
Mam prośbę do użytkówników tego lcd jak jest z kontami bo dwa miesiące temu kupiłem 9703 i po tygodniu go oddałem bo kąty go zdyskwalifikowały dodatkowo były 2 hot pixele .
Dajcie znać o kątach no i czy jest wersja 46 cali .
Pozdro.:)
 

vidi21

New member
a co dokladnie chcecie wiedziec? :) jestem bardzo zadowolony z tego tv i szczerze mowiac jak na moje skromne oko czern jest lepsza niz w pansie. zdjecia tego nie oddaja - szczerze mowiac wychodza kiepsko - nie oddaja kolorow zbyt dobrze. ogladalem juz 6 filmow br na tym tv, pare filmow hd produkcji netowej i gralem w soul calubura 4 i gta4 ... gram znaczy sie :p pare dni juz. na razie wrazenia bardzo dobre i zdecydowanie wole ten tv od mojej pansy. pansy bym sie pozbyl teraz :p bo po co mi plazma...
 

jtd

New member
Bez reklam
Napisz jak porownujesz obraz SD na plazmie i na tym lcd, gdzie jest lepszy i dlaczego?

Czy ten tv lcd wydaje jakis dzwiek (typu wiatrak, bzyczenie pradu) ?
 

vidi21

New member
zadnego buczenia ani nic nie slychac. nagrzewa sie jak zwykle lcd rowniez.

co do obrazu sd. obraz analogowy jest lepszy na plazmie ale obraz cyfrowy jest mniej wiecej podobny chociaz musze przyznac, ze philips zapewnia naprawde wiele fajnych opcji zmian obrazu co pozwala na bardzo wygodne korzystanie. ogolnie sam tv i jego obsluga jest wygodniejsza od pansy i samsunga. w najblizsza sobote (jak wszystko dobrze bedzie..) rodzice kupuja pioneera 9g 50 cali takze bede mogl cos powiedziec jeszcze porownujac ten tv do tej plazmy. niestety ja mieszkam w lublinie a oni w kielcach takze bezposredniego porownania nie bedzie - ale musze jechac im tv 'zainstalowac' co pozwoli mi na chociaz jakies porownanie wzrokowe w warunkach domowych a nie sklepowych.

ogolnie jestem zawiedziony z mojej pansy bo nie spodziewalem sie, ze kupujac doslownie 3 miesiace pozniej teoretycznie tv w technologii nie oferujacej takiego obrazu jak plazma dostaje tv oferujacy duzo wieksze mozliwosci.

jednego jestem pewien - plazmy juz nie kupie. na razie oczywiscie nie zamierzam kupowac zadnego tv :) ale za jakis 1-2 lata planuje zmiany.
 

jtd

New member
Bez reklam
a czy w 100hz masz mozliwosc zmieniania mocy w menu np. mały/standard/mocny i tak samo w natural motion ? czy tylko jest wlaczone/wylaczone ?

jak ocenisz glosniki i jakosc dzwieku (3d)? lepiej radza sobie od panasa czy nie?
 

vidi21

New member
tak praktycznie kazda opcja ma regulacje. to wlasnie jest fajne bo teatru za bardzo nie lubie

dzwiek odrobine lepszy od pansy- wrazenie jest bardziej przestrzenne. ale kto kupuje tv za 8-10 k zeby potem uzywac glosnikow tv :)

ogolnie ten tv bije praktycznie w kazdym aspekcie panse - i to wlasnie jest smutne (naprawde zal mi kasy, ktora juz wydalem na panse). wykonanie jest rowniez duzo lepsze - przynajmniej sprawia takie wrazenie
 

certin76

New member
Vidi,jesli nie klopot podaj ustawienia tv by zminimalizowac teatr,wydaje mi sie ze automatyczna regulacja glosnosci dziala tak sobie,jak u Ciebie.
 

vidi21

New member
to raczej zalezy od wlasnych upodoban. pobaw sie opcjami troche- np u mnie kobieta mowi, ze teatr jest i to duzy a ja juz go prawie nie widze (100 hz natural motion na min)

szczerze.. nie uzywam automatycznej regulacji glosnosci :) nie lubie - wole samemu ustawiac - a ogladam malo tv
 

jtd

New member
Bez reklam
przy wlaczonym natural motion na min czy tez na max, wychodza jakies artefakty na sygnale SD typu obramowania, prazki wokol ruchomych postaci ?
 

vidi21

New member
wlasnie nie wychodza. owszem obraz jest ogolnie kiepskiej jakosci np kolorowe stacjonarne napisy lekko drgaja ale artefaktow nie ma przy ustawieniach stadardowych natural motion. (czyli srednich).
 

vidi21

New member
dvd nie bo mam stare a konsole ps3 tak - ma skalowanie takze wykorzystuje je do dvd.

szczerze ja zawsze - juz od bardzo dawna- gram na lcdekach i lag mi nie przeszkadza. nie jest wiekszy niz w innych tv - w trybie dynamicznym bym powiedzial, ze laga prawie nie ma ale bardzo szybko zaczynaja mnie bolec oczy od niego niestety ;/ (ale to tylko ja, dwaj koledzy sie na to nie skarzyli a szarpali dluzej ode mnie)
 

AndysTV

New member
Podłaczenie do sieci komputerowej, działa.
Mozna na TV słuchać mp3 i ogladać w tym samym czasie fotki z kompa w innym pomieszczeniu. Mozna tez ogladac filmy w mpg, divx i HD nie działaja, choc jak znajade czas moze potestuje gdzie jest granica mozliwosci plikow filmowych podawanych prze ethernet. Sygnał SD ze zwyklej anteny ogladany ze 4 metrow bdb, oczywiscie jedne materialy bardziej, a inne troche mniej.
Pilot fajny choc kolko to porazka, w porownaniu do SRU8015 i to tez firmy Philips. Firmware dzis aktualizowalem, ale roznic na pierwsze podejscie nie widze (jakies literowki w PL menu sie nie licza) Ambilight jako lampka nocna: urocza, naprawde urocza :). Dzis wieszam dla niego ramie na scianie, a po udanych testach z workami cementu 2x25kg) i paru zdrowaskach przyjdzie i kolej na niego (moze jutro). Podrawiam innych 9803H fanow.
Ps. Jak zmienic kraj dekodera mpeg4 na PL, mam wybrane niemcy, moze to pomoze bo mam krzaczki na telegazecie?
 
Do góry