Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

KubaArek

New member
Bez reklam
przez 5 lat sporo mogło się zmienić w połączeniach złączy czy w samym konwerterze ,napisz co pokazuje miernik na danym kanale którego nie odbierasz
u mnie na antenie 90cm
TV4
ANT1 - siła 87% jakość 96%
ANT2 - siła 85% jakość 100%

FOX HD ,AXN HD
ANT1 - siła 87% jakość 100%
ANT2 - siła 85% jakość 100%
 

Darkus

Member
To jest śmiech jak N-ka walczy o klienta,któremu kończy się umowa.

Moja obecna promocja to wszystkie pakiety tematyczne i 16HD za 48zł,dzwoniąc chciałem tylko utrzymać dotychczasowe warunki,ale nie było mowy,tylko przez 6 mie.po staremu,a później dopłata 6zł.i rezygnacja z dwóch pakietów!

Nie pozostało mi nic innego jak złożyć wypowiedzenie i czekać na rozwój sytuacji.
 

mariiuszp

New member
To jest śmiech jak N-ka walczy o klienta,któremu kończy się umowa.

Moja obecna promocja to wszystkie pakiety tematyczne i 16HD za 48zł,dzwoniąc chciałem tylko utrzymać dotychczasowe warunki,ale nie było mowy,tylko przez 6 mie.po staremu,a później dopłata 6zł.i rezygnacja z dwóch pakietów!

Nie pozostało mi nic innego jak złożyć wypowiedzenie i czekać na rozwój sytuacji.
Witam,ja jak dzwoniłem do BOK to też dostałem tylko taką ofertę. Poszedłem do APS w M1 i dostałem to co chciałem,czyli:umowa i wszystkie pakiety na 13 miesięcy za 48zł. Więc spróbuj w ten sposób
 

plast

New member
przez 5 lat sporo mogło się zmienić w połączeniach złączy czy w samym konwerterze ,napisz co pokazuje miernik na danym kanale którego nie odbierasz

Nic nie pokazuje - brak sygnalu zupelny.

Ale sprawa sie wyjasnila. Winny byl... dekoder Polsatu. Zupelnie zapomnialem, ze do N-ki kabel szedl przez dekoder Polsatu, a nie bezposrednio kabel z anteny. Dekoder Polsatu byl co prawda wylaczony i nie powinien nic blokowac, ale jak widac nie jest to do konca prawda. Z tego wynika, ze nie moge miec podlaczonych obu dekoderow do jednej anteny, bo mi wycina jakies pasmo ten dekoder Polsatu, nawet gdy jest wylaczony. Grr. Sorki za zamieszanie :).
 

Max78

New member
'Nowe' kanaly HD typu AXN HD, FOX HD, etc. - te sa dostepne (przynajmniej u mnie, ale na pewno wszedzie tak bylo) od kilku tygodni (nie pamietam dokladnie).

Co do jakosci sygnalu - na antenie 70cm i poczwornym konwerterze (2x do Nki, 1x Polsat i 1x Polsat) - przy pogodzie jak dzis - pada gesty snieg: sila / jakosc waha sie miedzy 80-87 / 50-57.
Jest OK, ale kanaly HD maja chwilami pixeloze.
Dlatego na dniach montuje talerz 110cm. Zobaczymy czy pomoze.
 

yogibabo

New member
Nie pozostało mi nic innego jak złożyć wypowiedzenie i czekać na rozwój sytuacji.
Taka forma wypowiedzenia spowoduje, że utrzymasz stan posiadania. Ja po wypowiedzeniu pisemnym dostałem właśnie taką ofertę, przy umowie 12 miesięcznej. Wczesniej dzwoniąc na infolinie musiałbym płacić więcej za mniej
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Czy ktoś wie kiedy w "n" ruszy TVP1 HD?

Już ruszyła, zaktualizuj sobie listę kanałów.





Ja mam kłopot z MultiRoom i kanałami telewizji naziemnej.

Taki
1. Po uruchomieniu obu dekoderów Multiroom, białego i czarnego, po przyniesieniu do domu pojawiła się zakładka Kanały naziemne.

2. Po 24 godzinach załadowało sie oprogramowanie TURBO,

3. Po kolejnej dobie, Czarny dekoder zawiadomił, że jest dostępne oprogramowanie MultiRoom, czy je zainstalować?

Po wyrażeniu zgody, dekodery "się skumają" i na OBU znikaja zakładki w EPG z kanałami naziemnymi.
Pewnie to wiek dziecięcy technologii..

Zadzwoniłem do BOK, konsultant poradził mi na twardo zresetowac oba dekoddery.
I było tak
Po resecie, sa kanały naziemne, po wgraniu za 2 dni TURBO, nadal sa, po wgraniu za 2 dni oprogramowania MultiRoom, zakładki natychmiast znikają(te z kanałami naziemnymi)

Kanałów naziemnych nie ma tez na końcu listy kanałów.
Ponowne wyszukiwanie, wykrywa u mnie 4 kanały Tv i 12 radiowych.
Gdy na pytanie czy je zapisać na końcu listy kanałów, odpowiadam "TAK"

To:-
zapala sie napis, kanały sa zapisywane na końcu listy kanałów2, proszę czekać.
Po kilkunastu sekundach napis znika, a kanały terrestial-owe znikaja z dekodera. :confused::razz::evil:
 

logimen

New member
Witam

Od okolo miesiaca mam problem z N'ka. Nagle podczas ogladania TV wyskakuje czerwone okienko z informacja: "Brak audio/video lub oczekiwanie na aktualizacje karty"

Ojciec do nich dzwonil to powiedzieli, ze to problem na wieksza skale. Ale kiedy to naprawia ?! Pomaga odlaczenie dekodera od pradu i podlaczenie, tylko ze to trwa z minute/poltorej, a czasem potrafi sie zdazyc, ze nadal nie dziala.

Ktos ma taki problem jeszcze ?
 

Max78

New member
Pytanie:

Czy zdarzyło Wam się, że po wciśnięciu przyciska LIST na pilocie, nie wyświetla się lista nagrań, które były na HDD?!
Mam tak od kilku dni. Reset dekodera nie pomaga - ten sam problem.
Komunikat jak się pojawia, to coś w deseń: "Aby nagrać program wybierz EPG i wciśnij przycisk 'R' na pilocie" - lub podobnej treści.

Psikus jest taki, że na HDD zostało 'poniżej 10% wolnego miejsca'.
Włączenie dekodera i komunikat o zajętości HDD - są trzy zera (dla każdego ze wskaźników).
WTF?! Jakieś pomysły? Co z tym zrobić (w warunkach domowych)?
Z góry dzięki za pomoc
 

dandee

New member
witam
zamierzam podpisać cyrograf z n-ką , po doświadczeniach z "tellewizją cyfrową" multimedia
mam pytanie do użytkowników n
zamierzam nabyć drugi dekoder w opcji multiroom który muszę podpiąć do PC -
jedyna opcja jaka wchodzi u mnie w grę to użycie kabla euro(wyjście) - s-video/jack
czy ktoś testował takie połączenie ???
 

tom0987

New member
jakoś sie nie doczytałem na temat siły sygnału jakości czy im większy procent jakości tym lepszy obraz na TV

siła 98 jakość ok. 50% ber 0.0

prosze o konkretne odpowiedzi
 

acton777

New member
Bez reklam
"Lepszy obraz", w sensie: 100%- obraz "żyleta", 50%- obraz "taki sobie" ???

Nie, to nie ma żadnego znaczenia. Ma to znaczenie tylko w przypadku gorszych warunków atmosferycznych. Obraz będzie się ciął lub nie. Po za tym Nka zaleca min. 60% jakości...
 

Frauka

New member
Bez reklam
Jak się postarasz to będziesz miał 100%, chyba że jakieś drzewa zasłaniają.
Myśmy najpierw mieli 0, już zdążyłam się załamać i mąż minimalnie kąt zmienił. Wskoczyło 100% :)
Także podziałaj anteną, czasem to sprawa milimetrowa.
 

gadi

New member
Zastanawiam się na jakim kanale najlepiej robić korektę ustawień anteny. Mam w zależności od kanału od 100 do 60% jakości
 
Do góry