TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie mam oleda ale soft raczej jest podobny - w tv nie ma takich ustawień. Nie masz możliwości podłączenia go po kablu? Ja u siebie w domu mam kable w ścianach porozciągane i każde ważne urządzenie jest wpięte po kablu.
 

wdowek

New member
Nóżki do 803

Pytanie: zauważyłem że do modelu 805 (podobne nóżki) w zestawie były takie przedłużki dokręcane aby podnieść tv do góry, tak aby zmieścił się przed nim soundbar.
Czy ma ktoś doświadczenie że te nóżki z 805 pasują do modelu 803 ? ewentualnie czy ktoś zastosował jakieś sprytne rozwiązanie żeby postawić soundbar przed tv 803, to chętnie się zainspiruję - zaznaczam że nie chcę wieszać na ścianie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nóżki nie są sprzedawane oddzielnie.
Najlepiej zrób podstawkę pod telewizor z ładnej płyty, podwyższającą telewizor o wysokość sounbara.
A jak postawisz soundbar to on i tak przykryje podstawkę.
 

mateo35

New member
Czy ktoś może polecić pilota do 65oled803, alternatywę dla oryginału (ten czarny, nie różdżka) najlepiej tez Philips? Oryginalny już ledwo działa, ale teraz już chciałem zamiennik bo tamten od początku był kiepski...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mogę Ci wysłać nowy , muszę tylko sprawdzić czy działa na starszych telewizorach.
Napisz proszę na PW - sprawdzę jaka jest cena.
 

Andreyou

New member
Cześć, nie wiem czy było to poruszane, ale dzisiaj odkryłem jak zrobić, aby mój 55OLED803/12 widział dyski powyżej 1 TB. Dysk musi być zainicjowany w formacie GPT. Nawet w pomocy Philipsa nie mieli o tym pojęcia. Mam nadzieję, że pomogłem
 

kuki4

New member
Nastepca tego modelu to...
Jakie macie propozycje aby zastąpić ten model, służy mi bardzo dobrze ale czas na odświeżenie. Rozmiar 55 ewentulanie 65, obsługa IMAX Enhanced, Dolby Atmos, dobra współpraca i nie uciążliwa z ampitunerami AV.
 

kuki4

New member
Powiem tak, pieniądz nie problem ale nie potrzebuje zbędnych bajerów jak wbudowane nagłośnienienie sygnowane jakimś tam producentem.
Jak kupowałem obecnego Philipsa doradziłeś mi dobrze, nawet u ciebie kupiłem, działa do tej pory bez napraw. Z racji braku czasu wypadłem trochę z branży i nie śledzę tak nowinek.
Zmieniam tylko dlatego, że obecny model nie przepuszcza dźwięku innego niż DS 5.1 z serwisów strimingowych, a chciałbym skorzystać z Atmos.
Nastepca nie może być gorszy, ta klasa lub wyższa ale bez przesady.

Jeżeli szykuje się jakaś premiera również mogę jeszcze poczekać.
 

kuki4

New member
1. Pomieszczanie w którym ma stać telewizor. około 20m2
2.Jak słońce świeci w pokoju? okno balkonowe na południe, telewizor prostopadle na wschodniej ścianie, zamontowane żaluzje.
3.Preferowana technologia: Nie mam.
4. Matryca błyszcząca czy matowa? Nie mam zdania
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? około 3.5m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? Najczęściej 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Raczej na wprost, ewentualnie pod nie dużym kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
7. Jaki masz obecnie telewizor? 55OLED803
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? dekoder satelitarny 4k, sporadycznie XBOX, Netflix, Disney+, urządzenia zewnętrzne przez amplituner.
9. Wifi: nie koniecznie może być lan
10. Czego nie lubisz w telewizorach? problemów z HDMI- CEC, obsługuje wszystko jednym pilotem od amplitunera, reszta pilotów w szufladzie
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 6-10h
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? statycznych raczej nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, programy dokumentalne, sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? raczej nie, chyba że smartview z telefonu
15. Preferencje co do marki? brak
16. Preferencje co do wielkości? 55 cali
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
19. BT - brak zdania
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz zdecydowanie lepiej i łatwiej o podpowiedź.
Jeśli 55"
  • LG 55C31
  • Philips 55Oled 718
To świetne model w klasie cenowej bez bajerów.
 

adam1977

New member
Witam, mam dwa 803 i obu jest to samo, zacina się SKY SHOWTIME jak by mu brakowało ramu, trochę lepiej jak wyłączę niepotrzebne aplikacje ale i tak co jakiś czas zacina. jest na to lekarstwo ?
 
Do góry