TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

Yaesu

New member
Na toshiba places pojawiła się zakładka Iplex, mogło by to być coś ciekawego tylko szkoda że nie działa, włączam film, zobaczę wszystkie reklamy a jak już reklamy się skończą i powinien być film - pojawia się błąd i d... .
Też tak macie ??
Mam nadzieję że to poprawią.
 

voy2

New member
Czytam, że jest iplex, że jest tuba fm, vod i inne a u mnie nic z tych rzeczy i jak wczaśniej pisałem inne aplikacje i to po rusku. Dzisiaj zmieniłem połączenie sieciowe z mojego zabezpieczonego na pierwsze lepsze niezabezpieczone wifi i cud ! jest wszystko co powinno być i to po polsku !!! Czy ktoś może to wytłumaczyć?
 

junioreks

New member
Toshiba leci w ciula - dzisiaj wchodzę sobie na Tube.fm a tu otworzyło mi się TVN Player - i do tego świetnie działał. Po wyłączeniu toshiby places wszystko po staremu a TVN playera brak. - Trzeba rozkminić jakie informacje wysyła TV odnośnie rozpoznawania modelu i jakoś to zmienić na nowsze modele - jak się okazuje toshiba blokuje celowo wiele aplikacji (tylko ze względu na możliwość zakupu nowszego modelu...)
 

gba1111

New member
Toshiba Places jest takie samo we wszystkich modelach. Różnice pomiędzy widgetami są w porównaniu z innymi krajami ale to już indywidualna sprawa. Przecież po co Hiszpanowi nasze swojskie gazeta.pl czy onet.vod. Może pracują nad kolejnymi rozszerzeniami stąd to TVNPlayer u Ciebie :)
 

omcio

New member
Witam, próbuje znaleźć w tym wątku odpowiedz na mój problem. Otóż mam kablówke z dekoderem ZYXEL, ale ostatnio coś mi się przestawiło w tv i Toshiba ucina mi obraz praktycznie po 1/5 po każdej stronie( w napisie Discovery widać tylko very :) Próbowałem ustawień, regulacji, zmieniłem kabel na HDMI.. nic nie pomaga, czy ktoś może podrzucić jakis pomysł co robić z tym problemem? Przy oglądaniu filmów z USB lub PC nie ma uciętego obrazu:/
 

adri991

New member
Może to być wina dekodera więc po próbuj tam coś po zmieniać. Jeżeli to nic nie da to zresetuj telewizor. Próbuj różnych sposobów.
 

junioreks

New member
tvn player

za każdym razem jak odpalam toshibe places na tl838^^ i pojawia się hasło do twojego konta - po wpisaniu wchodzę w górnym manu na TubaFM - i włącza mi się TVN player :) - działa świetnie nawet ze zmianą jakości na HD - chyba najlepszy APP jaki jest w tym TV :) - spróbujcie sami i dajcie znać czy też tak macie
 

paeru

New member
Bez reklam
Docelowo TVNPlayer miał być w starszych Toshibach do końcem maja (Serie L mają go już od tygodnia). Skoro tak się dzieje, to znaczy pewno że jest implementowany, ale im się do końca to jeszcze nie udało :D
 

zuku1786

New member
za każdym razem jak odpalam toshibe places na tl838^^ i pojawia się hasło do twojego konta - po wpisaniu wchodzę w górnym manu na TubaFM - i włącza mi się TVN player :) - działa świetnie nawet ze zmianą jakości na HD - chyba najlepszy APP jaki jest w tym TV :) - spróbujcie sami i dajcie znać czy też tak macie

U mnie TVN Player jest normalnie dostępny do wyboru i działa bez żadnych problemów.
 

r@do

New member
pytanie: czy toshiba tl838 po aktualizacji oprogramowania ma możliwość nagrywania na usb ? za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
 

szrama

New member
Hah. Toshiba ma świetny serwis! Nie to jak ignorować totalnie kilenta. Na odpowiedź na mojego emaila z polskiego działu serwisowego czekam już rok, a ostatnio kontaktowałem się z niemieckim oddziałem i też czekam już dobry miesiąc. Nigdy nie kupie TV spod znaku Toshiby. A znajomym będę stanowczo odradzał.
 

dzikus35

New member
toshiba seria TL 838 jakosc wykonania

koledzy dwa szybkie pytania mam ten model wielkosc 46cali, czy to jest tylko u mnie czy to norma...ze obudowa z uwagi na to ze jest z taniego plastiku jest zle spasowana...u mnie frontowa ramka na rogach nie licuje z tylna czescia obudowy ale najgorzej wyglada doleganie tej ramki do matrycy..w dolnym pasie ramka dobrze dolega tylko w miejscach gdzie sa sruby w pozostalych sprezynuje i widac przez to wewnetrzna metalowa ramke matrycy?
drugie pytanie ktos w tescie napisal ze podstawa jest obrotowa...ja mialem to nieszczescie ze fabrycznie mam ja przekracona jak jest tv zalozony okolo prawie 1cm gdzie zlapac tv i jak mocno szarpnac zeby ja ustawic bo ja delikatnie probowalem i nic..nawet probowalem odkrecic te sruby ktore trzymaja cpien ale tylko jedna ruszyla a pozostale nie bardzo wiec zrezygnowalem..a tak na stoliku brzydko wyglada jak krzywo stoi..
ufff najpierw samsung 40d6500 do reklmacji z powodu matrycy nowka sztuka:(:x,teraz ta toshiba..coz zostal jeszcze samsung 32d6100 do obadania i dawny flagowiec lg 55lx9500:):bober:
 
Do góry