Weeb.tv działa na PS3 ?

Fankis

New member
pisalem z ich technikiem jakies 3tyg temu.pisal ze pracuja nad mozliwoscia ogladania weeba bez flash playera w smart tv!!
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
polecam odtwarzacze multimedialne bo tam wszystko smiga jak ta lala hi media albo sidewindery :blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam::blagam:
 

sabun

New member
Witam,
jest możliwość streamowania sygnału z weeb.tv poprzez DLNA do PS3.
Niestety wymagane jest do tego użycie komputera który będzie serwował sygnał.
W skrócie wygląda to tak (sprawdzone i działa na koncie premium) :

1. Instalujemy program XBMC na komputerze
2. Instalujemy plugin do XBMC umożliwiający oglądanie WEEB.TV (pobieramy go ze strony weeb.tv)
3. Konfigurujemy plugin i sprawdzamy czy działa

Teraz robimy serwer DLNA :

4. Instalujemy Universal Media Server
5. Konfigurujemy UMS aby działał na naszej konsoli (przy okazji będziemy mogli oglądac filmy z komputera na konsoli)

Jak juz mamy działające XBMC oraz UMS to instalujemy plugin Jumpy do Universal Media Sever (lub PS3 Media Server - plugin jest ten sam).

Instalator plugina Jumpy powinien zainstalować nam jumpy-xbmc który umozliwi nam przeglądanie wszystkich pluginów XBMC z poziomu odbiornika DLNA (testowane na PS3 oraz Panasonic G20).

Nie podaję linków bo nie mam 5 postów, ale wszystkie elementy są łatwe do znalezienia w sieci.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tobie było miło czy komu?
Wątek jest na temat natywnego korzystania z weeb.tv a zaproponowany został sposób przez streamowanie, w ten sposób można streamować dosłownie wszystko, nie tylko weeb.tv, jeśli potrafi się to zrobić, a jeśli się potrafi to znaczy, ze jest to możliwe.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Tobie było miło czy komu?
Wątek jest na temat natywnego korzystania z weeb.tv a zaproponowany został sposób przez streamowanie, w ten sposób można streamować dosłownie wszystko, nie tylko weeb.tv, jeśli potrafi się to zrobić, a jeśli się potrafi to znaczy, ze jest to możliwe.

Pozdrawiam,

Zamarzyło mi się streamowanie wszystkiego. Wpisałem w google to hasło i oto jestem tu...

Mi było, inteligentni się domyślili...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Inteligentni to akurat wiedzą, że spokojnie można streamować np. pulpit z komputera do PS3 a od tego do wszystko droga już bardzo bliska.
Oczywiście Ty tego nie wiedziałeś...

Pozdrawiam,
 

fonos

New member
Jest tylko jeden problem, w XBMC mam liste wszystkich programow i moge je ogladac, a na TV widze tylko pierwszych 20, niestety nie da sie przewinac listy dalej ......
 
Do góry