Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No są jeszcze inne plusy dwóch kabli.
Załóżmy że o 20-tej zaczyna sie dobry film. Mając dwa kable możesz zacząć oglądać o 20.30 i przewijać sobie pojawiające się reklamy. I spokojnie obejrzysz film bez nich. Z jednym kablem to się nie uda. No i nie ma mozliwości nagrywania czegos innego i oglądania też innego programu.

Co do pierwszej opcji to na pojedynczym kablu też tak możesz. Oczywiście musisz mieć włączony ten kanał na którym leci ten film, idziesz sobie do kuchni zrobic kolację i po przyjściu cofasz sobie te 30 min. i oglądasz również przewijając reklamy ( można cofać chyba do 60 min). Oczywiście jak wcześniej oglądałeś inny kanał i przełączysz o 20.30 na ten film to już nie cofniesz, bo automatyczne nagrywanie rozpoczyna się od momentu przełączenia na dany kanał.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Co do pierwszej opcji to na pojedynczym kablu też tak możesz. Oczywiście musisz mieć włączony ten kanał na którym leci ten film, idziesz sobie do kuchni zrobic kolację i po przyjściu cofasz sobie te 30 min. i oglądasz również przewijając reklamy ( można cofać chyba do 60 min). Oczywiście jak wcześniej oglądałeś inny kanał i przełączysz o 20.30 na ten film to już nie cofniesz, bo automatyczne nagrywanie rozpoczyna się od momentu przełączenia na dany kanał.
To wiem ale jak widzisz mało to wygodne. Bo ja w tym czasie mogę sobie zupełnie coś innego oglądać, również coś wcześniej nagranego. A czy musi być w tym czasie właczony też tv?
Chodzi mi o protokół HDCP.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To wiem ale jak widzisz mało to wygodne. Bo ja w tym czasie mogę sobie zupełnie coś innego oglądać, również coś wcześniej nagranego. A czy musi być w tym czasie właczony też tv?
Chodzi mi o protokół HDCP.

Żeby nagrać nie musisz włączać TV. Nastawiasz sobie na nagrywanie i możesz wszystko wyłączyć, włącznie z dekoderem N-ki (oczywiście nie z zasilania:)) Własnie sprawdzałem, można w tym samym czasie nagrywać i oglądać inny film nagrany z dysku.
 
Ostatnia edycja:

tomi1907

New member
Czy warto brać tą ofere która obowiązuje jutro do północy, na 6 miesięcy abonament za 69 zł i 199zł za turbodekoder czy to tylko chwyt marketingowy i w styczniu będzie to samo?
 
M

marplo92

Guest
a ja mam taki problem...
korzystam z tv n na kartę posiadam na kącie środki w wysokości 60zł i chcąc włączyć wyższy pakiet wysyłam sms-a o treści (numer karty)A101 pod numer 725727272 i w sms-ie zwrotnym otrzymuję taką wiadomość: Dane niepoprawne. Sprobuj ponownie lub skontaktuj się z BOK. Dane kontaktowe w Przewodniku po ofercie.
Oczywiście próbowałem ponownie i za każdym razem to samo. Chciałem do ni zadzwonić ale się drogo płaci za minutę... czekałem chyba z 10 minut ale oczywiście żaden konsultant się nie zgłosił. Co teraz? Jak mogę aktywować wyższy pakiet?
 
M

marplo92

Guest
kilka razy widziałem super ofertę od n
do końca promocji zostały jeszcze tylko dwa dni i tak przez miesiąc
podejrzewam że to jakiś chwyt marketingowy ale mogę się mylić...
a jeżeli chodzi o umowę na 6 miesięcy to już od jakiegoś czasu mają taką właśnie umowę w ofercie, podobnie jak cyfra plus
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Czy ktoś się orientuje kiedy będzie połączenie n i c+? Wiem, że na papierze się już połączyli, chodzi mi o ofertę dla odbiorców.
 
M

marplo92

Guest
Cyfra plus się łączy z telewizją n nowa nazwa nC+ i ma być zaprezentowana na wiosnę 2013 tyle jak na razie wiadomo
 

Zielony_M

Member
Czy jesteś gdzieś jakiś wątek gdzie można zgłaszać sugestie odnośnie funkcjonalności w sofcie w dekoderach nki?

Fajnie by było, gdyby dekoder w sytuacji gdy jest podłączony jednym kablem i kiedy jest coś nagrywane przełączał tylko po kanałach, które można oglądać w tej sytuacji czyli na tych samych transponderach.
Teraz trzeba mieć rozpiskę w ręku co jest mega nie wygodne.
 

Czarny1212

New member
Jak nagrać program z "n-ki" na nośniku zewnętrznym

Witam,
dawno tu nie zaglądałem, ale jestem :)
Czy pomoże ktoś w temacie: jak przegrać program nagrany na dysku dekodera na jakiś nośnik zewnętrzny. Ewentualnie jak nagrać taki program bezpośrednio na pamięć przenośną. Czy jest to w ogóle możliwe ?
Pozdrawiam,
 

muzyk219

New member
Nie ma takiej możliwości.
Bzdura.
Wszyscy klepią te same zdania nie chcąc nawet potrudzić by znaleźć w necie odpowiedź.
Dekoder "n" ma możliwość wypuszczenia sygnału HD po YPbPr (co prawda to analog) więc do tego potrzebny by był tuner w komputerze w w/w wejściami i po kłopocie lub też zakupić jedno z urządzeń na znanym portalu aukcyjnym które ma wejścia YPbPr a z drugiej strony wyprowadza juz po USB. Takich urządzeń jest mnóstwo, wystarczy tylko poszukać a nie klepać "nie ma takiej możliwości"...
Z resztą nawet na tym forum było o tym pisane juz wiele razy, sam kiedys o tym wcześniej pisałem podając nawet link do danego urządzenia ale nie pamiętam kiedy to było. Wyszukiwarka na pewno pomoże
 

Czarny1212

New member
Bzdura.
Wszyscy klepią te same zdania nie chcąc nawet potrudzić by znaleźć w necie odpowiedź.
Dekoder "n" ma możliwość wypuszczenia sygnału HD po YPbPr (co prawda to analog) więc do tego potrzebny by był tuner w komputerze w w/w wejściami i po kłopocie lub też zakupić jedno z urządzeń na znanym portalu aukcyjnym które ma wejścia YPbPr a z drugiej strony wyprowadza juz po USB. Takich urządzeń jest mnóstwo, wystarczy tylko poszukać a nie klepać "nie ma takiej możliwości"...
Z resztą nawet na tym forum było o tym pisane juz wiele razy, sam kiedys o tym wcześniej pisałem podając nawet link do danego urządzenia ale nie pamiętam kiedy to było. Wyszukiwarka na pewno pomoże

Witaj "muzyk"
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Jestem trochę "starej daty" i wszelkie informacje przyswajam z dużym opóźnieniem. Bywa, że mam z tym kłopot. Jak mógłbyś poszukać link do urządzenia o którym piszesz to będę naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Jerzy F.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Wczoraj (po raz kolejny) wysłałem rezygnację z usług n-ki, z powodu końca umowy. Ktoś z kolegów orientuje się co można na chwilę obecną ciekawego wywalczyć (mam wszystkie podstawowe pakiety za 48 zł, bez Hbo, N film itd. oraz dysk 1000 gb) ? Myślę że tym razem będzie naprawdę ciężko, z powodu połączenia z cyfrą - ktoś już coś próbował w tym roku ? Pozdrawiam :)
 

bluray

Banned
Twoja sytuacja jest bardzo ciekawa.
Będziesz musiał chyba skierować się do nc+.
Nie sądzę, żeby zawierano nadal umowy na n-kę, bo oznaczało by to współistnienie N/C+/nc+. A to jest niemożliwe.

Ciekawe czy w nc+ będzie paczka grupy POLSAT ??? !!!
Jej brak to mogiła ...
 
D

Deleted member 121090

Guest
W obliczu wiszącej nad nami zmiany na NC+, każdy z nas ma możliwość zerwania umowy ze względu na zmianę programową. 5-tego kwietnia znikną m.in N-premium i mamy dwa tygodnie na zerwanie umowy. Macie już może jakieś przecieki w sprawie nowej oferty?
 
Do góry