Wady i zalety lg 50lf652v.

zibil79

Member
Ja kupowałem w styczniu w auchanie, wtedy mieli ostatnią sztukę więć wziołem. Myślałem, że już więcej nie bedzie bo rynek zaleją tylko telewizory 4k a ja chciałem full hd.
Ze względu na to, że telewizję zacząłem oglądać na nim później, bo nie miałem drugiego dekodera, to nie mogłem go już zwrócić. A wcześniej mnie to tak nie denerwowało, gdyż odpalałem na nim bluray czy konsolę a tam obraz jest ok.
Nawet gdybym chciał na coś zmienić, to i tak nie mam na co, bo została tylko ta ułomna technologia, a na oleda mnie nie stać (wtedy kosztował coś ok. 9 tys) a też ma dużo wad. Najbardziej żałuję, bo chciałem wcześniej kupić plazmę lg 60pz750, ale zwlekałem bo może trochę stanieje, a później już nie było.
Pozdrawiam
 

boxster

Member
Zrobiłem lekkie rozeznanie na rynku i z tego co widzę, to poza serią 603xxxxx pojawiła już się seria o początkowych 604xxxxxx. Teraz nie wiem, czy brać tą najnowszą, czy szukać dalej poprzedniej 603. :/

@duży213
Ja tak to odczytuję, ale czy jest tak na prawdę... wiemy na pewno, że są to serie najnowsze.
 

wiat

Member
Zrobiłem lekkie rozeznanie na rynku i z tego co widzę, to poza serią 603xxxxx pojawiła już się seria o początkowych 604xxxxxx. Teraz nie wiem, czy brać tą najnowszą, czy szukać dalej poprzedniej 603. :/

@boxster
możesz zdradzić gdzie mają te nowsze serie bo jestem też przed zakupem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PUS9109 ma taka czerń - polecam !!!
Masz specjalną cenę i to z kalibracją - zmieścisz się w 6 tyś zł.
 

Grzechu501

New member
A jeśli się podświetlenie ustawi się na 0, to czy nadal da się oglądać podkręcając inne parametry, czy też nic nie widać? Pytam bo rodzice mają lg 32LD350 i tam chyba nie ma żadnego podświetlenia, czerń jest idealna - ja dla mnie.
 

chasm

New member
Robiłem zakupy i przy okazji go zobaczyłem, przed wakacjami miałem jakieś tv kupić, tego miałem upatrzonego wcześniej i czekałem czy teraz pojawi się coś godnego uwagi. Ale cena mnie skusiła. W drugim auchan go nie bylo tylko 55''. Nie ostatni, nie powystawowy bo na magazynie mieli jeszcze 4. Póki co jest ok oprócz lekkiego dirty screen..
 

boxster

Member
Robiłem zakupy i przy okazji go zobaczyłem, przed wakacjami miałem jakieś tv kupić, tego miałem upatrzonego wcześniej i czekałem czy teraz pojawi się coś godnego uwagi. Ale cena mnie skusiła. W drugim auchan go nie bylo tylko 55''. Nie ostatni, nie powystawowy bo na magazynie mieli jeszcze 4. Póki co jest ok oprócz lekkiego dirty screen..
To oferta promocyjna, jakaś "gazetkowa", czy cena regularna? Nie pamiętasz w jakiej cenie mieli 55"?
Co oznacza dla Ciebie "lekki" dirty screen? Jak wyglądają narożniki? Będę wdzięczny jak dasz jakieś foto z czarnym ekranem/podświetleniem.
 
Ostatnia edycja:

chasm

New member
55 cali mieli coś koło 3000 czyli normalnie. 50 można kupić za ok 2300 teraz więc mieli te 300 taniej. Nie gazetkowa, nie na 20 lecie, po prostu żółta cenówka - promocja. Napisałem dirty screen bo nie typowy banking z pasami tylko pewne strefy ciemniejsze/szare co np. na wczorajszym meczu było widać jak ktoś wie czego szukać. Podświetlenie raczej ok, nie ma typowego efektu chmur, przy tych wielkościach tv i stojąc 1m przed nim widać różnicę jasniej/ciemniej jak zmieniasz wysokość patrzenia, ale w innych widzialem ten sam efekt (jak z kolorami w matrycach nie IPSowych).
 

rdkdmx

New member
mam to samo kolego tv 55 cali seria 511 serwis odpowiedział że ta technologia tak ma:) widocznie trafiliśmy na słabe początkowe matryce :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są modele Edge Led więc zmiany podświetlenia są dopuszczalne. Ważne aby nie denerwowały ...
 

boxster

Member
Jak wygląda obsługa soundbarów w tym tv, bo z niby nie ma bluetootha, ale gdzieś czytałem, że są wykrywane - nie pamiętam jednak, czy tylko LG, czy wszystkie.
 
Do góry