TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

enkeli

New member
Audio

Wszedzie natykalem sie na wpisy ze telewizor po optyku przekazuje stero z wyjatkiem dvb-t. Wierzylem az sam nie sprobowalem na poczatku z ps3 nic nie szlo po przestawieniu paru rzeczy poszly gry i filmy nagrane na dysku a po przestawianiu dalszych ustawien poszly wszystkie filmy blu ray w dolby digital. Teraz probuje polaczyc laptopa hdmi z telewzorem pozniej z amplituner przez optyk ale na chwile obecna nie dziala ale to jest spodowodowane prawdopodobnie moim laptopem. Moze ktos pokombinowac jak ja i zobaczyc czy u nich tez to dziala?
 

massiwo

New member
hej

czy do naszego tv, podlaczymy karte CI, czy też CI + z cyfry, czy tez N'ki?
bo mam nieco sprzeczne info, wg specyfikacjji owszem, ale gdzie podpinamy wowczas antene, nie potrzebne jest gniazdo sat?
 

massiwo

New member
ok, jasne ;)

a mozna tak krok, po kroku, jak udostepnic sobie jakis katalog muzyczny poprzez domowa siec?

laptop po wifi > router > toshiba po lanie
 

ander67

New member
Witam na moim 46tl933 w toshiba place znalazłem dziś vod onet oraz wp i gazeta.pl pierwsze polskie portale na toshibaplaces:) Na stronie toshiby jest jeszcze info o iplexie a jego u mnie niema wiec prośba do włąścicieli tv toshiba sprawdźcie u siebie i napiszcie co macie lub czego wam brakuje pozdo.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
No na razie mamy wszyscy to samo co Ty, iplex miał być równocześnie z tamtym, a skoro go nie ma, znaczy że jakieś problemy przy wprowadzaniu go do chmury wystąpiły. Cierpliwości nigdy za wiele :D
 

gba1111

New member
Ja mam jeszcze Tuba.fm . W zakładce gry 3 są pozycje ale nie wiem ile było wcześniej.

Edit: Tuba.fm sie nie uruchamia
 
Ostatnia edycja:

ander67

New member
u mnie tuba.fm tez jest i działa. Brak iplexa a vod onet zacina się co parę minut na filmach. Ale i tak jest postęp coś się pojawiło :)
 

Yaesu

New member
u mnie tuba.fm tez jest i działa. Brak iplexa a vod onet zacina się co parę minut na filmach. Ale i tak jest postęp coś się pojawiło :)
U mnie to wygląda tak, onet VOD działa rewelacyjnie, kilka filmów mam już za sobą, gazeta.pl ładuje się i załadować nie może, cały czas tylko różowe kręcące się kółko a tuba.fm lipa całkowita, czarny ekran. Pytanie czym to może być spowodowane że u każdego działa to inaczej ??
 

pioczel

New member
U mnie to wygląda tak, onet VOD działa rewelacyjnie, kilka filmów mam już za sobą, gazeta.pl ładuje się i załadować nie może, cały czas tylko różowe kręcące się kółko a tuba.fm lipa całkowita, czarny ekran. Pytanie czym to może być spowodowane że u każdego działa to inaczej ??
ja mam dokłądnie tak samo:(nawet na gazecie zawiesił sie tv
 

arko07

New member
U mnie to wygląda tak, onet VOD działa rewelacyjnie, kilka filmów mam już za sobą, gazeta.pl ładuje się i załadować nie może, cały czas tylko różowe kręcące się kółko a tuba.fm lipa całkowita, czarny ekran. Pytanie czym to może być spowodowane że u każdego działa to inaczej ??
U mnie to samo, mam nadzieję że to dopracują w miarę szybko.
 

massiwo

New member
koledzy, ponawiam:

co mam zrobic, by puszczac, filmy i muzyke na tv? tv podpialem kablem do routera tplink, udstepnilem na laptopie katalog z muzyka, ale niestety jak wchodze network media player, to lista serwerow pusta! :(
 

Yaesu

New member
koledzy, ponawiam:

co mam zrobic, by puszczac, filmy i muzyke na tv? tv podpialem kablem do routera tplink, udstepnilem na laptopie katalog z muzyka, ale niestety jak wchodze network media player, to lista serwerow pusta! :(
Musisz mieć zainstalowany na kompie program do komunikacji DNLA np. Servio, PS3 Media Server lub coś podobnego i wszystkie pliki które chcesz udostępniać muszą być udostępnione w tym programie.
Temat był tu poruszany na forum, poczytaj zanim zadasz kolejne pytanie.
 
Ostatnia edycja:

adri991

New member
Witam!
Od dłuższego czasu mam problem z odtwarzaniem filmów powyzej 3 GB. Po jakimś czasie obraz opóźnia się do dźwięku. Na chwilę przywraca się do normalności jak na chwile przesunę film do przodu lub do tyłu.

Dlaczego jak przez serwer DLNA odtwarzam film 3D to na pilocie nie działą przycisk 3D? Nie działa?
 
Do góry