Wharfedale Obsidian 600

Henry

Active member
Bez reklam
kup wzmacniacz stereo, dwa fronty i lepszy efekt uzyskasz niż ciągle szukając budżetowych zestawów, w cenie tego Onkyo i Obsidianów miałbyś całkiem fajny zestaw, który na dodatek by grał ;)
A co do wagi, to jest tak jak Krzysiek ci napisał, dobry sprzęt musi/powinien swoje ważyć.
 

mare37

Banned
Ja nie neguje wagi sprzętu, ale mówię, że mi nie jest taki ciężki potrzebny. Wątpię jednak czy wszystkie te kolumny ważące po 20kg mają inną obudowę. Wszystko to płyt wiórowa 12 mm lub mniej jak jamo 606 i pochodne. W środku gabka i wykładka bitumiczna w tych lepszych i na tym koniec. Wagę robią dodatkowe głośniki niskotonowe 20cm bądź większe. Zapewniam, że jamo x550 nigdy nie skakały. Nawet na maksa nie odkręciłem ampli, bo nie było potrzeby.

Zastanowię się nad zestawem stereo, choć mam fajne podstawki i wszystko przystosowane pod kino.W ostateczności kupię tagę :) Póki co wszystko sprzedaję.
 

lucek_lukasz

New member
Kable

Witam
Jakie kable polecacie do podłączenia tego zestawu pod Denona 2100W?

Mam jakieś zwykłe o przekroju 2,5mm i zastanawiam się czy kupować coś lepszego?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ca szaleć z kablami do amplitunera kd. Wystarczą "zwykłe" miedziane. Ewentualnie na fronty możesz dać trochę lepsze.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak najbardziej mogą być. Ja mam Melodikę bez Bi-Wire 2x2,5mm i jestem zadowolony. Pewnie za jakiś czas spróbuje innych z trochę wyższej półki, ale na razie brak czasu.
 
Do góry