TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

Yaesu

New member
Jest jakieś ryzyko, że podczas wgrywania softu uszkodzę TV? Czy jeśli tak by się stało tracę gwarancję?
Jest jakiś sposób aby przyciemnić trochę napisy? Napisy na jasnym tle bardzo się zlewają i praktycznie ich widać...
Jeśli wgrasz soft prawidłowo to nie uszkodzisz TV, jeśli zrobisz to źle to jest taka możliwość i oczywiście tracisz gwarancje. Jak wgrać soft przez USB było już tu na forum kilka razy, ale jak masz starszy soft spróbuj przez neta, przez neta chyba nie traci się gwarancji, tylko że tam najnowszy jest w wersji OJ.
Każde wgranie softu robisz zawsze na własną odpowiedzialność, ja u siebie robiłem to kilka razy i nigdy nie miałem problemów i raczej ciężko jest coś zepsuć robiąc aktualizację przez USB, ale możliwości ludzi są ogromne.
"Są tylko dwie rzeczy które nie mają końca, wszechświat i ludzka głupota. Co do tego pierwszego to nie był bym tego taki pewien."
Albert Einstein
 

kris2

New member
kudys11
podał byś ten najnowszy soft z mbotem,,na inny serwer z uploaded. mi nie chce sciagnać ,,,komp,,,a na tym przed ostatnim,,sofcie to kaszana obraz ciemny,,choc po resecie dałem i cos ziarnisty mało ostry,,
 

kris2

New member
oki juz mam ,,,od ten soft od witgita wielkie dzieki jemu,,:) TL838_v6.4.1T.1.zip
ale cos z netem moze nie tak pisał ktos na forum,,,ja mam na kablu sieciowym to może bedzie oki,,,,dzieci ,,you tube ogladają pasuje aby było to ok,,,
co za niedorobiony model niby się nie psuje,,a od roku go mam i niemcy z oprogramowaniem do ładu dojśc nie mogą żenada ,,,ile jeszcze tych softów
wymyślą aby w końcu trafić jak w zyciu ludzie i miłośći na ten jeden jedyny dobry,,,UUUUfffffff
 

dartvader

New member
Witam pytanie o 3D z komputera czy ktoś próbował w TL838 bo ja mam problem obraz mi się zmniejsza po bokach u góry mam ramkę a postacie mają cienie jakby duszki? Jak jest u was ?
 

oliner

New member
Witam
Mam problem z otwarzaniem filmów 3D nie mam aktywanej opcji w Ustawienia 3D-> wybierz format 3d co robic prosze o odp ??
 

remi85

New member
Panowie, witam bo pierwszy raz na forum. Założyłem konto bo mam mętlik w głowie i nie że nie chce mi sie nic szukać i tym podobne bo naprawdę starałem sie wyczerpać temat ile mogłem.
Pisze w tym temacie bo pewnie posiadacze którzy mają lub już mieli model 40TL838 posiadają o nim zdanie co do PC.
Zastanawiam sie nad sprzedażą obecnego Samsunga LE40B651 i kupieniem tej Toshiby, uwierzcie mi przeczytałem cały temat poświęcony temu modelowi tutaj jak i gdzieś tam w necie poruszane jakieś kwestie. Ta Toshiba miała by być podpięta do PC,używana do normalnych rzeczy jak internet ale jej najważniejsze zadanie to używanie do oglądania seriali 720p / filmów 720p-1080p jak i oczywiscie do grania w fullhd. Nie zależy mi na jakiś tam multimediach czy internetach w toshibie jak i dźwięku bo od tego wszystkiego mam komputer i kino domowe.
Proszę o informacje jak to będzie z graniem na tym tv od ludzi którzy sprawdzali gry z PC... Dirt/NFS/Grid/Fallout/Metro2033/Crisis no i inne nowsze,przykładowo pisze.
Aaa 3D też mi jakoś nie jest potrzebne ale wiadomo jak będzie to sie sprawdzi jakieś fajne bajery w SBS bo ciekawość jest oczywista, ale jak mowie chodzi mi generalnie o granie i oglądanie filmów z PC a nie chciał bym by sie okazało ze wyjdzie gorzej niż na B651.
Powód zmiany i to zapytanie...? po prostu myślałem o jakimś innym tv a ta toshiba jest naprawdę piękna i może tam przyszłościowo faktycznie mnie przekona to całe 3D...:)

Jeśli pytanie jest w złym temacie to z góry przepraszam ale moje doświadczenie z rożnymi forami jest wręcz podstawowe... korzystam jak i tu ale raczej czytając interesujące tematy, niestety o 40TL838 wyczerpałem wszystko.
 

voy2

New member
Witam, Tuba fm wróciła, ale u mnie ładuje się, ładuje i nic a próba wyjścia kończy się resetem ! Co jest ? Czy ktoś też tak ma ?
 
Do góry