ustawienie REL T5

spinacz66

New member
Bez reklam
Dla mnie najlepsze suby do kina robi velodyne(BR szczelinowy) i to nawet te budżetowe dobrze wyposażone pilot mikrofon do kalibracji i wyświetlacz(najlepszy stosunek jakości do ceny).Jak czytałem ten producent ma robić suby z tylnym wyświetlaczem całego setupu ale dokładnie kiedy nie wiadomo
 

Jacekartur

New member
Co nie zmienia faktu, że to popierdułka. Kiedyś tego wynalazku raz słuchałem w sali odsłuchowej. I tyle mi wystarczy :)

Witam,ja akurat posiadam od paru dni troche mocniejszego T9.W muzyce gra bosko:grin:Wybierałem mocniejszego,bo zależało mi na mocy suba w kinie i musze powiedzieć że przy gwiezdnych wojnach wyciągał każdy szczegół i trząsł całym pokojem.Dodam że to mój pierwszy sub i jestem mega zadowolony.Polecam innym niezdecydowanym,że to świetny sub do muzyki,a w kinie to dla mnie poezja:grin:
Dzięki blackninja za super cenę :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Więc nie rozumiem skąd te opinie, że T5 na 16mkw to poierdółka?:) Wybrałeś większy, bo i metraż większy, i to jasna sprawa. W żaden sposób nie bronię tych subów, bo nie należę do tych osób co wychwalają akurat to co mają, ale uważam że T5 do mnieszego salonu jest wystarczający. Ja korzystam z suba tylko w kinie, i naprawdę przy dobrym materiale potrafi przywalić. Nie wiem czego ludzie oczekują od basu, bo mnie w zupełności wystarcza. Już się zastanawiałem, czy ze mną coś nie tak, czy może nie lubię basu. Sub z BR super, ale w odpowiednim pomieszczeniu i tylko przy kinie, chyba że szastamy $:)
 

Jacekartur

New member
Każdy ma swoje zdanie,ja uważam że to świetne suby.Córa i żona siedziały z rozdziawionymi buziami przy filmie, a oglądały ten film ze mną nie raz.Najlepszy efekt uzyskałem stawiając suba przy ścianie bocznej na dywanie typu shaggy,bas mnie powalił swoim brzmieniem.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
W zaleceniach REL właśnie jest żeby go stawiać w rogu pomieszczenia i odsuwać przy kolibrowaniu, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Też uważam, że pomimo niewielkich wymiarów potrafią przywalić. Mają duży skok membrany, i tym nadrabiają w porównaniu z subami o większych przetwornikach. Nie zawsze ilość znaczy jakość, ale szanuję odmienne zdanie:wink:
 

Jacekartur

New member
dodatkowo mam pewność że świetnie sprawdzi się w muzyce co sprawia że jest uniwersalny.Dotychczas słuchałem bez suba i było super,ale teraz już chyba będę słuchał tylko z subem tak mi się spodobało,bo lubię dużo basu w muzyce:twisted:
 

achim69

Member
Powracam z tematem brumienia w T5.
Zdecydowałem się na wysłanie mojego Rel-a do serwisu.
Po około 2 tygodniach oczekiwania dzisiaj do mnie powrócił całkowicie sprawny,cisza jak makiem zasiał nawet jak przyłożę ucho do suba.
Wymieniona została cała płyta z elektroniką.
Ciężko było wytrzymać bez T5 ale opłacało się.
Pozdrawiam.
 

kamar59

New member
Powracam z tematem brumienia w T5.
Zdecydowałem się na wysłanie mojego Rel-a do serwisu.
Po około 2 tygodniach oczekiwania dzisiaj do mnie powrócił całkowicie sprawny,cisza jak makiem zasiał nawet jak przyłożę ucho do suba.
Wymieniona została cała płyta z elektroniką.
Ciężko było wytrzymać bez T5 ale opłacało się.
Pozdrawiam.


Coś płaciłeś? Na gwarancji był jeszcze?
 

klngpln

New member
Powracam z tematem brumienia w T5.
Zdecydowałem się na wysłanie mojego Rel-a do serwisu.
Po około 2 tygodniach oczekiwania dzisiaj do mnie powrócił całkowicie sprawny,cisza jak makiem zasiał nawet jak przyłożę ucho do suba.
Wymieniona została cała płyta z elektroniką.
Ciężko było wytrzymać bez T5 ale opłacało się.
Pozdrawiam.

Coś płaciłeś za wysyłkę, serwis? Czy gwarancja to pokryła?
 
Do góry