Ustawienia obrazu w 47LM660S (670S)

luccas

New member
Koledzy, czy możecie podsumować najlepsze ustawienia, lub dwie najlepsze opcje dla uniwersalnego uzytku? Zależy mi również na jednym trybie typowo pod piłkę nożną, dynamiczny, żywy zielony... pomoże ktoś?
 

Mirek38

New member
Witam. Czy podane ustawienia mozna tez stosowac do lg47lm640? Pytam bo staralem sie tak ustawic tylko nie widze u siebie np. opcji zarzadzania kolorami
( choc musza gdzies byc )
Z gory dziekuje
 

pieron

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowe ustawienia do LM 660s,670s,może komuś podpasują;

OSZCZĘDZANIE ENERGI;WYŁĄCZONE
TRYB OBRAZU-STANDARDOWY(UŻYTKOWNIKA)
PODŚWIETLENIE 75
KONTRAST 90
JASNOŚĆ 55
OSTROŚĆ 35
KOLOR 60
ODCIEŃ R4
TEMP.BARW C4

STEROWANIE ZAAWANSOWANE
KONTRAST DYNAMICZNY-NISKI
KOLOR DYNAMICZNY-WYSOKI
CLEAR WHITE-WYSOKA
PREFEROWANY KOLOR
ODCIEŃ SKÓRY -5
KOLOR TRAWY 3
KOLOR NIEBA 3
SUPER ROZDZIELCZOŚC-WŁĄCZONE
GAMA ŚREDNIA
REDUKCJA SZUMU-NISKA
REDUKCJA SZUMÓW MPEG-NISKA
POZIOM CZERNI-NISKI
REALNE KINO-WŁĄCZONE
OCHRONA OCZU-WYŁĄCZONE
LOK.PRZYCIEMNIANIE LED-WYŁĄCZONE
TRUMOTION-UŻYTKOWNIK-DE-JUDER 5
PROPORCJE OBRAZU;ORYGINALNY

Ustawienia 3D
ustawimy po włączeniu 3D
Tryb obrazu; standardowy użytkownika
ustaw.uruchom w 3D - wyłączone
Tryb 3D - ręczny
KONWERSJA 2d-3d
Głębia 3D 20
punkt oglądania 3D -7
korekta obrazu 3D lewo/prawo
Ustawimy po włączeniu SBS
3D SBS głebia 16
punkt ogladania 3d +7
podświetlenie 83
kontrast 82
jasnośc 62
ostrośc 35
kolor 60
odcień R4
temp.barw C4
kotrast dynamiczny niski
kolor dynamiczny wysoki
clear white wysoka
Gama srednia

Witam posiadam 47lm640s i nie umie zlokalizować SBS jak to się włącza i co to jest?
 

jasiek0072

New member
Panowie wielkie dzięki dla wszystkich za ustawienia obrazu,gdyby nie wasza pomoc to dalej błądził bym w ustawieniach TV, i nie wiem jakby to wyglądało (na pewno zmarnowany czas i zszarpane nerwy) .Jeszcze raz dzięki :)
 

darsko1

New member
problem

SBS to po prostu materiał filmowy 3D w trybie Side By Side :)

hej
mam kablówkę dekoder hd i canal+ 3d zakupilem lg 42lm670.
obraz podzielony w pionie jak nacisne przycisk 3d pojawia sie tylko informacja ze mam założyc okulary i dalej widze obraz podzielony.
W opcjach rozpoznawanie wzoru 3d -wł.
Pozdrawiam
 

darsko1

New member
no własnie nie.ale wydaje ni sie ze wyskoczyło mi na samym początku. ale nie wiem w jaki sposób to włączyłem.byłem dzis w sklepie rtv sprzedawca tez miał problem ale przytrzymał dłuzej przycisk 3d i pokazała sie to okienko.czy to moze byc rozwiązanie? sprawdze jak wróce do domu wieczorem.
 

jutu

Member
Witam kolegów, wrócę do tematu odtwarzania wideo przez nasz LM:
Wziąłem plik video z sony xt-10 AVCHD..który łatwo odtworzyć niejako"pomijając konwersje zmieniając rozszerzenie z mps na avi.....i idzie na telewizorach.
1. Na toshibie 32 cale led super
2.Sony Led 46 - super płynnie
3. 47LG660s - zrywa, jakby szło po grudzie, kicha ,mimo grzebania w ustawieniach wideo
Zrobiłem tedy klasyczne konwersje AVCHD na inne: to samo! kicha...skacze w poziomie jak żabka.a dodam ze mp4 w dobrej jakości idzie wszędzie ok...myśle sobie.. LG nie wyrabia! a może AVCHD za trudne?..
Kupiłem blue-ray S.....5500...hm...to samo...ale do czasu..tam w opcjach video...zmieniłem RAMKA FILMU(24 na s)..na Wyłączone - i każdy z tych przygotowanych plików poszedł płynnie!!!!!!!...szukałam czego podobnego w naszym LG - nic ...nie ma odpowiednika...bo True Motion..można se ustawiać do usr,....to czy S...taki za 380 zł ma lepszy odtwarzacz?..czy g....ma tenże LG660s?...a może trza jeszcze czymś grzebać?..możne dziwna tajemnicza super rozdzielczość itp?..mądrzejszych kolegów proszę o przemyślenia:)z góry dziekuje
 

Pazurek

New member
Jest nowa wersja oprogramowania 04.20.23 na model 42LM660S, na stronie LG nie widzę go ale TV pobrał mi z neta. Nie wiem jeszcze co wnosi nowego.
Na szybko widzę że jest pare dodatków w Premium.
 
Ostatnia edycja:
Do góry