Warto kupić używany Panasonic Th-50pz70e?

astw

New member
Udanego wybierania i oglądania filmów na tv plazmowym.

P.S. Tv plazmowe mają jeszcze jedną zaletę - dobry dźwięk. Nie były jeszcze tak bardzo płaskie i producentom udawało się wbudować akceptowalne głośniki. Wystarczy dokupić odtwarza BluRay (np. z funcjami SMART) lub odwarzacz dvd z łączem hdmi (nie scart) i cieszyć się filmami. Warto też poszukać po zakupie tv nowego oryginalnego pilota w internecie. Mamy wówczas wrażenie, że cały sprzęt jest nowy :)
 

Blendor

New member
plazmy to najlepsza technologia tv do filmow bluray hd dvd
mam dwie KURO5090 i VT30 Panasonic
Panasoniców miałem wiele zaczynałem z plazmami w 2005 roku
obraz rewelacja, zaluje ze Pioneer nie kontunuje tej technologii HIGH-END
i ze Panas zrezygnował na rzecz tego syfu dla lemingów LCD

Plazme moge wymienic tylko na OLED jak beda ceny przystepne
reszta sie nie liczy
 

KODO3

New member
hmmm

z 10 letnią plazmą rożnie bywa, sam posiadałem plazmę Panasa z tego okresu dokładnie model pv80, lecz ta wiem że świetnie działa ( jest już dawno u innego właściciela).
Można tez powiedzieć że starsze plazmy byle lepiej robione , bardziej trwałe, wiec pz70 może być dobrym zakupem lecz chyba nie za teką kwotę. Sam aktualnie posiadam GT50 i jest super choc zauważyłem ze nowsze plazmy zaczęły mieć niektóre przypadłości LCD ( to chyba wina tych super wysokich Hz ).50 cali niestety będzie sporo brać prądu i się grzać. Ale to kiedyś była świetna plazma :)
Jak dobrze pamiętam to ten tv ma DVBT- z mpeg2 a nie 4 wiec naziemnej bez dekodera nie obejrzysz ( ale to sprawdź :) )
 

Blendor

New member
no bzyczenie i false contour napisz jeszcze promieniowanie alfa z ksiezyca :) hehe lubie takich filozofów jak ty bzdury chliopie i tyle , w tylek se wsadz te twoje bzyczenie
 
Ostatnia edycja:

Blendor

New member
no i co z tego chlopie ?
widziales ? slyszales ? jestes w stanie cokolowiek z tego zauwazyc ?
znam tez takiego jednego debila , ktory potrafil po 10 razy wymieniac jeden model tv bo dopatrzył sie 0.0001 mikrona niedoskonałosci latał idiota z suwmiarką i mikrometrem oraz lupą zeby tylko cos wychaczyc !

chlopie palnij sie pan w łeb
po pioneerze nie bylo juz lepszych plazm jak panasonic ! reszta to chłam czy ty to rozumiesz ?

filozofie grecki z antenką na łbie ?

mozesz sobie wyszukiwac posty takich samych filozofow jak ty

o bzeczeniu , floa cos tam promieniowaniu fal alfa z ksiezyca

i tym podobnych steków bzdur ,

jak bys mial troche oleju w łbie to bys wiedzial ze prąd bzyczy i kazde trafo bedzie bzyczec czy to od szajsunga , legika , czy dupy twojej łacznei z tą twoja mikrofalą pseudo bosha z chin

Po pioneerze najelpsze obrazowo plazmy produkował Panasonic
i nikt nei jest w stanie temu zaprzeczyc

takie modee Jak V10 do VT30 to była referencja potem troche zaczeli schodzic z torów bo juz brakowało konkurencji Samsung sie poddał nie mial szans z Panasem

chłopie miales kiedys najdrozsza i najelspza plazme ? Pioneera ? bo ja mam do dzisiaj KUROsa
i on tez brzęczy

jak kupowałem Pioneera za bagatela ponad 10 tys to ty zapewne zastanawiales sie nad mikrofalowka pseudo bosha z chin w sklepie dla idiotów na raty za 200 zl
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Kruger & Matz KM0255 nie ma zbyt pochlebnych opinii na tym forum http://www.hdtv.com.pl/forum/1231462-post3.html

Ogólnie TV trzeba obejrzeć by coś o nim powiedzieć, sugerować się tylko testami nie ma sensu, on ma głównie Tobie odpowiadać. Po Sonym x850C jechano sporo i w sumie okazał się jednym z lepszych zakupów zeszłego roku w swoim przedziale.

Do rozważań w kwestii plazm, w czasie ich panowania nikt w sumie poważnie nie brał plazm LG i Samsunga (poza dwoma ostatnimi modelami), więc bierz raczej jak koledzy doradzają panasa (poza modelami U, C, czy X bo to budżetowa tandeta) lub jeszcze lepiej pioniera. Do Samsungów ostatnich modeli niestety maja inną przypadłość, pojawiania się trwałych pionowych czy poziomych linii przez całą matrycę, ta przy upadłość jest dość powszechna więc można założyć, iż ryzyko jej wystąpienia spore.

Dalej się upieram, że lepiej kupić nówkę LCD (dwa lata gwarancji), które powoli zasypują odległość, którą ją dzieliły od plazm a w wyższych modelach już ją zasypały. A używka ma sens tak to 1-1.3k złociszy lub mniej ale za model topowy, bo kupowanie modeli, które jako nówki były za 1800zl obecnie za 1k nie ma sensu.
 
Ostatnia edycja:

Blendor

New member
dokladnie, jak plazme to tylko topową pytanie tylko poco i kto sie takiej pozbywa bo jak sie raz kupilo TOP VT30 panasa czy Kurosa pioneera za grube pieniadze z niedoscignionym obrazem to raczej sie tego nie wymienia przez X lat podobnie jak z Mercedesem przynajmniej kiedys kupowalo sie go i jezdzilo nim przez 20 lat
 

LisLis

New member
(Cy)Gorg głosem rozsądku :) Będę cierpliwie czekał na jakąś topową plazmę w dobrej cenie, albo się przyczaję na dobre LCD.
Wolę plazmę, ale ciężko będzie dobrą kupić w rozsądnych pieniądzach.
 

Blendor

New member
masz na allegro
55VT30 i kilka KURO

oblukaj je , nie moje .
jak brac VT30 to polecam wlasnei w 55 calach rewelacja przy dobrym źródle z blu-ray obraz w THX to referencja
KURO Pioneer jest bardziej cukierkowy mam oba
moze sie wydawac lepszy , napewno czern głębsza
nie chce robic komus reklamy ale
tak na szybcika

http://allegro.pl/telewizor-plazmowy-3d-panasonic-tx-p55vt30b-i6116692123.html
ten model polecam
takich tv juz nie bedzie

lub
508 Kuro
http://allegro.pl/pioneer-kuro-pdp-508xd-okazja-bez-ceny-minimalnej-i6119475351.html
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
i kto sie takiej pozbywa

Ludzie się pozbywają ze względu na wielkość matrycy a nie było ich stać kupić czy 55" cali czy 65" więc jest szansa na topowy model w rozsądnej cenie do 50 cali. Na allegro jest v20 50 cali za 1450zl wiec cena i wielkość spoko. Ma smarta (prostego ale netflixem) tuner sat, dvb-t, net, wifi, (na donglu), usb, nagrywanie na HDD.
 

Blendor

New member
no tez fakt kiedys ceny byly adekwatne do jakosci obrazu , dzisiaj 65 cali mozna kupic za 3 tys he he ale te lcdeowskie wyswietlacze do mnie nie przemawiają :) kiedys w dobie plazm tj 2007-2012 najlepsze lata tej technologii kupujca 55 cali trzeba bylo niezle sie szarpnąć po kieszeni
ja za VT30 55 placilem kolo 9-10 tys kuro 50 ponad 10 tys mnie kosztował***w poznaniu w 2009 roku ale nie pozbede sie az do ich zgonu, chyba tylko OLED bedzie godnym nastepcą

V20 Polecam bardzo dobry TV
 
Ostatnia edycja:

LisLis

New member
Kuro śledzę, a 55VT30 jest za drogi.
Mam na oku Panasonic tx-p50vt50e za 1200 zł w komisie, ale bez podstawy, okularów i pilota dotykowego.
Z allegro jest problem, bo przeważnie oferty są z drugiego końca Polski :)
 

Blendor

New member
VT50 to linia high-end kolega takiego posiada ale mam dziwne wrazenie ze po VT30 firma ta obnizala juz nieco loty chociaz nadal VT50 to referencja i polecam
podstawa to nie problem powiesisz na scianie, okulary to zbedny bajer kto oglada 3d na tak malej przekątnej ? raz wlaczysz i juz wiecej nie bedziesz włączał zbedny bajer
 
Do góry