Uncharted: Drake's Fortune

gadulinho

New member
Bez reklam
Dla mnie to zdecydowanie gra numer 1 na PS3 (zresztą jedyna, która zachęciła mnie do zdobycia wszystkich pucharków). Jedyna wada jaką moge jej zarzucić to brak interakcji z otoczeniem, a już na pewno to, że wywalając cały magazynek w elementy środowiska nie narobimy nic poza hałasem :( Poza tym nie można jej nic zarzucić. Teraz tylko czekać na U2 i premiere filmu :D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Mnie się troszkę nie podobały te zombi wychodzące zewsząd. Zawiało trochę horrorem a tego gatunku nie lubie :p
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Faktycznie było to trochę ... dziwne (?) ...
Jednak moment, kiedy wchodzimy w te ciemne, opuszczone korytarze i z nienacka wyskakuja te potwory był dla mnie przerażający. Za pierwszym razem grałem w ten etap w nocy, w zimie, późną porą i takiego stracha nigdy w życiu nie miałem :D Potem przechodząc na Crushing trochę sie smialem z tego, ale coż. Za pierwszym razem strach murowany :p
 

Peek

New member
Bez reklam
UWAGA SPOILER!!!

Panowie właśnie wziąłem się za 1 część Uncharted jestem w 3 etapie, po tym jak postrzelili Sully'ego.

Tam wylatuje 6 gościów z karabinami! Mało tego! Nate pada po jednym strzale! A to poziom Normal! Macie jakiś sposób? Bede wdzieczny za wszelkie rady.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Peek napisał:
UWAGA SPOILER!!!

Panowie właśnie wziąłem się za 1 część Uncharted jestem w 3 etapie, po tym jak postrzelili Sully'ego.

Tam wylatuje 6 gościów z karabinami! Mało tego! Nate pada po jednym strzale! A to poziom Normal! Macie jakiś sposób? Bede wdzieczny za wszelkie rady.
Spieprz.... ile sił w nogach takim kanionem i wykończ pierwszego który cię dogoni, łap za broń i załatw resztę.
 

Peek

New member
Bez reklam
Poradziłem sobie, okazało się, że są nie do zatrzelenia, bo szedłem w złą stronę, ale dzieki za rade.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Wbrew pozorom, czasami polecam zamiast ostrożnego "đefensa", ostry atak przy pomocy "Brutal kill" na pozycje w których pojawiają się przeciwnicy. Czasami, oznacza że samemu należy zdecydować czy chować się, czy biec w stronę wrogów :D Tym sposobem przeszedłem poziomy na Crushing które na pierwszy rzut oka były nie do przejścia.
 
Do góry