WD TV HD Media Player

zsoi3

New member
Bez reklam
rezmus napisał:
tak tez zawsze bylo, ktos kiedys na avsforum wypisywal, ze teks z kilkunastu ostatnich sekund sie nie pojawia, wiec jak cos mowia samym koncu filmu to napisow nie bedzie.

majac nadzieje, ze zostanie to poprawione w kolejnych FW - tymczasowym rozwiazaniem moze byc dodanie na koncu paru linijek tekstu (np. "Koniec filmu", etc...) ale nie sadze, ze ten problem jest dotkliwy - bowiem zwykle na koncu filmu leca napisy koncowe i problem nie wystepuje :)
 

kn83

New member
czy jest możliwośc żeby napisy były wysfietlane na ciemniejszym tle(lub żeby zmienic kolor napisów) gdy jest wiecej linijek wchodzą na obraz i staja sie nie czytelne na starym fw dawałem obraz do góry i było ok ale po wgraniu wf z pl jak dam do góry napisy znikają
 
Ostatnia edycja:

lesar

New member
czy macie też problem z brakiem dźwięku w
Stevie Wonder - Live At Last 1080p BDRip [H.264 - MP4] (oan)?Czy z formatem mp4 WD sobie nie radzi? Obraz jest dźwięku brak.
 

rezmus

New member
znalazlem chwile, zeby dodac binarki 1.02.03 do ext3-boot-0.9, wrzucam sam root.bin, reszta ta sama. prosze o test, czy dziala ok, bo jesli zorander nie wypusci dzis nowego ext3 to chce wrzucic na avsforum. do sciagniecia tutaj
 

Marek36

New member
Witam

Czy może ktośzapodać link do paczki z oficjalnym softwarem ? Ja mam ten nieco starszy 1.02.02
na stronie jest starszy, nie ma tego z poprawioną polską czcionką
 

Marek36

New member
Aha rozumiem. Dzięki !!

Właśnie przyszedł do mnie WD :D
Potem napisze jakie wrażenia

Czyli tą aktualizację wystarczy wgrać na Pen i w playerku update tak ??
Mam wgrany oficjalny więc wole zapytać czy przy nieoficjalnym trzeba inaczej coś zrobić.
 

kolunio

New member
Witam
Panowie a jak mam takie pytanko odnosnie dysku twardego do WD...
Wiem , ze kiedys juz byl poruszany ten temat i ze dyski na 3.5' nie wylanczaly sie automatycznie po wyaczeniu WD...I teraz moje pytanko czy cos sie zmienilo czy tez jest tak jak bylo?? i lepiej kupic dysk na 2.5'
Pozdr
 

zsoi3

New member
Bez reklam
kolunio napisał:
Witam
Panowie a jak mam takie pytanko odnosnie dysku twardego do WD...
Wiem , ze kiedys juz byl poruszany ten temat i ze dyski na 3.5' nie wylanczaly sie automatycznie po wyaczeniu WD...I teraz moje pytanko czy cos sie zmienilo czy tez jest tak jak bylo?? i lepiej kupic dysk na 2.5'
Pozdr

to nie tak. moj dysk 3.5 calowy wylaczal sie (przestawal sie krecic) po odmontowaniu. ale to bylo na poprzednim oficjalnym FW. teraz na obecnym FW prelease juz tego nie robi...:hmm: pisza o tym na avs forum - wyglada na to, ze WD utracil ta funkcje; ale prawdopodobnie zostanie to poprawione w oficjalnym FW (I hope :) )

dyski 2.5 calowe to raczej malej pojemnosci sa w stosunku do potrzeb. kup 1TB lub wiekszy 3.5 calowy - dobrza jak bedzie mial wylacznik on/off
 

emilcin

New member
rezmus napisał:
znalazlem chwile, zeby dodac binarki 1.02.03 do ext3-boot-0.9, wrzucam sam root.bin, reszta ta sama. prosze o test, czy dziala ok, ...


Wielkie dzięki rezmus. właśnie sprawdzam.
na wer. 1.02.03 w koncu zaczał grać pięknie dts(24bit-96kHz również, tak mi poraz pierwszy pokazał ampli), bez przerw i "szpilek" , po optyku oczywiście.

test:
pakiet Optware ? nie mogę odpalić...

pozdro
 
Ostatnia edycja:

kolunio

New member
A mam jeszcze jedno pytanko :)
Czy istnieje juz mozliwosc zeby WD sam sobie sciagal filmy z torrentow czy sa to jeszcze marzenia???
Bo tak naprawde co do tej pory nam daje ze obsluguje siec???
Pozdr
 

rezmus

New member
sam, czyli bez pc? przeciez masz opisane jak to zrobic na wiki, transmission + webgui, albo rtorrent / wtorrent. na pewno mozna tez pobawic sie w obsluge rss feedow i ssac torrenty automatycznie na podatawie wytycznych np same polskie lub konkretne seriale, itp.

jutro postaram sie opisac na wiki obsluge nzbget + skrypt leeacher do automatycznego ssania seriali z usenetu, od miesiaca uzywam tego rozwiazania i do tej pory mnie nie zawiodlo, codziennie o 6 rano mialem juz zassane wszystkie seriale z nocki ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry