Wiedzmin na ps3!

Redundantor

New member
Masta_J napisał:
Prace oficjalnie wstrzymane

(Edit - bo nowe fakty)

wypowiedż podwykonawcy nie brzmi ciekawie. Jeżeli jest prawdziwa - nie znamy powodów odwalenia developera, moga być różne.

Na pewno będzie opóźnienie i to spore

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6556537,Ekskluzywny_wywiad_z_Michalem_Kicinskim.html

Z relacji CD Prjekt wynika, że to francuzi są be

Jak już pisałem. Kilka dni wcześniej zaangażowano duże środki na promocję - byłoby to zdrowo nielogiczne.
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Masta_J napisał:
Tak to brzmiało w oryginale - gratuluję.

Pozdrawiam,

Dlatego napisałem, że (edit bo nowe fakty). Poprzedni post wisiał może z minutę.

Z wiadomości z poligamii podanej przez Ciebie nic takiego nie wynikało - były to żale żaboijadów. Dopiero CD Project to potwierdził i jak to znalazłem to zmieniłem.

Po co to wyciągać...
 

mataman

New member
Bez reklam
mietek099 napisał:
Nie ma tu nic zastanawiającego. Informacja takowa pojawiła się na dniach a PSX Extreme wyszedł 20 kwietnia.


chyba nie sugerujesz że cos takiego jak wstrzymanie produkcji gry w tak zaawansowanym stadium robi sie z dnia na dzień. Była by to oczywista bzdura.
 

Redundantor

New member
Numer kwietniowy czasopisma był przygotowywany pewnie na przełomie luty/marzec. Wtedy pewnie jeszcze się ważyły losy developera, więc marketing działał jak zawsze. No i się zsynchronizowało.

Wniosek - na PC nie opłaca się robić gier - zwłaszcza w Polsce. Nawet największy hicior nie udźwignie firmy mającej 100 pracowników. Może gyby mieli takich tytułów więcej? Grę kupiło milion ludzi na całym świecie a pewnie w samej Polsce drugie tyle działało na piratach. I to nie wystarczyło do zrobienia kolejnej gry.

Może jednak rynek PS3 nie taki głupi, piratów raczej nie ma i cenę można dać wyższą bo i tak kupią frajerzy...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
mataman napisał:
chyba nie sugerujesz że cos takiego jak wstrzymanie produkcji gry w tak zaawansowanym stadium robi sie z dnia na dzień. Była by to oczywista bzdura.
Tak, czasami się tak robi. Przynajmniej decyzja o wstrzymaniu projektu, nad którym pracowaliśmy ponad rok została podjęta na jednym spotkaniu (na projekt poszło ponad 20 mln ojro i stwierdzono, że nie warto pakować więcej)... A że pracownicy zostali poinformowali o tym fakcie miesiąc później...
 

Tiberium

New member
Czyli powaznie nic z tego nie bedzie?? sa jakies newsy na ten temat?:(


edit:

a jednak lipa ,prace wciaz zawieszone, wykopalem jakies newsy na oficjalnej stronce...
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
No niestety , w PSX Extreme czytałem , że prace wstrzymane albo na jakiś czas (miejmy nadzieję) albo na zawsze , no cóż , można to określić jednym słowem - kicha.Pozdrawiam.
 

Mefju

New member
Wydaję mi się , że cała gra miała być inna od tej wypuszczonej na PC , ale mogę się mylić.Ogólnie szkoda , no ale co zrobimy?Może kiedyś się doczekamy... Pozdrawiam;)
 
Do góry