TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

kudys11

Member
a'propos mojego softu to już archizm jakiś ?

Zgadza się.
Albo przez LAN zaktualizujesz do wersji "J"
lub tu masz linka do najnowszego softu od niemców TL838_6.4.Z11.1_Mboot518740_TL_MFC_244930.zip

Atualizację wykonuje się następująco:
Rozpakuj i przekopiuj bezpośrednio na pendrive
Wyjmij wtyczkę od TV z prądu
Podepnij pendrive do dolnego USB
Włącz wtyczkę do prądu

Jeśli wtyczkę wyjąłeś gdy TV grał, to po włączeniu wtyczki aktualizacja wystartuje samoczynnie, jeśli TV był w stand-by to musisz go włączyć pilotem

Wystarczy odrobina cierpliwości na ekranie pojawi się że compled wtedy wyjmujesz pendrive wyjmujesz wtyczkę z prądu, wkładasz ją ponownie czekasz krótką chwile i masz nowy soft.
Telewizor jest jak ze sklepu czyli musisz wykonać pierwsze uruchomienie (wszystko poustawiać)
 

Calibretti

New member
kudys11, wielkie dzięki ! wgrałaem soft od Ciebie i 3D gra :) Gorzej tylko, że po wgraniu nowego softu, ustawienia od początku - czy tak będzie za każdym razem po wgraniu sofra z pena ? Internet jeszcze nie skonfigurowany mam
 

gba1111

New member
Mam pytanie odnośnie programu Toshiba Edit.
Jak zgrywam ustawienia z TV na Pendrive wyświetla komunikat że wszystko poszło OK.
Ale jak to już na kompie próbuje je zaimportować do Toshiba Edit to w programie nic mi nie wyświetla. Żadnych kanałów.

Używam wersji 6.4.Z11.1
 

paeru

New member
Bez reklam
Mam pytanie odnośnie programu Toshiba Edit.
Jak zgrywam ustawienia z TV na Pendrive wyświetla komunikat że wszystko poszło OK.
Ale jak to już na kompie próbuje je zaimportować do Toshiba Edit to w programie nic mi nie wyświetla. Żadnych kanałów.

Używam wersji 6.4.Z11.1

Zapakowałeś listę do pliku .zip przed wrzuceniem do ToshibaEdit?
 

frez

Member
Super lista kanałów jest - tylko cyfrowe ale nic na to nie poradzę. Jeszcze tylko sie chcę upewnić odnośnie softu. Który lepiej zainstalować:
- TL838_6.4.Z5.1_Mboot518740
- TL838_6.4.Z11.1_Mboot518740_TL_MFC_244930?
Po instalacji dam znać jaki efekt.
 

kudys11

Member
Super lista kanałów jest - tylko cyfrowe ale nic na to nie poradzę. Jeszcze tylko sie chcę upewnić odnośnie softu. Który lepiej zainstalować:
- TL838_6.4.Z5.1_Mboot518740
- TL838_6.4.Z11.1_Mboot518740_TL_MFC_244930?
Po instalacji dam znać jaki efekt.

Zdecydowanie
- TL838_6.4.Z11.1_Mboot518740_TL_MFC_244930
 

$kubi

Member
Ostatnia edycja:

mario 1974

New member
Witam.Mam małe pytanko. Mam wgrany soft 6.4.Z11.1 ale ten Mboot i MFC mam inne bodajże te co były razem z softem J.Czy mogę teraz je zmienić razem z tym softem 6.4.S2.1
 

frez

Member
Co do zmian na lepsze to później - pierwszy minus na jaki trafiłem to brak możliwości wgrania starej listy kanałów - informacja o niekompatybilnej wersji firmware.
 
Do góry