Wrażenia z odsłuchu

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem werf, nie zastanawiałem się nad używką. W necie widzę że nowe chodzą od 4,5k. Tylko myślę że 7007 do moich kolumny to przerost formy nad treścią. Czekam do poniedziałku jak BN wróci z urlopu i będę podejmował decyzje.
 

werf

Active member
Bez reklam
No wiesz ale teraz będzie mógł zapisać się na listę oczekujących do klubu premium Pioneer
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
I znowu potwierdza sie moje zdanie ze nie ma dobrze i zle grajacych sprzetow bo kazdy inne brzmienie uznaje za dobre. Np. tobie HK nie przypadl a znowu black nic innego nie poleca, Denon dla ciebie miod malina, dla KrzyskaRadio znowu bez polotu ;)

Maly off top, czym sie roznia te Denony seri X od AVR ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zadna zdrada, zadna hanba. Marantz dla mnie bedzie jest jak zona, a ew. po zakupie Pionka bedzie jak kochanka ;) , ale tak jak piszecie, dzielony sprzet Marantza to ok.20tys., ten Pionek w zakupie podobnie, a nawet wiecej. Ten ktory teraz mam okazje kupic, stoi 12.500zl, a ja chce zbic do 7500zl.
Wiec w sumie, to jeszcze nic nie wiadomo ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
I znowu potwierdza sie moje zdanie ze nie ma dobrze i zle grajacych sprzetow bo kazdy inne brzmienie uznaje za dobre. Np. tobie HK nie przypadl a znowu black nic innego nie poleca, Denon dla ciebie miod malina, dla KrzyskaRadio znowu bez polotu ;)

Maly off top, czym sie roznia te Denony seri X od AVR ?

HK był w porządku. Tylko do innych kolumn, myślę że do moich też by się nie nadał. Pewnie avr370 wypadłby lepiej. Dźwięk miał swój charakter. Nie grał płasko tylko trochę brakowało mi wysokich. Trzeba zawsze samemu posłuchać. Tak jak piszesz jednemu spodoba się Denon innemu Pioneer. Oczywiście najwięcej zależy też od kolumn.
Pewnie między X i AVR brzmieniowo jest żadna różnica. X ma polskie menu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
He :D no cóż Panowie. Przygotujmy sie do nowych wyborów do rady w klubie M ;)
A tak na powaznie, poszedłem w czarne, bo w 95% korzystam wieczorami, przy zgaszonym swietle, a niechcialem, by od srebrnych bardziej się odbijalo swiatlo. Dzis troche zaluje, ze poszedłem w czarne Marantze. Raz, ze srebrne łaniej się prezentują, sa bardziej wyeksponowane i nadają salonowi "splendoru" ( :D ) to jeszcze chętnie okupowalbym o armaniga uzywki ;). Armanig, a przelakierujesz gratis? :D
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Pawel_Sz - a nie mieli na miejscu tam NAD'a? To byłby fajny pojedynek Marantz vs NAD - tu by się finał rozstrzygnął... ;) A nie piszę bez powodu, w jednym ze sklepów jest teraz T748 za 2999zł :)

Ciekawe czy kiedyś ktoś się pokusi o "zmuszenie" sprzedawców do odsłuchu w salonie pełnego KD 5.0/5.1 ze skalibrowanymi ampli. To będzie ciekawe porównanie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mieli Nada ale powiem Ci że nawet nie pomyślałem bo cena zawsze była wysoka i do tego Krzysiek1980 i Ty wspominaliście, że z Oli słabo Nad się zgrywa. Szkoda że nie wiedziałem wcześniej że cena poszła tak w dół bym chociaż odsłuchał. i widzę że byłem nawet w tych salonie audio co cena w necie jest 2999zł. Cena jest teraz bardzo atrakcyjna. Myślę że może ludzie zaczną zwracać bardziej uwagę na ten amplituner.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
He :D no cóż Panowie. Przygotujmy sie do nowych wyborów do rady w klubie M ;)
A tak na powaznie, poszedłem w czarne, bo w 95% korzystam wieczorami, przy zgaszonym swietle, a niechcialem, by od srebrnych bardziej się odbijalo swiatlo. Dzis troche zaluje, ze poszedłem w czarne Marantze. Raz, ze srebrne łaniej się prezentują, sa bardziej wyeksponowane i nadają salonowi "splendoru" ( :D ) to jeszcze chętnie okupowalbym o armaniga uzywki ;). Armanig, a przelakierujesz gratis? :D

Zebys wiedzial, jak sprzedaje, to w przypadku sprzetu zawsze trace krocie. Co najlepsze, jak wystawiam na allegro, to zazwyczaj mam najnizsza cene (chce szybko sprzedac i miec z glowy), nie dosc ze z pewnych rak (nie mam nic do ukrycia), to ludzie pytaja, czemu tak tanio, co jest zepsute i czy nie kradzione ;) , malo tego, inne podobne aukcje (gdzie sprzet nie jest w lepszym stanie) szybciej sie sprzedaje (za wyzsza cene) jak moj.
Wniosek jest prosty, jak cos jest za tanio, to budzi podejrzenia. Jest to tez udowodnione, a w biznesie funkcjonuje od dawna. Kupilibyscie chleb za 30gr, czy ser zolty za 3zl/kg? No wlasnie. Za tanio, aby budzil zaufanie.
Jezeli chodzi o kolor, to Kiki bedzie oferowal facelifting na ampli, ja natomiast moge pociagnac sprayem "PlastiDip", czarny mat ;) ba, nawet na bialo moge zrobic :D
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Najlepiej sprzedając sprzęt na alledrogo wystawić go od złotówki na licytację.Ja tak opycham wszystkie swoje ampli i cena zawsze mnie zadziwia pozytywnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepiej sprzedając sprzęt na alledrogo wystawić go od złotówki na licytację.Ja tak opycham wszystkie swoje ampli i cena zawsze mnie zadziwia pozytywnie.

Tak, ale sprzet musi byc chodliwy i nie moze sie konczyc o 2 w nocy.
Wszystko zalezy od towaru, nie wyobrazam sobie wystawiac od 1zl unikatowy towar, jeszcze bez ceny minimalnej, to spore ryzyko.
Zasada jest taka, kazdy towar znajdzie swojego kupca, wszystko jest kwestia czasu. Jak go nie ma, to trzeba isc na kompromisy.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zebys wiedzial, jak sprzedaje, to w przypadku sprzetu zawsze trace krocie. Co najlepsze, jak wystawiam na allegro, to zazwyczaj mam najnizsza cene (chce szybko sprzedac i miec z glowy), nie dosc ze z pewnych rak (nie mam nic do ukrycia), to ludzie pytaja, czemu tak tanio, co jest zepsute i czy nie kradzione ;) , malo tego, inne podobne aukcje (gdzie sprzet nie jest w lepszym stanie) szybciej sie sprzedaje (za wyzsza cene) jak moj.
Wniosek jest prosty, jak cos jest za tanio, to budzi podejrzenia. Jest to tez udowodnione, a w biznesie funkcjonuje od dawna. Kupilibyscie chleb za 30gr, czy ser zolty za 3zl/kg? No wlasnie. Za tanio, aby budzil zaufanie.
Jezeli chodzi o kolor, to Kiki bedzie oferowal facelifting na ampli, ja natomiast moge pociagnac sprayem "PlastiDip", czarny mat ;) ba, nawet na bialo moge zrobic :D

Dokładnie jak piszesz. Ja tez zawsze sporo opuszczałem, bo nie chciałem czekać pół roku aż ktoś kupi. Później jak patrze, sprzęt w dużo gorszym stanie wystawiony o 1/3 drozej i ludzie kupili:( A najlepsze że jeszcze jak dasz dobrą cenę i szczery opis + możliwośc odsłuchu na miejscu, to ludzie się pytają czy nie można jeszcze opuścić?, a to żeby im przesyłkę kurierską zafundować gratis. Dlatego nie lubię się pozbywać sprzętu który gra mi dobrze, a jeżeli juz to lubię konkretnych ludzi. Pamiętam jak sprzedawałem 8 miesięczny zestaw Jamo s606, niedosyć że sporo opuściłem to jeszcze jakieś chore negocjacje, a cmokania, aż kiedyś zadzwonił koleś i konkretnie powiedział że kupi nawet się nie targując. Zadał może 2 szybkie pytanka żeby utwierdzić się czy stan jest taki jak na foto. Takich lubię. Jeżeli wystawiasz konkretną cenę, to albo ktoś się decyduje albo nie. Mozna coś zjechac, ale na Boga nie 1/3 juz wystawionej ceny. A najlepszy już był koleś który dzwoniąc wypytał się o sprzęt po czym stwierdził że on ma tylko połowe tej kwoty, no i bądź tu wyrozumiały:)

jaco.37 żebyś się kiedyś nie zdziwił, jak opylisz sprzęt za pare zł:)
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Jak kupiłem zestaw jamo 608 od wiadomo kogo,to po trzech miesiącach po rozkompletowaniu i wystawieniu wszystkiego z osobna jeszcze na tym zarobiłem.Z amplitunerami jest już gorzej.Po dwóch,trzech latach min. 50% w plecy
 
Do góry