Wady i zalety lg 50lf652v.

DiscoLED

New member
Cześć chłopaki.
By nie zakładać nowego chciałem zapytać: kalibruję obraz zgodnie z instrukcją z YT. lecz nie mam podświetlonej opcji "poziom czerni". Coś nie tak z moim TV czy może, bo nie mam pojęcia jak aktywować tę opcję?
Ustawienie poziomu czerni jest aktywne jeśli sygnał leci poprzez HDMI. Przy oglądaniu DVB-T ustawienie to jest nieaktywne
 

alkermin

New member
Czy jakis wlasciciel tego TV moze potwierdzic lub zaprzeczyc, ze odtwarza on poprawnie napisy do filmow odtarzanych z dysku sieciowego NAS? Ta informacja pozwoli mi wybrac pomiedzy LF652V a Sony KDL-W755C, ktory ponoc tego nie potrafi. Moze ktos ma bezposrednie porownanie jakisci obrazu tych telewizorow? Wiem, ze jeden to IPS, a drugi VA.
 

TheArtix

New member
To ja jeszcze bardzo proszę o odpowiedź, właściciela 42 calowej wersji tego modelu TV z najnowszą wersją oprogramowania, czy po włączeniu bardzo wolno chodzi menu ustawień , jak i przerzucenie kanału albo regulacja głośności zajmuje kilka sekund?
 

eManual

New member
@TheArtix - nie wiem jak w wersji 42" ale w wersji 55" po uruchomieniu trzeba poczekać jakieś naście sekund nim system się załaduje i potem śmiga jak ta lala. Dla mnie OK
 
Do góry