WD TV HD Media Player

wtykacz

New member
Vilmark napisał:
Panowie dwa konkretne pytania ;

czym ripować napisy do standardu SRT ?
oraz czym konwertować wszelkie pliki aby na tym odtwarzaczu odtwarzało dzwięk ?? Mam problem z plikami xvid i MKV nie DTS !!!

Pozdrawiam
Tu znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie odnosnie konwersji MKV DTS do AC3 (Dolby Digital)
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=309919#post309919


Edit:
Nie doczytalem , ze chodzilo ci o inne dzwieki niz DTS. Pewnie chodzi o AAC, OGG lub inne ustrojstwo.

Z OGG/AAC nie ma zadnego problemu, bo mozna w prosty sposob zmienic na AC3 w programie wymienionym w linku, ktory podaje kilka linijek wyzej.

Napisz o jaki rodzaj dzwieku ci chodzi, z jakim masz problemy, bo inaczej nie wiem jak ci pomoc

Edit2
Wszelkie info o dzwieku/video/napisach/itp znajdziesz przy pomocy programu MediaInfo
 
Ostatnia edycja:

qwert

New member
Przed chwilą ,sprawdziłem swój zewnętrzny dysk wpisując komendę CHKDSK ,komputer szybko przeanalizował pliki i równie szybko naprawił błędy które najwidoczniej były przyczyną braku rozpoznawania przez WD media playera.
Straciłem dużo czasu, a wystarczyło szybko sprawdzić dysk opcjami w komputerze.
Człek sie uczy całe życie :)
Teraz póki co dysk jest widoczny i oby tak dalej. Już mam nieco lepszy humor 8)
Pozdrawiam.
 

garabasz

New member
Zauważyłem że WD nie potrafi czytać dźwięku, komunikat unsaported (chyba WMA) z pliku WMV HD zna ktoś sposób na zamianę tego formatu do ac3 lub mp3
 

rezmus

New member
wpisz w google:

"WMV Converter, convert a WMV container"

lacznie z cudzyslowiami, powinien wyskoczyc tylko 1 link do tematu, gdzie masz narzedzie do konwersji wmvhd z wma pro na mkv/ac3, wszystko jest tam opisane. nie moge podac linka do tematu bezposrednio, bo cos automat blokuje.
 

Dreamerek

New member
DTS - doczytałem, ze WD nie dekoduje dźwięku DTS ale czy jeżeli bym miał podłączonego WD do Amplitunera optykiem i amplituner potrafi dekodować dźwięk DTS to czy będzie sygnał cyfrowy na wyjściu optycznym i czy AMP. zagra??? Ta jedyna kwestia wstrzymuje mnie przed zakupem. Pozdrawiam
 

qwert

New member
Vilmark spróbuj w opcjach playera -audio i wypróbuj "stereo" albo "digital" powinno na ktorymś działać

Mam pytanie odnosnie miniaturek thumbinal, czy u was player też nie pokazuje miniaturek????

Czy może ja coś robię żle -używam programu easy thumbinal 3 i program wkleja do poszczególnych folderów pojedyncze zdjęcia. I nic w menu się nie zmienia.

Jedyne miniaturki które działają, to na pojedynczych plikach mp3 przy pomocy programu Mp3 Tag Tools.
 
Ostatnia edycja:

Junkers

New member
możesz mi posłać na PW Twój nr zamówienia z komputronika
i kiedy zamówiłeś?
bo walczę z nimi
zapłaciłem zaliczkę
a teraz coś ściemniają że nie ma
i może cena się zmienić itd
i chciałbym mieć coś na podkładkę
z góry dzięki

Mój numer : 112293
 

kolunio

New member
Witam
Panowie a ja mam pytanko odnosnie menu serwisowego....
Chodzi mi o zakladke MOVIE WB a w niej W/B MOVIE OFF/ON
O co w niej chodzi???
Tzn jak wchodze to mam automatycznie ustawione na OFF i mode mam DYNAMIC a chcac uzyskac mode MOVIE musze dac W/B na ON...
Do czego sluzy dokladnie to wlanczanie i wylanczanie w menu serwisowym???
Pozdr
 

bdar

New member
witam!
mam okazje aby ten sprzet przywiezc ze stanow za 89 USD http://accessories.us.dell.com/sna/category.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&category_id=7176&~ck=bt a moze i z twardzielem. odtwarzacz ten chcialbym bardziej wykorzystac do sluchania muzyki (podpiac do ampli) niz do filmow. czy takie rozwiazanie jest praktyczne? skopiowalbym kilkadziesiat CD i mial podreczna biblioteke z muza. czy ktos wykorzystuje ten odtwarzacz do tych celow? zarzadzanie jest wygodne (listy?) we wzmacniaczu nie mam wyjscia optycznego i podlacze dzwiek na cinche, duze sa straty na jakosci dzwieku w porownaniu do CD?.
 

Junkers

New member
płyta DVD w postaci ISO.

Witam

Po kilku dniach testowania sprzętu uważam, że trafiony zakup.:D
Ale pare pytań :
1. Płyta w postaci ISO - player odgrywa mi tylko glówną zawartość bez dodatków:confused: Jak dostać się do menu płyty?
2. Po wgraniu softu nr 2 tylko jeden film 1080p (SHREK) robi straszną pikseloze ( można coś na to poradzić)?
3. Jak odłączacie dyski korzystacie z przycisku EJECT?
4 Czy można przesunąć film o jakiś fragment czy tylko pozostaje przewijanie?
 

rezmus

New member
1 poki co nie obsluguje dvd menu
2 nie trzeba czekac na nowe fw
3 raczej nie, ale generalnie sie powinno, bo moze sie sypnac baza sqllite robiona przez media library
4 mozna przesunac o 10 minut, podczas przewijania daj next (pod przewijaniem)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nie mogę edytować. CZY MOŻE KTOŚ PODCZAS ODTWARZANIA FILMU W 24 lub 23.976 KLATKACH NACISNĄĆ INFO NA PILOCIE (jeśli to samsung lub inny, jeśli inny tv) I SPRAWDZIĆ W ILU HERCACH PRACUJE WTEDY TV? CHODZI MI O TRYB 24p I JAK ON SIĘ SPISUJE? KAMAN, CHCĘ KUPIĆ TEN SPRZĘT A NIKT NIE CHCE UDZIELIĆ MI TEJ KRÓTKIEJ INFORMACJI...
 

rezmus

New member
na avsforum cos tam pisza o drobnych problemach w p24 (jakies przycinki). generalnie roznica miedzy p60, a p24 jest niewielka i widoczna tylko w bardzo specyficznych ujeciach. jak bede mial chwile sprawdze u siebie.
 
Do góry