Uncharted: Drake's Fortune

finidi

New member
Przeszedłem tą grę na najtrudniejszym poziomie i muszę powiedzieć że oprócz kilku momentów nie sprawiła mi większych proglemów. Jeżeli chodzi o grafikę chodząc pod ziemią w tunelach ledwo coś widziałem, a po pojaśnieniu telewizora nie wyglądała już tak ładnie. Macie ten sam problem, czy tylko u mnie coś nie tak?
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam ,ja miałem takie ustawienia ze wszystko było piekne;) W sumie nie pamietam zebym musiał cos rozjasniac czy sciemniac, a jak juz to w opcji gry !Tv mam zawsze tak samo ustawiony ,przy kazdej grze ,tak jak wydaje mi sie najlepiej .Nie dostrzegam braku w grafice, w ciemnych lokacjach.Moze ustawienia twojego tv odpowiedzialne sa za to co piszesz.Co to za model???
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ustawienia,czasami trzeba sie pobawic zeby było dobrze;) Toshiba to dobra marka!Nie pamietam opcji gry bo sprzedałem, ale było w grze rozjasnianie .Tak mi sie wydaje.Wiec jak jest ,to wystarczy ze tam rozjasnisz nie przestawiajac nic w tv.A tv ustaw tak jak wydaje ci sie najładniej.
 
Ostatnia edycja:

lst

New member
jestem na planszy z rozbitym samolotem (4 allbo 5 chapter), miedzy drzewami schowane sa jakies czaszki i za cholere nie wiem co z nimi zrobic ... wspiac sie nei da, strzelanie nic nie daje, ocb ?

btw gierka swietna, az milo zatrzymac sie i porozgladac po okolicy ...
 

dienekes' shade

New member
Dokładna lokalizacja? Mowa o miejscu nad rzeką? Czaszki wraz z dziwnym motywem krzyża zrobionego ze strzelby, nad głową? To to?

Od platyny trochę minęło, nie powiem... :p
 
Ostatnia edycja:

lst

New member
nie, te czaszki ze strzelb byly wczesniej ale tez nie wiedzialem co z nimi zrobic. to o czym pisze to kolejna plansza, znajduje sie w miejscu w ktorym na drzewie wisi rozbity samolot ...

zreszta podejzewam, ze sposob dzialania z tymi czachami jest w kazdym miejscu taki sam
 

dienekes' shade

New member
Rozbity samolot na drzewie, polana w lesie, mnóstwo zbiór z każdej strony?

Nie pomnę czaszek w tym miejscu, ale nic z nimi nie robiłem, a platyna wpadła, więc... :D
 

mrtwister

New member
Grałem w demko i ta gra jest zupełnie niepowalająca pod względem graficznym, jak i gameplayu. Jak dla mnie jest to chyba najbardziej przereklamowana pozycja na ps3 i w praktyce jedyna, która mnie zraziła od poczatku. Może nie mój klimat albo demko nie oddaje jej charakteru...
 

mietek099

New member
To chyba miałeś w demku tylko pierwszą akcję na statku. Jak dla mnie gra nie jest ani trochę przereklamowana. Producenci dotrzymali słowa i stworzyli świetne (pod kątem graficznym jak i technicznym) połączenie strzelaniny, przygody i platformówki. Pod kątem grafiki jest to dla mnie jedna z najlepszych gier nie tylko na PS3 ale i na platformy konkurencyjne.
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
mrtwister napisał:
Grałem w demko i ta gra jest zupełnie niepowalająca pod względem graficznym, jak i gameplayu. Jak dla mnie jest to chyba najbardziej przereklamowana pozycja na ps3 i w praktyce jedyna, która mnie zraziła od poczatku. Może nie mój klimat albo demko nie oddaje jej charakteru...


Gadasz głupoty , ta gra jest po prostu super , nie oceniaj gry po demie :hmm:Zagraj sobie w pełną wersję na tv z hd , a zobaczysz co ta gra potrafi.
 

gianbuffon

New member
ja sciagnalem sobie demko i rowniez uwazam, ze gra to szajs.... zartuje hehe
bardzo ladna grafika, wiec nie rozumiem cie, mrtwister...
demo przeszedlem 3 razy i teraz kupilem sobie te gre i dla mnie ten poczatek na statku jest troche glupi. w stylu filmowym, ale jakos tak za wolno to sie dzieje. w demie zaczyna sie od momentu jak samolot sie rozbije i spadam z drzewa...
dla mnie gra jest super! m.in. dla niej kupile ps3:) nie moge sie doczekac jak bede mial troche wiecej czasu, zeby ja przejsc...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jak dla mnie, to grafika w grze jest ok, ale ogolnie to za duzo strzelania!
wolalbym cos w stylu pierwszego Tomb Raidera z PSX'a. Zeby nie bylo, gralem w demo, a jakis rok temu w wersje full.
 

mroziek

New member
Sam właśnie poluję na Uncharted na allegro. Zależy mi żeby kupić w standardowym pudełku, bo te z serii Platinum kompletnie mi nie pasuje:)
 

Bambolo82

Banned
mroziek napisał:
Sam właśnie poluję na Uncharted na allegro. Zależy mi żeby kupić w standardowym pudełku, bo te z serii Platinum kompletnie mi nie pasuje:)

No mi też się nie podobają zbytnio te srebrne nieprzezroczyste opakowania serii platinum. W końcu jednak się przymknąłem na to oko, bo zapłaciłem tylko 50 zł i to z odbiorem osobistym pod moim domem :).

Zdecydowanie warto, mroziek!

PS. W trailerze drugiej części Uncharted, Drake wygląda na zabiedzonego i wyczerpanego. Wydaje mi się jednak, że oprócz tego przybyło mu trochę latek. W jedynce wygląda troszeczkę bardziej chłopięco.
 

Mefju

New member
Taa , też to zauważyłem , że zrobił się jakiś taki starszy a co dopiero "zmarnowany" jaki heh ;) Nadal z niecierpliwością czekam na Uncharteda 2.
 

Bambolo82

Banned
Widać, że producent (Naughty Dog) zmieniało i nadal zmienia koncepcję i fizjonomię głównego bohatera serii Uncharted.

Po przejściu Uncharted 1 uzyskuje się dostęp do filmów i rysunków koncepcyjnych z wczesnych faz produkcyjnych Uncharted 1. Na pierwszych, studyjnych rysunkach głównego bohatera - Nathan'a, widać że początkowo twórcy chcieli aby w 1 części był on nastolatkiem, góra dwudziestoparolatkiem (coś na wzór młodego Indiany Jones'a). Miał być ubrany w młodzieżowy strój, luźne spodnie itd.

Te materiały bonusowe są bardzo ciekawe, bo pokazują jak krok po kroku, w burzy mózgów najlepszych programistów oraz designerów SONY, metodą różnych prób i ewolucji koncepcyjnych powstają bardzo dobre i złożone produkcje gier wideo, które potem cieszą naszą duszę i dziurawią portfel ;).
 

mroziek

New member
Wyrwałem na allegro za 46zł + wysyłka w standardowym pudełku. Już nie mogę się doczekać. Uncharted przeszedłem na początku sierpnia i do tej pory wpadła mi w ręce lepsza gra.
 
Do góry