Wiedzmin na ps3!

krecha2

New member
... Dzis na stronach gametrailers ukazał się filmik o naszej Polskiej produkji
''Wiedzmin'' z tego filmiku wynika ze, zrobiono wersje na konsole (xbox i PS3) .. Ja sie nie moge doczekac a Wy?
 

dienekes' shade

New member
Pyszności! I to podwójna, bo taka konwersja może otworzyć drogę innym gorm tego typu na konsolę (piję do Diablo III :twisted::twisted::twisted:). Jeśli to się potwierdzi, wchodzę w to, bo na PieCu nie grałem, a ponoć to prawdziwy rarytas :)

Już zerkam na niesławne gt...

Ps. Mogłbyś wrzucić link do tego materiału?
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
jeśli to prawda to jestem wysoce zaskoczony i to bardzo pozytywnie szczególnie takich gier potrzebuje ps3 ,mam nadzieje że graficznie będzie super wyglądała:mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
W sumie 80 godzin gameplay' u... No no, zapowiada się solidne giercowanie. Cieszy fakt, że programiści dostrzegają przewagę pada nad klawiaturą i myszką w tego typu grach. Nigdy nie grałem w Wiedźmina, ale teraz kiedy znacznie ulepszony ma trafić na czarnulkę, jestem więcej niż zainteresowany :)

Oby nasi krajanie nie natrafili na problemy z pisaniem kodu pod ps3. W końcu, to wyjątkowo świeży team, a plejka sponiewierała już nie raz starszych stażem (co nie oznacza, że lepszych :rolleyes:).

Trzymam kciuki za sukces:eek:k:
 

Szczupaczek

New member
Grałem w Wiedźmina na PC...mimo iż jestem wielkim fanem Sapkowskiego i jego prozy to męczyłem się grając w Wiedźmina...do tej pory go nie skończyłem.Niestety ta gra na PC wyglądała jak z poprzedniej epoki...Może na PS3 będzie lepiej...
 

mietek099

New member
Obejrzałem filmik na GT i po tym co ten gość mówi, mam nadzieję, że w wersji na konsole nie powstanie z tego chodzona bijatyka z drobnymi elementami RPG (statystyka postaci) ;].
 

ps_user

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
W końcu, to wyjątkowo świeży team, a plejka sponiewierała już nie raz starszych stażem (co nie oznacza, że lepszych :rolleyes:).
Trzymam kciuki za sukces:eek:k:

Miejmy nadzięję że slogan "Polak potrafi" sprawdzi się w tym przypadku ;)
Również trzymam kciuki

bambolo82 napisał:
Kompletnie nie zależy mi na typowych grach z PC na PS3.
Jak wyjdzie na PS3 już nie będzie "typowa dla PC" ;), bo zapowiedziane jest dostosowanie do możliwości konsoli, czyli jak np. obsługa sixaxis, analog itd. Mnie też nie bawią gry z walką "point n' click" a chyba taki model na PC był tu zastosowany.
 

Szczupaczek

New member
Model walki był trochę inny, można było wybierać z 3 stylów.Na szybkich przeciwników, na wielu atakujących i ostatni styl walki - silny. I wyglądało to tak ze w odpowiednim momencie trzeba było kliknąć myszka by cios przeszedł w kombo i tak w kółko.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Szczupaczek napisał:
Model walki był trochę inny, można było wybierać z 3 stylów.Na szybkich przeciwników, na wielu atakujących i ostatni styl walki - silny. I wyglądało to tak ze w odpowiednim momencie trzeba było kliknąć myszka by cios przeszedł w kombo i tak w kółko.
Wolałbym żeby zastosowano tu trochę bardziej skomplikowany model walki. Taki jak z np. z Baldulr's Gate, odpada. Wystarczyłby taki jak np. w "Dynasty Warriors" - jeden przycisk=słabe kombo, drugi=mocne kombo. Jeden modyfikator, jakiś specjalny cios na twardzieli oraz możliwe kombinacje wspomnianych dwóch ;) + czary oczywiście!
W połączeniu z wspomnianym ustawianiem stylu, dało by to niezły wachlarz ciosów :D
 

k0val

New member
info z onetu na temat konsolowego Wiedźmina
tutaj ciekawszy cytat

Według CD Projektu konsolowa wersja gry zatytułowana The Witcher: Rise of the White Wolf nie tylko otrzyma znacznie lepszy schemat sterowania niż w pierwowzorze, lecz również o wiele lepszą grafikę, składającą się z większej ilości polygonów. W dodatku tytuł wspierać ma Achievementy oraz Trofea, zaś w przypadku konsoli PlayStation 3, obsłuży również czujniki ruchu wbudowane w kontroler. Tytuł otrzyma zupełnie nowy silnik, oraz system walki, a także więcej dynamizmu.

http://gry.onet.pl/1872159,,konsolowy_wiedzmin_lepszy_od_pecetowego,wiadomosc.html


 
Ostatnia edycja:
Do góry