Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

betman

New member
Ostatnio chciałem sobie kupić N na kartę, ale widziałem w sklepie dwa różne pudełka z innymi dekoderami (choć oba HD). Który z nich jest lepszy?
 

kam.gol

New member
Dylemat

Witam,

Czy aktualnie jest różnica w jakości HD pomiędzy Cyfrą + i N?

Czy w związku z fuzją lepiej wziąć Cyfrę + czy N?

Będę wdzięczny za pomoc
 

betman

New member
Witam,

Czy aktualnie jest różnica w jakości HD pomiędzy Cyfrą + i N?

Czy w związku z fuzją lepiej wziąć Cyfrę + czy N?

Będę wdzięczny za pomoc

U rodziców stoją oba i nie widzę różnicy, natomiast dużo bardziej wolę dekoder N i ustawianie tam nagrywania, itd.

Jeśli już weźmiesz Cyfrę to tylko z dekoderem Pace. Inny świat w porównaniu z Philipsem...
 

enforces

New member
U rodziców stoją oba i nie widzę różnicy, natomiast dużo bardziej wolę dekoder N i ustawianie tam nagrywania, itd.

Jeśli już weźmiesz Cyfrę to tylko z dekoderem Pace. Inny świat w porównaniu z Philipsem...

w pakiecie podstawowym START HD jest więcej programów HD więc można wnioskować że ogólna jakość wszystkich programów jest na plus w przypadku Nki. Jak ktoś ma duży tv to zobaczy sporą różnicę pomiędzy SD a HD.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Nbox Turbo i tak nie ma konkurencji, dlatego warto brać N. Ciekawe czemu C+ wybiera takie dziadowskie dekodery i wciska je laikom jako super technologię.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nbox Turbo i tak nie ma konkurencji, dlatego warto brać N. Ciekawe czemu C+ wybiera takie dziadowskie dekodery i wciska je laikom jako super technologię.

Tylko właśnie tak jak piszesz Nbox Turbo bo Recorder 250GB to już inna bajka. Wolno chodzi, momentami się zawiesza. Jak nieraz wciściesz jakiś przycisk to dopiero po 10 sek przeskoczy a o płynnej zmianie kanałów klikając raz za razem jak w TV to można zapomnieć. Kumpel ma właśnie Turbo i mówi że tam już tych problemów nie ma.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Tu nie chodzi nawet o turbo bo to tylko oprogramowanie, ale o model CLRA, i miałem w nim zarówno oprogramowanie blue, a obecnie turbo. Poprzednie nboxy faktycznie potrafiły zamulać, miałem również zwykłego recordera.
 
Ostatnia edycja:

eljotnes

New member
Promocje N po 3.09

Czy ktoś przedłużał umowę po 3.09, czyli wprowadzeniu nowych promocji??? N światHD 15m i Extra HD 15m
bo coś te promocje gwarantują podwyżki i dłuższy okres umowy
teraz mam 48 zł za podstawowy HD i umowa na 12 miesiecy
a przedłuzając umowę 59 zł i 15 miesiecy / w tym nPremium 6 mieisęcy gratis/
ale to dostaje każdy nowy w N, a dla stałych abonentów jest coś inneko z BOK?
 

eljotnes

New member
napisał(a) wodnik68
Witam.
Umowę Hollywood dla abonentów za 68zł
przedłużyłem na
WP+NP+HBO na 18 miesięcy; 6 miesięcy za 39.50 a kolejne 12 za 79 zł.
Przeliczając: 6x39,5+12x79/18= 65,8 zł/mieś.

czyli z opcjami prermium i HBO mozna cos wywalczyć
ale co dla tych co chcieliby pozostać przy obecnej ofercie tz. WP za 48 zł bez wodotrysków
 

eljotnes

New member
Zestawienie promocji

proponuję zestawieniem promocji N otrzymanych przez abonentów
tak aby nie szukać w każdym poście i żeby wiedzieć czego oczekiwać i o co walczyć z konsultantem

miesiąc /pakiet/ okres umowy/koszt
np.:

wrzesień 2012/WP+NP+HBO/18 miesięcy/ 6 miesięcy za 39.50 a kolejne 12 za 79 zł.
 

plast

New member
proponuję zestawieniem promocji N otrzymanych przez abonentów
tak aby nie szukać w każdym poście i żeby wiedzieć czego oczekiwać i o co walczyć z konsultantem

miesiąc /pakiet/ okres umowy/koszt
np.:

wrzesień 2012/WP+NP+HBO/18 miesięcy/ 6 miesięcy za 39.50 a kolejne 12 za 79 zł.

październik 2012/WP 12mc + NP 6mc + odblokowanie dysku/48 zł
 

Monkin

New member
Bez reklam
Renegocjowałem wczoraj n-kę rodzicom, bo kończy im się pod koniec listopada umowa. Mieli dotychczas pakiet za 48 zł miesięcznie.
Chcieli mieć "Filmowy" za 79 zł według obecnego cennika (w tym n-Premium HD) ale ojciec nie chciał płacić więcej niż 6 dych. Po kilku minutach konkretnej rozmowy z biurem obsługi klienta stanęło, że "Filmowy" mają w umowie za 58 zł ( 18m-cy) i miły gość powiedział, że ponieważ gadaliśmy konkretnie, to od zaraz włączy nPremium HD. I tym sposobem tatko załapał się od razu na wczorajsze derby Mediolanu.
 
Do góry