Wiedzmin na ps3!

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Szczupaczek napisał:
Grałem w Wiedźmina na PC...mimo iż jestem wielkim fanem Sapkowskiego i jego prozy to męczyłem się grając w Wiedźmina...do tej pory go nie skończyłem.Niestety ta gra na PC wyglądała jak z poprzedniej epoki...Może na PS3 będzie lepiej...


Z poprzedniej epoki...ale chyba wszystko na low, bo ta gra na maksa i 1080+8aa oraz 16af wygląda jak by to ująć-superduperhiperładnie.
 

popmart

New member
SierzantHarris napisał:
Z poprzedniej epoki...ale chyba wszystko na low, bo ta gra na maksa i 1080+8aa oraz 16af wygląda jak by to ująć-superduperhiperładnie.


też się dziwie komu ta gra wyglądała kiepsko ? chyba karta grafiki był sprzed 3 epok ... gra rok temu miała jedną z lepszych opraw graficznych ... nawet teraz wygląda super a w nowej wersji jeszcze lepiej ....
 

Szczupaczek

New member
popmart napisał:
też się dziwie komu ta gra wyglądała kiepsko ? chyba karta grafiki był sprzed 3 epok ... gra rok temu miała jedną z lepszych opraw graficznych ... nawet teraz wygląda super a w nowej wersji jeszcze lepiej ....

Jeśli uważacie 2 karty 8800 GTS w SLI za kartę z poprzedniej epoki to gratuluje...grafikę miałem ustawioną na maksa.
 

Mefju

New member
Szczupaczek napisał:
Oblivion graficznie dużo bardziej mi się podobał...


Bo oblivion jest prawdopodobnie lepszy graficznie od Wiedźmina , też uważam , że lekko przesadzasz z tą słabą grafiką w Wiedźminie , grałem u kumpla , nawet nie na max detalach i tak było ładnie.Pozdrawiam.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Wszystko zależy czy rozmawiamy o technologicznym zaawansowaniu produkcji, czy estetycznym wyglądzie grafiki. Co z tego że u kogoś gra będzie chodzić w max. rozdziałce, jeśli programiści zaprojektują kanciaste koła, zapomną o trawce na łące itd. Z tąd bierze sie różnica w odbiorze danej grafiki, i jednemu się podoba a drugiemu nie.

Miejmy nadzieję że "The Witcher" wypadnie na PS3 korzystnie w obydwu aspektach.
 

k0val

New member
Wiedźmin: Powrót Białego Wilka zapowiedziany

Po tygodniach spekulacji, domysłów i przecieków, nareszcie można ogłosić dobrą nowinę. CD Projekt RED oficjalnie poinformowało o tym, że trwają intensywne prace nad grą Wiedźmin: Powrót Białego Wilka, która pojawi się na platformach PLAYSTATION 3 i Xbox 360 jesienią 2009 roku.
2d.jpg

Wydawcą gry będzie odpowiednio:; w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech – CD Projekt. na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy zachodniej – Atari Rosyjski wydawca będzie znany w najbliższej przyszłości.

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka, przenosi na konsole epicką historie znaną z Wiedźmina, uznanej gry PC RPG, która zdobyła już przeszło 100 nagród branżowych i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Wiedźmin: Powrót Białego Wilka jest grą tworzoną od podstaw, przy użyciu całkowicie nowego silnika, który powstał z myślą o konsolach nowej generacji. Dzięki temu produkcję tę będzie cechować rewelacyjna grafika, dynamiczny system walki i wszystkie inne zalety gier konsolowych. Wiedźmin: Powrót Białego Wilka powstaje we współpracy z francuskim studiem WideScreen Games, z siedzibą w Lyonie.

4d.jpg

“Gracze konsolowi nie chcą być traktowani jak dzieci; są gotowi na ambitne produkcje, z rozbudowaną fabułą i skomplikowaną historią. Naszym zdaniem Wiedźmin: Powrót Białego Wilka jest właśnie taką grą.” powiedział Adam Kiciński, szef studia CD Projekt RED. “Jedyną rzeczą, którą bierzemy bezpośrednio z Wiedźmina, jest fabuła; wszystkie pozostałe elementy są albo tworzone od podstaw, albo w dalekim stopniu zmodyfikowane, dzięki czemu będziemy w stanie stworzyć najlepszego konsolowego RPGa.”


“Nie zamierzamy upraszczać, czy spłycać naszych gier dla kogokolwiek.” dodał Michał Kiciński, współzałożyciel firmy CD Projekt. „Chcemy dostarczać graczom najlepsze gry, bez względu na to, o komputerach, czy o konsolach; jest dla nas ważne, aby wykorzystać wszystkie zalety danej platformy, przy jednoczesnym zachowaniu szacunku dla graczy. To była filozofia, którą kierowaliśmy się przy tworzeniu pierwszego Wiedźmina, kierujemy się nią także w czasie prac przy Wiedźminie: Powrót Białego Wilka i naszych pozostałych dwóch projektach, które aktualnie powstają w studiu CD Projekt RED. Jeżeli ktokolwiek obawia się, iż zaczniemy tworzyć płytkie i słabe RPG z racji ekspansji na konsole, to może spać spokojnie. Jedyną drogą rozwoju, którą bierzemy pod uwagę, jest bezustanne podnoszenie poprzeczki - innej opcji po prostu nie ma.”
Na koniec chcielibyśmy także wspomnieć o nowym członku rodziny CD Projekt – inicjatywie GOG.com. Jest to nowopowstały serwis, oferujący zakup najlepszych starszych gier, w bardzo przystępnych cenach. W związku z nadarzająca się okazją, CD Projekt RED i GOG.com postanowiły rozpocząć specjalną promocję na wybrane tytuły.
4621,5,Wied%C5%BAmin_Powr%C3%B3t_Bia%C5%82ego_Wilka,galeria_detal.html


źródło http://gry.onet.pl/1874579,,wiedzmin_powrot_bialego_wilka_zapowiedziany,wiadomosc.html

screeny http://gry.onet.pl/4621,1,,galeria_detal.html

trailer z gry http://gry.onet.pl/wideo/1039,4242289,odtwarzaj.html
 

k0val

New member
nie sądzę żeby była to plotka ponieważ wiele innych źródłem to potwierdza,
pomijając fakt że są już pierwsze screeny i trailery.
 

Redundantor

New member
Życzę wszystkim i sobie szczególnie żeby ta gra miała przynajmniej 50% miodności wersji PC-towej (oczywiście liczę na 150% miodności). Jeżeli tak się stanie będzie to gra roku (w swojej kategorii).

Jest to jedna z niewielu gier, które przytrzymały mnie przez wiele dni bez oznaki znużenia. Z filmiku wynika, że to nie jest tylko przeróbka, ale coś nowego.

Genialnie prosta i wciągająca fabuła + wszystko inne trafiające w słowiańską duszę :) - bardziej dla tych co umieją czytać i przeczytali książki Sapkowskiego.

Jak to wyjdzie łącznie z GOW3 to nie będzie to dobra wiadomość (oczywiście dla wydawcy GOW3!). Podobnie z Diablo 3 - tu jest widowiskowy i nienudzący się system walki i jeszcze ciekawa i wciągająca fabuła.

Polak potrafi jak mu się chce!
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
No , też mam nadzieję , że wszystko będzie cacy w tej grze , bo na PC grało się na prawdę fajnie a ja dla odmiany też chętnie zagrałbym w jakiegoś RPG'a , aby cod 4 mógł odpocząć.Pozdrawiam.
 

Alucard1984

New member
w sumie to co na konsoli wyszło do tej pory z tego gatunku ? Oblivion, F3... i koniec ? Tęsknię za dobrymi produktami typu Baldur's Gate, Diablo itp ... Także, jeżeli Wiedźmin ma to zmienić to jestem na TAK ! :D

Oczywiście przyłączam się do milionów fanów i trzymam kciuki za Diablo 3 na konsolkę ;)
 

Redundantor

New member
Jak dla mnie ploty jakich mało - gdyby tak było firma nie łożyłaby kasę na ciągłą promocje vide. PS3 Extreme. CD Projekt Red jest oddzielnym podmiotem od firmy matki - choć oczywiście od niej zalezy. Co inego redukcje w dziale dystrybucji, a co innego developerzy. Już widzę jak strzelają w głowę jedynej "szkapie", która może ich wyciągnąć na światowy rynek.

Dodatkowo 24 kwietnia rzucili nowe fakty dot. wiedżmina.

Ale w sezonie ogórkowym - takie informacje będą się pojawiać. Emocje jak w Super ekpresie lub fakcie. A na wszelki wypadek znak zapytanie przy tytule.
 
Do góry