TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

mikocm

New member
Czy udało się komuś zaktualizować soft do wersji 6.4.0P.1 lub 6.4.0Q.1, ale przez internet? Chodzi mi o to, czy znajduje te wersje softu przez LAN, czy też ostatni dostępny przez net był soft 6.4.0J.1
 

mazilo

Member
czy to będzie dobre połączenie?????????
WZMACNIACZ z CD za pomocą kabla RCA , CD z UPC za pomocą kabla optycznego,UPC z TV za pomocą kabla HDMI i LAPTOP za pomocą HDMI z TV ??????????

i pytanie czy przy takim połączeniu będzie szedł głos ze wzmacniacza przy oglądaniu TV????
i gdzie lepiej podłączyć internet: pod UPC czy TV????????????
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Tak dlugo jak nie bedzie tego mozna pobrac przez TV to nie pobieram. Zreszta u niemcow do konca nie wiadomo czy on poprawil cokolwiek.
 

mazilo

Member
TOSHIBE 40TL838 mam już od tygodnia i zaczyna mnie denerwować pewna rzecz, mianowicie podczas oglądania co jakiś czas na obrazie pojawia się czarna linia tak jakby łapała ostrość(mignięcie). Telewizje mam z UPC i na poprzednim Panasonicu nic takiego nie było.....................
 

witgit

New member
Trzeba im cisnąć na facebooku. Niech wiedzą że ten tv ma niedoporacowany soft.
Generalnie rzecz biorąc ten tv jest nie przystosowany do polskich norm odbioru telewizji cyfrowej.
Toshiba place miała być dla polski , zapowiadali soft który miał naprawić wszystkie błędy i który miał wnosić wiele usprawnień.
Polski support nie opisuje na emaile. Babka w call center zawsze odsyła do najbliższego serwisu. W serwiesie o niczym nigdy nie wiedzą. Każą zostawiać tv na 21 dni tylko po to żeby wgrać soft.
Paranoja.
 

mikocm

New member
Trzeba im cisnąć na facebooku. Niech wiedzą że ten tv ma niedoporacowany soft.
Generalnie rzecz biorąc ten tv jest nie przystosowany do polskich norm odbioru telewizji cyfrowej.
Toshiba place miała być dla polski , zapowiadali soft który miał naprawić wszystkie błędy i który miał wnosić wiele usprawnień.
Polski support nie opisuje na emaile. Babka w call center zawsze odsyła do najbliższego serwisu. W serwiesie o niczym nigdy nie wiedzą. Każą zostawiać tv na 21 dni tylko po to żeby wgrać soft.
Paranoja.

Najlepiej dodać komentarz na facebooku w sprawie aktualizacji softu i jego dotychczasowych błędach. Zapewniali oficjalnie o rozbudowaniu softu o ipla i tvn itd a nie ma nic. Pytanie tylko czy i ile musi być tych komentarzy, żeby dało to oczekiwany efekt.
 
Ostatnia edycja:

kudys11

Member
Tak odpisali na fejsie:

ToshibaPolska Dziękujemy za cierpliwość. Prace nad aktualizacją Toshiba Places trwają - chcemy dostarczyć Wam usługę, która będzie jak najlepiej odpowiadała Waszym oczekiwaniom. Wkrótce postaramy się przekazać Wam nieco więcej informacji.
Pozdrawiamy
Toshiba Polska
4 godz. temu
 

Mikord

New member
filmy z pendrive otwiera ale nie czyta napisów srt (napisy mam włączone - u dołu pilota). Dlaczego mi nie czyta napisów? Ten format powienien czytać.
 
Ostatnia edycja:

mikocm

New member
Widzę, że coraz więcej wpisów na facebooku. To dobrze :)
Dla mnie największą kpiną jest to, co usłyszałem również na infolinii, że części problemów można się pozbyć zmieniając kraj na Niemcy, ale o tym, że traci się wówczas polskie znaki diakrytyczne w telegazecie i po włączeniu napisów w filmie (jeśli są zaznaczone z telegazety) już nie mówią.

Znajomy miał też problemy z tv (innym) - sprawa skierowana do uokik wygrana.
 
Ostatnia edycja:

kudys11

Member
Ja pani na infolini mówiłem że wgrałem soft 6.4.0Q.1 od niemieckiego suportu i teraz mam problem bo soft jest wadliwy to ona na to że jeśli kupiłem w polsce to powinienem wgrywać softu od polskiego suportu.
Więc jej odpowiedziałem że polski suport na e-male odpowiada że tego nie ma w instrukcji lub milczy. A następnie zapytałem o telewizję DVBT, że mi nie wyszukuje żadnych stacji, a na to pani z infolini że trzeba zmienić kraj na niemcy. Więc koło się zamkneło bo jej sugestię skwitowałem, że TV kupiłem w polsce i mieszkam w polsce więc dlaczego mam zmieniać kraj na niemcy ??? W dodatku ta zmiana tylko częściowo załatwia temat telewizji DVBT
 

mikocm

New member
Czy oprócz tych czarnych błyskających pasków, szarpania obrazu i problemów z kanałami dvb-t po ustawieniu kraju na Polska, macie jeszcze jakieś inne problemy z tym TV? Interesują mnie problemy związane z oprogramowaniem, a nie np. clouding, który zależy od danego egzemplarza.

Mowa oczywiście o błędach w oficjalnym sofcie dostępnym przez LAN czyli z "J"

A i skoro polski support nie raczy odpowiadać na pytania, to z kim można się skontaktować z Toshiby? Na stronie worldwide w sekcji contact są maile, ale tu jest podział na regiony, a nie widziałem jakiegoś ogólnego maila w sprawie supportu.
 
Ostatnia edycja:

wasylhh

New member
Bez reklam
Nie pobierajcie takiego czegos! Lepiej poczekac az toshiba wrzuci to na serwery i bedziemy mogli pobrac przez TV.
 
Do góry