WD TV HD Media Player

emilcin

New member
Dysk 3.5" do WD Playera

Polecam, jak powyżej dysk WD Caviar Green Power 1TB. Jest niesłyszalny, zero wibracji. Czasami podczas słuchania mp3, trochę zachroboczą głowice, ale to nic w porównaniu z seagate 320 GB jaki miałem wcześniej (wibracje miał takie, że całe biurko odlatywało). Obudowę kupiłem PROFITEC ADVANT z e-sata, usb i chłodzeniem.
Piszę o tym, ponieważ sprawdzałem kilka tanich, bez "bajerów" i nie każda działała jak powinna, o jakości wykonania już nie wspomnę.

Wspólnego to z WD Playerem ma tyle, że poprostu dobrze działa. Dysk się wyłącza po wybraniu eject w playerze.
pozdro
 
Ostatnia edycja:

panicz

New member
oki mam swojego wd pierwsze to szok ze to taka miniaturka
ale do rzeczy

plik

pe.s01e01.from.pole.to.pole.1080p.x264-culthd.mkv
PIKSELOZA NA MAKSA :(

takie pliki jak:

The.Dark.Knight.2008.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv
Hancock.2008.Unrated.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv
The.Chronicles.of.Narnia.Prince.Caspian.2008.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv
BRAK DZWIEKU (narazie podlaczylem przez chincze)

mam nadzieje ze po optyku bedzie smigal dzwiek albo jak zmienie firware

plik:

Get.Smart.2008.720p.BluRay.x264-ESiR.mkv

WSZYSTKO GRA

zaraz zasysam najnowszy FW i testuje 1080p na maksa po pracy .


POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH POSIADACZY WD :)
 

garabasz

New member
Temat z WD TV HD przerodził się "Jaki dysk do tego pudełka" jak by to było najbardziej istotne.

PS.
wiadomo już coś więcej kiedy pojawi się nowy soft, stycznia już niewiele zostało a miał być na koniec miesiąca.
 

Janunio63

New member
wysycha temat

to dość naturalne, wszystko zostało juz omówione, teraz tylko czekanie na nowe oprogramowanie... też licze na cynk od kogos lepiej zorientowanego kiedy będzie...
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a mnie teraz interesuje czy cos wyjdzie nowego czyli jakos nowszy WD player na nowszej sigmie, rynek sie rozwija dosc dynamicznie, jeszcze jedno jaka wersja jest hdmi na stronie nic nie ma, tutaj tez nie widzialem, teraz w tym playerku nie podoba mi sie cena, jest za drogi 500zl.
ktos mi powie jaka wersja HDMI jest
 

panicz

New member
dla niektorych to moze byc banalne pytanie
ale...
kopiuje plik z aktualizacja na dysk twardy na glowna partycje i robie to w 3 postaciach (wrzucilem tam plik rar / rozpakowany w folderze/ i pliki z folderu luzem) i nadal nie wiem w ktorym miejscu ma mi sie pojawic ta mozliwosc aktualizacji

jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze moze musze poczekac az mi sie zeskanuje dysk caly a to pewnie troche potrwa ja nie mialem zbyt duzo czasu wiec na szybko nic tam nie bylo
moze robie cos nie tak wtedy prosze o porade

pzdr
 

wtykacz

New member
RAR to spakowane archiwum!!! w ktorym umieszczony jest wlasciwy plik z firmware.
Musisz te spakowane archiwum RAR rozpakowac, najlepiej programem WinRAR.

Gdy to juz zrobisz, to przenies dwa pliki na dysk/pendrive.
beda to pliki
- wdtv.bin
- wdtv.ver

Potem podlacz kablem USB ten dysk/pendrive do WD TV i poczekaj do czasu gdy WD TV znajdzie plik z aktualizacja, wtedy pojawi sie ikona aktualizaji, dalej juz bedziesz wiedzial co zrobic
 
Ostatnia edycja:

kolbi123

New member
panicz napisał:
dla niektorych to moze byc banalne pytanie
ale...
kopiuje plik z aktualizacja na dysk twardy na glowna partycje i robie to w 3 postaciach (wrzucilem tam plik rar / rozpakowany w folderze/ i pliki z folderu luzem) i nadal nie wiem w ktorym miejscu ma mi sie pojawic ta mozliwosc aktualizacji

jedyne co przychodzi mi do glowy to to ze moze musze poczekac az mi sie zeskanuje dysk caly a to pewnie troche potrwa ja nie mialem zbyt duzo czasu wiec na szybko nic tam nie bylo
moze robie cos nie tak wtedy prosze o porade

pzdr

u mnie akualizacji nie widział dopóki nie zostawiłem tylko jej na karcie, po za tym dałem same pliki rozpakowane bez folderu, pojawiłą sie nowa zakłądka w menu ststem
 

ciapekxx

New member
pytanie

a ja mam pytanie czy jak podłacze to urzadzenie z tv kablem hd i to urzedzenie z amplitunerem optykiem to czy bede mial dzwiek 5.1 normalnie?
 

dakkon7

New member
ciapekxx napisał:
a ja mam pytanie czy jak podłacze to urzadzenie z tv kablem hd i to urzedzenie z amplitunerem optykiem to czy bede mial dzwiek 5.1 normalnie?

tak o ile ustawisz w ustawieniach digital
mam tak samo i wszystko śmiga

po optyki dźwięk
obraz HDMI

jestem dopiero co po seansie "300" dźwięk DTS :)
 

netmati

New member
Format H.264

Witam.
Mam pytanko. Zakupiłem niedawno kamerę VP-HMX20C Samsung. Kamera nagrywa w formacie (kodeku) H.264. Filmy-pliki z końcówka *.mp4
Mam wobec tego pytanko czy WD TV HD je odtworzy. ?? (W HD: 1920 x 1080p (25p / 50i)

Czytałem specyfikacje, niby są te formaty tj. mp4/ kodek H.264. ale jak poczytałem w necie to jest ich wiele rodzajów (np: urządzenie przenośne korzystają z mp4) i jak t się ma dokładnie z plikami z tej kamery. Jestem zdezorientowany.
Dziękuje za odpowiedz.
 

dakkon7

New member
netmati napisał:
Witam.
Mam pytanko. Zakupiłem niedawno kamerę VP-HMX20C Samsung. Kamera nagrywa w formacie (kodeku) H.264. Filmy-pliki z końcówka *.mp4
Mam wobec tego pytanko czy WD TV HD je odtworzy. ?? (W HD: 1920 x 1080p (25p / 50i)

Czytałem specyfikacje, niby są te formaty tj. mp4/ kodek H.264. ale jak poczytałem w necie to jest ich wiele rodzajów (np: urządzenie przenośne korzystają z mp4) i jak t się ma dokładnie z plikami z tej kamery. Jestem zdezorientowany.
Dziękuje za odpowiedz.

wiesz skoro jest w specyfikacji to pójdzie :)
ale cuda się zdarzają :p
mogę ci pomóc w tym dylemacie tak jak inni posiadacze WD
nagraj jakąś próbke powiecmy 10 sekundową i prześlij na maila jednemu z nas to ci powiemy co i jak :)
ja piszę się na ochotnika bo z ciekawości bym zobaczył jaka będzie jakość :)
 

panicz

New member
a ja dalej dziele sie spostrzezeniami moze kogos to jeszcze obchodzi

nie mozna przewijac divixow ?!?!?! wtf?
no i u mnie pliku .iso z obrazem dvd nie czyta
napisane zeby zmienic rozszerzenie ale jeszcze nie doszedlem na jakie



pzdr
 

sp3uca

New member
chrisjan napisał:
Pliki iso z obrazem płyty DVD odtwarzane są jak avi, tzn po kliknięciu od razu zaczyna się odtwarzanie najdłuższego pliku wideo zawartego w obrazie.
Można wybierać i ścieżki dźwiękowe i napisy (w tym polskie) poprzez opcje.

kmarcin napisał:
ISO DVD - działają bezproblemowo (nie sprawdziłem czy "chodzi" menu)

Czym robiliście ISO ?
DVDDecrypter i DVDShrink próbowałem i nie chce odtwarzać pliku, pisze unsuported. Plik *.ISO wrzucony do katalogu na dysk. DVD zwykłe bajki dla dzieciaka. Firmware najnowsze.
Może coś trzeba ustawić przy zgrywaniu do ISO ?

Andy
 
Ostatnia edycja:

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja iso robie power iso i chodzi bez problemow.
Wczoraj nawet testowalem dziecka plytke z Bebe Lilly i po nagraniu wykryl katalog z ISO i odtworzyl ja.

Pozdrawiam
 

Lecho25

New member
WD HD MEDIA Player VS. Argosy HV 675

emilcin napisał:
Polecam, jak powyżej dysk WD Caviar Green Power 1TB. Jest niesłyszalny, zero wibracji. Czasami podczas słuchania mp3, trochę zachroboczą głowice, ale to nic w porównaniu z seagate 320 GB jaki miałem wcześniej (wibracje miał takie, że całe biurko odlatywało). Obudowę kupiłem PROFITEC ADVANT z e-sata, usb i chłodzeniem.
Piszę o tym, ponieważ sprawdzałem kilka tanich, bez "bajerów" i nie każda działała jak powinna, o jakości wykonania już nie wspomnę.

Wspólnego to z WD Playerem ma tyle, że poprostu dobrze działa. Dysk się wyłącza po wybraniu eject w playerze.
pozdro

Witam, wszystkich użytkowników!

Ostatnio znalazlem na allegro taki własnie sprzęt.


Odtwarza filmy Divx i skaluje je do rozdzielczości HD, tak samo zdjęcia.
Wszytsko poprzez kabel HDMI.
Myslę, że jest to tańsza, ale nie znaczy gorsza alternatywa do WD HD Media Playera???

Co myślicie na ten temat, bo noszę się z zamiarem kupna, a nie chce za dużo wydać:).
 
Do góry