Uwaga na LCD SHARP seri P50E

ela

New member
TOmeKK

zgadzam się z tobą , problem pojawia sie w szczegolnych warunkach oswietleniowych i na pewno spora grupa ludzi nawet byc moze nigdy sie nie dowie, ze ma wadliwy telewizor, mnie natomiast bardzo drazni , gdy rano musze albo odslaniac zaslony w oknach albo swiecic swiatlo , bo wtedy dopiero piot dziala prawidlowo, problem dotyczy prawdopodobnie calej serii P50, tylko jak juz wspomnialam nie wszystkim moze sie objawic, wiec wydaje mi sie ze nie 1% ale 100% odbiornikow z tej serii jest wadliwych.

Pozdrawiam
 

helper

New member
Ela!

Może rzeczywiście powinnaś wymienić sobie telewizor? Skoro jest to usterka, która drażni Cię co rano, to po co Ci taki sprzęt? Masz możliwość albo wyłączenia OPC, albopo prostu zwrotu telewizora. Słysząc opinie o jakości serwisu wielu innych firm, śmiem twierdzić, że Sharp stawia sprawę uczciwie. Sam telewizor świeci super, a ujawniona usterka nie grozi dla Użytkownika kalectwem :)
Zamiast się użalać, powinnaś oddać sprzęt, odebrać kasę i kupić nowy sprzęt. Jak to się mówi: jest problem, to i jest rozwiązanie :)

Mam 32P50 i u mnie jest ok.

Mam nadzieję, że podejmiesz wkrótce jakąś decyzję i będziesz zadowolona.
 

ela

New member
helper

gratuluje ci ze nie masz problemu

takie rady typu wylaczenie OPC to sobie mozesz radzic bo nie masz problemu , a wogole to wylacz sobie OPC po co ci to ???
Telewizor swieci super , serwis tez jest ok, wiec nie wim po co mi dajesz jakies rady ?

nie ruszaj tematu kaledtwa :?

No nie wiem czy tak od razu mozna oddac telewizor i po problemie, jezeli znasz temat ?

Gratuluje ze twoj 32P50 dziala ok.


Pozdrawiam
 

PAZ

New member
Czy w modelu 37P55 również występują opisywane problemy z pilotem?

Dziekuję @pionio i @kiki za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

pionio

New member
ja mam 32p55 a wcześniej p70 i w żadnym z tych telewizorów nie występowały i nie występują problemy z pilotem.
Z tego co wiem po czytaniu tego jak i zagranicznych forów problem występuje tylko w serii p50
Pzdr
Pionio
 
Do góry