Uwaga, uwaga nadchodzę - Fidelio B5, czyli następca super zestawu HTL 9100

RAxon

New member
sprawdzę jak kupie bo chyba się napaliłem :)

ewentualnie czy ktoś odradzi/poleci inny soundbar do kina/muzyki? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Raxon -ale Fidelio - zapytaj tych co mają - naprawdę wymiata.
A że jesteś niebieski to i ofertę masz extra .
 

vectra1

Member
Bez reklam
001_P1630292.JPG


Zrównoważony, dynamiczny dźwięk dostarczany jest przez wysokiej klasy audiofilskie głośniki z miękkimi kopułkami wysokotonowymi.

Skoro to są wysokiej jakości audiofilskie głośniki to jak nazwać kolumny widoczne w tle ? Może jako super, giga, hiper audiofilskie :D ?
 

FullObcyk

Member
Kto zapoda jakiegoś linka do kabla zasilającego który będzie dobry dla suba z fidelio b5, ten sieciowy z zestawu jest dla mnie za krótki. Czy są jakieś specjalne wymogi?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest sprzęt w klasie do 2500 zł i w tej klasie gra znakomicie.
I tyle ...
 

kras

New member
Androida mam tylko na Ipadzie i telefonie i nie mam takiego przewodu by połączyć je kablem, nawet nie wiem czy jest takowy ;) Ipad łączy się bez problemu przez BT, ale np Samsung Xcover2 nie widzi kompletnie B5, mnie zastanawia inna kwestia, na ile cyklów ładowań wytrzymują te akumulatorki i czy zdrowo jest dla nich gdy siedzą dłuższy czas zadokowane.
 

juniorcis

Member
Miałem dylemat czy instalować kino domowe 5,1 które posiadam czy kupić soundbar. Po przeczytaniu tego tematu zdecydowałem się na soundbar.
Uniknąłem montażu kabli, listw maskujących, wiercenia dziur w ścianach na mocowania kolumn.
Zamówiłem Fidelio u "kiki"ego.
W weekend byłem u kolegi który posiada soundbar Sony HT-CT381, chciałem sprawdzić jak gra taki sprzęcik.
No i się załamałem, sony grał bardzo słabo i praktycznie bez basu który nie dolatywał do ucha :)
Jego soundbar ma 300 W a philips tylko 210 W, myślę sobie (będzie tragedia, jak przyjdzie to wystawiam na olx i montuję zestaw kina)
Przyszedł soundbar, wypakowałem, podłączyłem i włączyłem.
Ku mojemu zaskoczeniu sprzęt nawet na zerowych ustawieniach grał bardzo ładnie.
Testowałem na filmach z tv oraz na plikach flac puszczanych po bluetooth z telefonu.
Dźwięk mnie zaskoczył bardzo pozytywnie, po odsłuchu sonego spodziewałem się czegoś podobnego lub gorszego (sądząc po mocy urządzeń)
Trochę poustawiałem pod siebie, wysokie +2, niskie +4 i sprzęcik grał tak jak chciałem.
Nie przypuszczałem że z tak małej listwy może wydobywać się taki ładny dźwięk.
Nie żałuję zakupu, jestem z niego bardzo zadowolony. W tym przedziale cenowym Fidelio zapewne jest w czołówce soundbarów.
Nie testowałem jeszcze odłączania kolumn bocznych, na to jeszcze przyjdzie czas.
Jak dla mnie to sprzęt na 5 z wielkim plusem.
 

RAxon

New member
A możesz podłączyć jakiś sprzęt z Androidem po hdmi do soundbara i sprawdzić czy masz dźwięk?

U mnie na adapterze slimport hdmi wszystko ładnie działa. Jest dźwięk w Fidelio i obraz na TV. Sprawdzałem na LG Pad 8.3 i LG G2 bo do nich mam slimporta.

Kupowałem u kiki - dzięki za super cenę i polecam sprzedawcę - promocja jeszcze chyba tylko 2 dni. Pomimo tego iż nie mam dużego porównania do innych sprzętów tego typu to jestem zadowolony. Jeszcze nie wygrzałem membran bo byłem na urlopie poza domem ale zostały 3 dni urlopu to je pomęczę troszkę i zdam relację.
 
Do góry